Du vyriškiai susikibo dėl elementarios situacijos kelyje. Vyrai ne tik vienas kitą pasišėrė riebiais keiksmažodžiais, bet dar ėmė ieškoti satisfakcijos – ruošiasi į policiją rašyti pareiškimų.
Penktadienį kauniečiai tapo muštynių, vykusių Kauno jachtklubo teritorijoje, liudininkais. Susiginčijus keliems asmenims skriejo ne tik keiksmų lavina, tačiau teko priverstinai ir išsimaudyti marių vandenyje.
Keikiesi, vadinasi gyveni. Taip šmaikštaujant galima perfrazuoti mokslininkų nuomonę apie keiksmažodžius. Anot žinomo kalbininko Antano Smetonos, gydytojui nėra blogų ligų, tad ir lingvistui nėra blogų žodžių. „Vienintelis klausimas – ar visus juos reikia garsiai tarti“, – juokauja jis.
Nori ar ne, tačiau keiksmažodžiai – mūsų kalbos dalis. Tokią išvadą priėjo Valstybinės lietuvių kalbos komisijos surengto forumo „Keiksmažodžiai, pertarai, makaronizmai – kas tai? Kalbos šiukšlės, prieskonis ar emocinė iškrova?“ dalyviai.
Palyginti neseniai Vilniuje jau laisvesne maniera buvo pravestas dar vienas seksualinių mažumų paradas. Kaip ir daugelis, nesu didelis panašių renginių šalininkas, ypač kai jų organizatoriai vis atviriau ir drąsiau rodo jiems priimtiną seksualumo "esmę".
Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK) trečiadienį rengiamame forume svarstys, ar įmanoma taip kontroliuoti savo kalbą, kad keiksmažodžiai net labai supykus ar išsigandus neišsprūstų. Kodėl nenorminė leksika tokia gaji, iš kur ji į mūsų kalbą atėjo, kokį vaidmenį ir įtaką daro?
Valstybinė lietuvių kalbos komisija kitą savaitę rengiame forume svarstys, ar įmanoma taip kontroliuoti savo kalbą, kad keiksmažodžiai net labai supykus ar išsigandus neišsprūstų. Kodėl nenorminė leksika tokia gaji, iš kur ji į mūsų kalbą atėjo, kokį vaidmenį ir įtaką daro?
Lietuvos policija feisbuke paviešino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas atlikėjo Egidijaus Dragūno konfliktas su pareigūnais, nutikęs daugiau nei prieš pusantrų metų.
Nuo mažų dienų apie aktorystę svarsčiusi aktorė Agnė Kaktaitė ne tik mielai klausėsi tėvų sekamų pasakų, bet ir kruopščiai stengėsi būti pavyzdinga dukra. Griežtai auklėta Agnė turėjo aiškiai nustatytas taisykles.