Miškai prie Klaipėdos, kurių takais klaipėdiečiai kasdien pėdina prie jūros, yra ir kvapnūs, ir gražūs. Tik kai kuriems jie – dar ir vieta nusilengvinti.
Uostamiesčio gyventojas skundžiasi tualetų pajūryje stygiumi. Tačiau specialistai tvirtina priešingai, tai esą požiūrio klausimas, kadangi tualetų tikrai yra ne vienas, tereikia nepatingėti iki jų nueiti.
Yra toks juodas juokelis, kad geriausia priemonė nuo galvos skausmo – giljotina. Anokie čia juokai. Pas mus anekdoto žanras – vienas populiariausių problemos sprendimų būdų.
Nesu susijęs su žemės ūkiu, bet aplinkosaugos šefai kaip L.Jonauskas ir S.Gentvilas piktai kalba, kad didžiausias teršėjas Lietuvoje – žemės ūkio objektai. Su tuo nenoriu sutikti.
Nors paplūdimio sezonas oficialiai pradėtas dar birželio 1-ąją, klaipėdietė Moterų pliaže pasigedo tualeto. Esą Melnragėje gamtos reikalais turi traukti į krūmus arba į jūrą.
Keliuose sutvarkytuose Kauno parkuose jau stovi naujoviško tipo viešieji tualetai. Jie visiškai automatiniai, nebereikės atskiro žmogaus, kuris rinks mokestį. Tiesa, kol kas šie tualetai dar neveikia.
Restorane „Birštono seklytėlė“ Garrio užfiksuotas vaizdas viešojoje erdvėje sukėlė diskusijų audrą. Maitinimo įstaigoje apsilankęs vyras ant tualeto durų išvydo du užrašus: „WC skirtas lankytojams be galimybių pasų“ ir „WC skirtas lankytojams su galimybių pasais“.
Į „Birštono seklytėlę“ užsukęs Garry'is ant tualeto durų pamatė du užrašus: „WC skirtas lankytojams be galimybių pasų“ ir „WC skirtas lankytojams su galimybių pasais“.
Vienos Anglijos mokyklos auklėtinių tėvai pasipiktino sprendimu įstaigos tualetuose įrengti vaizdo stebėjimo kameras. Vadovybė gina tokį ėjimą ir atkerta – tai padės išvengti įvairių bėdų.