Šimtai olandų kasmet tampa investicinio sukčiavimo aukomis ir dažnai su kriptovaliutomis. Žmonės mano, kad gaus grąžą, bet iš tikrųjų pinigai atsiduria pas nusikaltėlius.
Nors gyvename ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur susišaudymai tarp policininkų ir nusikaltėlių jau tapę kasdienybe, pareigūnai nukenčia ir Lietuvoje. Praėjusį savaitgalį tokių buvo trys.
Lietuvoje Rugsėjo 1-oji, mokslo ir žinių šventė, vyko ir už grotų – daugiau nei 1 tūkst. nuteistųjų taip pat pradėjo mokslo metus. Tai yra maždaug tiek pat mokinių, kiek lanko sostinėje Pilaitės rajone esančią progimnaziją.
Policijos profsąjungos ir Pareigūnų veteranų asociacija stojo ginti teisiamo moterį nušovusio pareigūno. Esą valstybė siunčia pareigūnams žinią, kad ginklo naudoti negalima. O tai geros naujienos nusikaltėliams, kurie tik taps įžūlesni.
Vagišiai Amerikoje turi naują taikinį – elektromobilių įkrovimo stoteles. Nusikaltėliai netgi neslėpdami veidų privažiuoja ir nusikerpa įkrovimo kabelius, mat juose yra vario. Jo kaina pasaulio rinkose artėja prie rekordinių aukštumų, o tai reiškia, kad nusikaltėliai, parduodami grobį, gali gauti vis daugiau pinigų.
Virtualios realybės filmą „Angelų takais“, leidžiantį persikelti į M. K Čiurlionio paveikslus, pamatė 300 tūkst. žmonių. Įsitikinę jo terapine galia, filmo kūrėjai nutarė parodyti jį kalėjime. Visų mačiusiųjų įspūdžiai panašūs: nuteistieji teigė tarsi išsivalę viduje, kitaip pamatę pasaulį.
Norom nenorom nauja istorijos tėkmė brėžia naujas, tik tam metui būdingas kultūros kryptis. Taip randasi nauji terminai, nauji herojai, naujos vertybės.
Ilgapirščių nesustabdo nei aukščiausios tvoros, nei rakinami vartai. Esą vagys taikosi ne tik į lauko baldus, tačiau net ir į batus, pasakojama LNK reportaže.