Vilniuje – LGBTQI bendruomenę palaikančios eitynės „Už lygybę!“ | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Vilniuje – LGBTQI bendruomenę palaikančios eitynės „Už lygybę!“

6 2026-06-06 09:08 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
tikrai

įdomu kiek pačių lietuvių tam parade, surinko iš visų pakampių visą šlamštą, ačiū, savų užtenka, lauk juos iš Lietuvos, tegu eina normalaus darbo dirbti, papūgaičikai, fui
1
0
Robis

Na ponai LGBT nariai ir tu ukre be tautybės... nenešk svetimo marazmo Lietuvai.
3
0
?

uz kokia lygybe???? kad pedrylos vaikam propaganda i galvas kistu? o paskui ir kita daikta i subine...
2
0
Sorosas-πdaras

O dalyviai vis tie patys - suvažiavę iš visų GejRopos sąvartynų šlykštus snukiai ! Tie patys negražus ir nuskriausti typo žmonės ! πdaro Soroso remiamas judėjimas. Jeigu ne πdaro Soroso fondai jokių paradų nebūtų !
3
0
.

Landsbergis dar kaltas dėl to, reik nepamiršt.
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

pasvajokit

Mutantai negali gauti lygių teisių su normaliais žmonėmis. Nes tai reiškia žmonijos išnykimą. Todėl normalūs žmonės niekada neleis mutantams įsigalėti visuomenėje. Jau greitai mutantai bus izoliuojami nuo normalių žmonių, suvaromi į jiems skirtus specialius rezervatus ir iš ten neišleidžiami iš viso. Kad neišgadintų žmonių veislės.
2
0