15-metis M. Davidonis atgulė amžinojo poilsio

  • Teksto dydis:

Sekmadienio rytą tęsėsi atsisveikinimas su tris mėnesius ieškotu bei gegužės 1-ąją Neryje rastu 15-mečiu Mykolu Davidoniu. Sekmadienio popietę paauglys atgulė amžinojo poilsio. 

Tarti paskutinį „sudie“ laidojimo namuose M.K. Paco g. 4, Vilniuje, II salėje, buvo galima ir šeštadienį, ir sekmadienį iki pietų. 

Urna išnešta 14 val..

Vaikinas atgulė Kairėnų kapinėse.

Primename, kad vyriškos lyties skenduolį gegužės 1-ąją aptiko baidare plaukęs žmogus. Kūnas buvo smarkiai suiręs.

Žinią apie tai, kad Neryje rastas M. Davidonis patvirtino paauglio tėtis M. Davidonis, pasidalydamas informacija specialiai sūnaus paieškoms sukurtoje feisbuko grupėje „Mykolo paieška“.

„Pranešame, jog šiandien, po beveik trijų mėnesių paieškų, buvo rastas mūsų sūnaus Mykolo kūnas. Nuvykę į vietą atpažinome savo vaiko rūbus. Vyksta ekspertizė, po jos policija patvirtins. Esame dėkingi už jūsų visų pagalbą, palaikymą ir linkėjimus. Labai prašome išlaikyti rimtį ir ramybę“, – rašė 15-mečio tėtis.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

 

 

Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jurgita Jasiūnienė portalui kauno.diena.lt teigė, kad DNR tyrimas parodė, jog gegužės pirmą dieną Neryje rastas asmuo yra M. Davidonis.

M. Davidonis dingo vasario 4 dieną. Jo ieškojo ne tik specialiosios tarnybos, narai, bet ir daugybė savanorių. Per paieškas buvo rasti įvairūs paauglio daiktai, tarp jų – kuprinė, striukė, telefonas, banko kortelė, ausinės.

Paskutinį kartą draugai M. Davidonį matė prie Vingio kino teatro. Vėliau nustatyta, kad vaikinas išlipo iš  troleibuso Kražių stotelėje ir nuėjo upės link, buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Švečias

Švečias portretas
Žinok ka...man tai gėda už tos komentarus, kurias rašote, ne visus aišku, tie kurie negatyvi... koks jusu reikalas, kodėl aoie jį tiek straipsnių, kodėl apie jį tiek rašoma, tai pasiskaitykite nors vieną kartą straipsnį iki galo. Parašyta buvo kad: kad tėvai patys bendravo su žiniasklaida, ir norėjo to viešumo, nes taip gal buvo aktualiau ji surasti... nes žmonės skaito, mato, ir noriai padėdavo. Ar buvo jisai narkomanas, ar ne, mirė savo mirtim.... ne mus spręsti, tai yra vaikas... koks be būtu, bet vaikas, kurio dabar dėja nėra...visi mes darome klaidų, neasame tobuli... tad leiskyte jam ilsėtis ir baikite šmeižti

Tiesiog mama

Tiesiog mama portretas
Užuojauta tėvams, jų skausmas begalinis. Stiprybės. Klausimas žurnalistui - 4 mėnesius kasdien tas pats rašinélis kada ir kur jis dingo. “Skambino draugui, nesiorentavo aplinkoje”. Ar draugai iki šiol ramiai miega, kai kartu “ šventė gimtadienį “ ir tokios būklės svečią išleido namo vykti viešuoju transportu ?

Algis

Algis portretas
Turbut tėvai kazkuom nusipelne, nes nesu mates tiek prikurptu straipsniu apie viena mirusi paugli o juk mirsta kas savaite kas nors.. Net apie puiku daininka Čižauska tiek nebuvo prirašyta.
VISI KOMENTARAI 34

Galerijos

Daugiau straipsnių