Apie 30 tūkst. eurų – tiek kasdien sutaupo prekybos tinklo „Maxima“ pirkėjai įsigydami 450 skirtingų prekių už mažesnę reguliarią kainą. Nuo liepos vidurio tinklo parduotuvėse atpigo net 150 pieno produktų, kuriuos į savo pirkinių krepšelį kasdien deda dažnas pirkėjas. Prekybos tinklas skaičiuoja, kad nuo liepos vidurio kiekvieną savaitę mažindamas pirkėjų mėgstamiausių produktų reguliarias kainas, suteikė jiems galimybę sutaupyti apie 1,5 mln. eurų.
Klaipėdiečiai vėl piktinasi paspirtukininkų įžūlumu. Jie okupavo pėstiesiems skirtus šaligatvius, dviračių takus, be to, vis dažniau pastebimi važinėjantys net ir prekybos centruose. Pareigūnai teigia, kad ten paspirtukininkų drausminti negali, nes patalpų viduje Kelių eismo taisyklės (KET) negalioja.
Jau beveik mėnuo, kai parduotuvėse už ploną plastikinį maišelį tenka susimokėti vieną centą, tačiau pirkėjai atranda būdų, kaip apsieiti ir be jo. Plačiau apie plastikinių maišelių pokytį prekybos centruose – LNK reportaže.
Būsimos permainos uostamiesčio Tilžės turgavietėje pasėjo tarp dalies prekeivių nerimo nuotaikų. Gavę lapelius su pranešimais žmonės sunerimo. Tačiau turgaus vadovai teigia, kad baimintis nėra ko.
Nuo liepos apmokestinus mažiausius polietileno maišelius prekybos vietose jau keičiasi pirkėjų elgsena – juos žmonės keičia daugiakartiniais maišeliais, sako prekybininkai.
2020-aisiais Lietuva buvo daugiausiai plastikinių maišelių sunaudojanti šalis Europoje. Nuo liepos įsigaliojus reikalavimui šiuos maišelius apmokestinti – situacija po truputį keičiasi. Dar ne visi pirkėjai už plastikinius maišelius susimoka, sako – nepatogu. Tačiau, gera žinia ta, kad daugkartinių maišelių pardavimai kyla neregėtais tempais. Apie tai pasakota LNK reportaže.
Viename uostamiesčio prekybos centrų įsilaužta į mobiliojo ryšio telefonų parduotuvėlę. Pareigūnai bando aiškintis, kaip nusikaltėliams pavyko patekti į prekybos centrą ir iš jo pasprukti nepastebėtiems.