Požeminėje perėjoje – LGBT vėliavą piešusių kūrėjų atsakas: kiek galima kentėti tokį tildymą?

Grįžti į straipsnį

Froidas jums pasakytų

Froidas jums pasakytų portretas
Kodėl tokie esate...

Visus į kariuomenę

Visus į kariuomenę portretas
Tėvynės ir demokratijos ginti!

Stal

Stal portretas
ali -> jie neturi jokios kartos, jie yra gamtos klaida kurie vanojasi per išangęs ir yra pasmerkti išmirimui, tik tolerancija ir pakantumas jiems leidžia egzistuoti paraleliai su normaliai žmonėmis... kam mums, kaip visuomenei, reikalingos patvirkų socialinės stuktūros, man iki šiol myslė... bet priartinčiau visą šitą situaciją prie senos pasakos apie Nojų, kuris išgelbėjo normaliai besielgiančius, o tie visi kurie netikėjo kad jis tiesą propaguoja paskendo tvane... analogija gan artimai susijusi su tuom kad biologiškai pas patvirkas nėra galimybės daugintis, taip kad jie ateities neturi, bet problema tame, kad tokios mažumos yra toleruojamos net tada kai jos bando demoralizuoti jaunąją kartą primygtinai kišdami po norimi melą kad tai ką jie daro yra normalu. ne, tai nėra normalu, jeigu tai būtų normalu tai virš 50% žmonių taip gyventų. esame momentu mes turime demografines problemas, dar nestandartiškų "šeimų" tfu, unijų kūrimas yra briedas ir pasiklydimas realijose, šalinama problema

............

............ portretas
Nejaugi nebėra Lietuvoje svarbesnių reikalų nei margaspalvė vėliava? Gal jau ir pandemija nebetokia svarbi? Kas tiems homoseksualams trugdo gyventi? Ko jie plyšauja? Gyvenkit dirbkit ir nerėkaukit, yra kaip yra. O kas dėl vaikų, nesuprantu jų norų.

ali

ali portretas
Man atrodo kad sis seimas greitai pakeis valstybines veliavos spalvas , nes valstybej nera svarbesniu reikalingu istatymu kaip priimti gejams ir lesbijietems svarbius santuokos istatimus kad jie galetu isivaikinti svetimus vaikus ir aukleti pagal savo ligotus isitikinimus nes kitaip gali isnykti ju karta.

raikia

raikia portretas
apsidraust subine kokiu 100 000-a tai maza kas

bbd

bbd portretas
shikna turi but naudojama pagal paskirti ir baigiam tas diskusijas

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvos valstybinės vėliavos išniekinimas baudžiamas įstatymų nustatyta tvarka

nesuprantu

nesuprantu portretas
Slykstu kada zmones turintys sveikatos sutrikimu stengiasi bet kokiais budais ta irodyti visuomenei kad mes ligoti ir turime sveikatos problemu Man labai baisu ir slykstu kada issidazias ir issitepliojas save demonstruoja Ratkevicius bet as manau kad tuo metu Ratkevicius jaucia didziuli malonuma ir mano nuomone kad tai stiprus sveikatos sutrikimas tegul neisizeidzia Ratkevicius bet man toki pamacius gatveje tamsiu paros metu is baimes nustotu plakti sirdis As pastoviai esu uzdaves sau klausima kodel jie taip slyksciai save darko ir viska stengiasi reklamuoti visuomenei atsakymo nerandu bet manau kad jie tuo momentu pajaucia seksualini pasitenkinima Man slykstu kaip atrodo ju paradai nuogi uzpakaliai veidai isterlioti vyrai ant galvos uzsideje PAKULU gniuzula moterys vietoj vyrisku lytiniu organu nezinia ka PASIKABINA Niekaip negaliu rasti atsakymo kam to reikia nejaugi juos taip stipriai DRASKO sie sveikatos sutrikimai

...

... portretas
Lietuvos partizanai vartosi karstuose.

turbut

turbut portretas
toj perejoj irengs pastovu policijos posta su budele

Dainius

Dainius portretas
Mergytė akivaizdžiai supainiojo poterius su kiaušiniene. Atskirų individų norą demonstruoti savo seksualumą, įvardina kaip laisvę, o valstybės ir tautos vienybės simbolį stigmatizuoja ir utriruoja savo paišliavomis. Viskas išvirsta į visiškai buką ir demagogišką lituanofobiją. Ir man kirba įtarimas, kad tie "nepriklausomi menininkai" dirba už geras šaibas ir meniškai plonina savo gyvatiškais liežuvėliais, kartu su papirkta žiniasklaida. Vien žo "kurtizanių spindesys ir skurdas", paveikslas aliejiniais dažais su audringais gerbėjų aplodismentais elektroninėje erdvėje. Jausmai mano tokie, gėda, apmaudas ir liūdesys. Žmonės niekindami laisvės simbolį, taip tipo kovoja už laisvę. Marazmas.

PASIBAIGS TUO

PASIBAIGS TUO portretas
KAD BUS NUPIEŠTA RUSIJOS FEDERACIJOS VĖLIAVA......KUR DU PEŠASI TREČIAS LAIMI...

kaunietis

kaunietis portretas
ar ne laikas nuvalyti sieną švariai?

L?

L? portretas
Mergaitė neįsigilinusi apsigimus suplakdama su ištvirkavimu. Tai, kas vyko nacistinėje Vokietijoje ir tai kas vyksta Lietuvoje visiškai skirtingi dalykai. Buvimas kažkuo tai nėra smerktinas. Smerktinas yra to kažko demonstravimas. Noras pasirodyti "laisvu" bet iš kurio galo yra ne kas kita, kaip ištvirkavimo skatinimas.

a

a portretas
Lietuvos veliava yra mūsų šalies simbolis, jos niekinimą turi bųti griežtai baudziama.Teks susitaikyti kad Lietuva tikrai nekeis veliavos į įvairiaspalvę, taškas.

LIETUVOS VALDŽIOS "TOLERANTIŠKUMO" VIRŠŪNĖ...

LIETUVOS VALDŽIOS "TOLERANTIŠKUMO" VIRŠŪNĖ... portretas
Įstatymai leidžia bausti už kitokią nuomonę, už įžeidinėjimus, neapykantos kurstymą. Lietuvos vėliavos iškrypėlių išniekinimas - bausmė turėtų būti viską kartu sudėjus. Ko tyli Lietuvos valdžia? Čia irgi labai aišku - o ką pasakys iškrypėliška Europos sąjunga?...Lietuva nepriklausomybę prarado tuoj po įstojimo į Europos sąjungą ir NATO. Praradome VISKĄ. Tapome tik pastumdėliais. O eskaluojame, kad esame "laisvi" ir "nepriklausomi"...

Manau

Manau portretas
Kad nenustebčiau jeigu vieną diena pamatyčiau lbgt vėliava ant seimo sienos nupiešta.

Liudvika

Liudvika portretas
Jau visko perdaug.Tie lbgt mūms neleis normaliai vaikščioti,gyventi normalų gyvenimą.Psichai yra psichai ir tai pavojinga liga kuri plinta mūsų šalyje.Kur policija? Kur mūsų išrinktieji? Kam jie tarnauja? Vis pastaruoju metu tik tie lbgt minimi ir visur jų iškrypėliškus veiksmus rodo.Kokius jie vaikus turi?Ką jie peza? Ar ilgai šis chaosas seime tęsis? Kas gins mūsų tradicines šeimas?

Algimantas Končius

Algimantas Končius portretas
Žmonės su sugedusiais seksualiniais kompasais, todėl seksualiai dezorientuoti. Įdomiausia tai, kad jie nori visus įstatymu priversti pripažinti kad ir sugedę seksualiniai kompasai tokie pat geri, kaip sveiki. Tai yra nori dezorientuoti visus ir nori pradėti visus dezorientuoti nuo darželio ir mokyklos pradinių klasių.

Stal

Stal portretas
O dėl valstybinės vėliavos niokojimo viskas normalu? Užpiešė nacių apverstą patvirkų emblemą ant trispalvės! Ir dar prašo juos toleruoti! Absurdas...

veliavai

veliavai portretas
atsibusk vaikeli-dabar zydri valdo

bonifacijus

bonifacijus portretas
nekisk liezuviaus-gausi bauda

Vėliava

Vėliava portretas
LGBT vėliavą reikia užfrausti kaip tvirkinimo objektą. Pvz. Raudoną vėliavą yra draudžiama iškelti, ranką kaip Hitleris mojavo - uždrausta kelti. O čia prostitutų profesionalų vėliava kaišiojama kur tik sugalvojo ir baudų negauna. Ant sienų paišumas yra draudžiamas, o policijai - stresas. Baikim vieną kartą tą bardaką. Heteroseksualai turi bijoti homosekualų. Pasaulio pabaiga.

Petras

Petras portretas
Ta jų vaivorykštė, tai man asocijuojasi su išmatomis, kai vyras ištraukia po sueities su kitu vyru savo organą, ir tas yra visas aplipęs išmatom...man nemalonu žiūrėti į tuos jų “kūrinius”, bandant taip įteikti, kad visa tai yra normalu...jie kaip žydai, kurie apie holokaustą uždraudė domėtis ir reikšti savo nuomonę, taip šitie bruka savo iškrypimą, ir jei tik kas nesutinka, kad tai normalu, -tuoj pat apšaukia homofobu...

Nelaikau

Nelaikau portretas
šlapimo ....... eisiu į pereja

neturiu nieko pries gejus lesbiankas ir prastitutkas

neturiu nieko pries gejus lesbiankas ir prastitutkas portretas
tiktai nesimosuokit po langais

>>>>>Nesuprantamas

>>>>>Nesuprantamas portretas
as tai savo zmona daznai rurinu i uzpakali. oi kaip kaukia is laimes ji kai pataikau jai i g spota!

jovaris

jovaris portretas
Niekada nekliuvo man ta neissilavinusi Lietuvos valstietija ir darbininkija. Ruriu ne viena dirbanti man. As gerbiu ju pasirinkima gyvenime ne siekti mokslu ir tobuleti dvasiskai ri fiziskai, o sunkiai dirbti nuo jaunos vaikystes ar sedeti ant pasalpu ir buti biezdiziais. Bet kai jie tampa agresyvus daugiau ir daugiau, as bijau del savo vaiku. Kazka daryti reikia su jais. Nutraukti pasalpas? Atimti valstybinius butus?

Nesuprantamas

Nesuprantamas portretas
dalykas, po kelių metų subinės rauką gėjai pas plastikos chirurgus siuvinėja? Čia kaip tuštintis vis kietai ir kietai. Žiauru, daugiau nėra ką pasakyti.

kikimara

kikimara portretas
Na, buvau tolerantiška, man nekliuvo gėjų gyvenimas. Turiu drauges lesbes. Betgi jie tampa agresyvūs, bijau dėl savo vaikų... Nesidaugina, o daugėja...

Mesijui

Mesijui portretas
Tai kodėl LGBt skatina paleistuvystę, taip nesielgia net gyvuliai?

LGBT

LGBT portretas
tai chunveibinu sutve kuri tik ir uzsiima liedama purva ant visu tu kurie neispazysta ju tikejimo t.y Sodoma ir Gomora tai ju tikejimas kuris veda i prazuti

Mesijui

Mesijui portretas
Tu pasakomis dar vis tiki? :L)))))) Kur tas tavo taip vadinamas gailestingas dievas, kai tiek milijonu mirsta nuo Covid? Ai, cia greiciausiai ne jis covidu apkretineja, jis Afrikos vaikams AIDS dalina. :)))))))) Nepamirsk savo dievo tarnu kataliku kunigu, kurie mazus vaikus be jokio gailescio tratina, juos dar paaukstink, nes dievo zodi dalina, seimu specialistai atsirado jie mat.

Snieckus

Snieckus portretas
Jankiai lauk! Lietuvos vyrai nenori but gejais !

Mesijas

Mesijas portretas
Prisiminkite, nelaimingi, Sodomą ir Gomorą! Norite, kad Dievas jus dar kartą nubaustų už paleistuvystę?!

Vero

Vero portretas
Visus situos isperas "menininkus", isniekinusius Lietuvos vėliavą, UŽ GROTŲ! Rodos yra istatymas, uz valstybės simboliu isniekinimą turi būrti visi baudziami. Ar sitie benormalūs isgamos nenusipelnė baudis ir Kalėjimo? Kur yra prezidentas (ar jis apskritai Lietuvoje yra, ar tik jo blankus šešėlis?) ir atitinkamos organizacijos, kad leidzia išperom išniekint valstybinę vėliavą, ir ne vieną kartą?

homofobiniams homosovietikiniams lietuviskiems runkeliams

homofobiniams homosovietikiniams lietuviskiems runkeliams portretas
jei kam idomu, Traku gatves vienoje is "novelty" parduotuviu pardavinejamas tualetinis popierius is trispalves. sesis rulonus nusipirkau. ir ka jus man padarysite, homosovietikai?

TikPagalvok

TikPagalvok portretas
Kad kakojimas prezervatyvais yra Naujoji Lietuvos SVAJONĖ.

povilas

povilas portretas
Dieve apsaugok, iki ko nusigyvenom, kad reikia gintis nuo liaudiškai vadinamų rudnosiukų.

iškrypėliai perejo į puolimą

iškrypėliai perejo į puolimą portretas
jokių nuolaidų iškrypėliams.vakarų europoje jau praėjo mada iškrypimui.niekam iškrypėliai nebeidomūs.atsirado a la svarbesnių reikalų-reikia šerti gausiai besiveisiančius arabus .pinigų iškrypėliams nelieka.

Prisisauks

Prisisauks portretas
Dangaus bausmės ......... gamta visiems randa jų vietą - vieni sužydės , kiti išgaruos be pedsaku

Apyaušrio Dalia

Apyaušrio Dalia portretas
Tai dabar gal man teksto autorė galėtų paaiškinti, kaip čia gaunasi - jei LGBT vėliava per visą sieną, tai čia labai gražu, o jei Lietuvos vėliava, tai jau įžeidimas? O gal įžeidimą pajuto normalūs lietuviai, kuriems ta pati LGBT per visus galus stengiasi primesti savo valią ir parodyti galią? Pažiūrėkite, mes visur, mūsų nenutildysite, nes Raskevičius siekia, kad Lietuva tarnautų jo žmonėms. Tai jo paties žodžiai. O mes ir matome, kad LGBT nori viską valdyti ir tai aiškus jų pareiškimas. Visi žinom kas vyksta, visi kyla į kovą už savo šeimas, nes matome, prie ko jų laisvės priveda pasaulį, kas norima padaryti su mūsų vaikais ir anūkais. Ir mes nesutinkam. Gal būt tai ne pats geriausias būdas, bet žmonių kantrybė turi ribas. Žmonės, sakyčiau, jau įsiutę, o moteriausybė su savo išdirbinėjimais dar labiau kursto aistras. Taip kad, ką pasėsi, tą ir pjausi...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
iškrypėliai tyčiojasi iš Lietuvos . Kur policija ? Kodėl kiti niekur nepaišo savo ale vėliavų ? tik iškrypėliai nerimsta ir provokuoja nesantaiką ir t.t.

Ką gi

Ką gi portretas
pasirodo pagal tuos LGBT "menininkus" būti normalios orientacijos tai "tamsuoliškumas", o trimituoti savo nukrypimą nuo gamtos surėdymo turbūt pagal juos "aukštas lygis"....Tik užuojauta jiems galima pareikšti!

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Pamąstykime: kiek įvairių organizacijų, visuomeninių judėjimų turi savo vėliavėlių, bet niekas jų nepiešia viešose erdvėse; turime valstybės vėliavą , kuri visiems suprantama, tai ja ir didžiuokimės! Kai kas patys ieško įvairių viešų raiškos būdų, kurie dažnai yra pertekliniai, nes visi gyvename remiantis Lietuvos Konstitucija, įstatymais ir kr.teisės aktais. Neįgalūs žmonės dar pagal tą pačią teisinę bazę gauna pagalbą, atitinkančią jų specialiuosius poreikius ir niekas jokių plakatų ar išskirtinio dėmesio neprašo. Tai čia ir yra toks aiškumas - turiu specialiųjų poreikių tai kreipiuosi į atitinkamas organizacijas ir gaunu reikiamą pagalbą! Nei mitingai, nei piešiniai ar lozungai pagalbos nesuteiks!

Petras dažytojas

Petras dažytojas portretas
O aš irgi tuomet menininkas . Ar dar , kad tikras tapčiau reikia būti ekstremistinių homoseksualistų būrelio nariu?

perėja priklauso visiems, o ne pypsams

perėja priklauso visiems, o ne pypsams portretas
juk šlykštu žmonėms eiti ir vaikus tenka per gatvę vestis. Neturi teisės visų kankinti.

slykstus pydarai

slykstus pydarai portretas
su lezbem...... issityciojo is LIETUVOS VELIAVOS....

koks nepilnavertiškumo kompleksas

koks nepilnavertiškumo kompleksas portretas
taip bet kokiomis priemonėmis trokšta dėmesio,

Na

Na portretas
Tikrai buvau tolerantiškas, kol nepradėjo padarai lįsti iš pakampių ir lipti ant galvos

agrastai provokatoriai

agrastai provokatoriai portretas
tyčia darkosi, kad visi jų nekęstų. Nelaimėliai iš prigmties.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
"Šlovė" Š. presuotojams.

Diktatoriai...

Diktatoriai... portretas
Kur policajai? Kodėl nieko nedaroma už valstybinės vėliavos niekinimą? Ar irgi jau dryžuotas uniformas matuojasi?

Kek

Kek portretas
Šlykštynės. O medijos ir institucijos juos propaguoja. Galima tik viena opresinė ideologija, kaip sovietmečiu.

Kodėl?

Kodėl? portretas
Kodėl gėjai prievarta bruka mums savo simbolika ? Ar tai ne agresija iš gėjų pusės ?

Hmmm

Hmmm portretas
Na uz sita kad piesiama ant trispalves jau turetu gaut baudas nes jau bent kaip man atrodo tyciojamasi is trispalves tai Lietuvos simbolis. Sienu daug paiseliokit ka norit sunku paimt ant kitos sienos nupiest ta savo vaivorykste butina tyciotis is trispalves.

hmm

hmm portretas
pederastus reikia pagaliau gydyti. Per prievartą. Juk akivaizdu, liga daug rimtesnė negu korona. O čia net besimptomius izoliuoja..

galejo

galejo portretas
viduri atkišta sikna nupiešt. Čia visa šitu gyvuliu esmė

nesuprantu

nesuprantu portretas
Kodėl leidžiama negerbti Lietuvos vėliavos, tyčiotis iš jos nebaudžiamai? lki ko nusigyvenom?

otto

otto portretas
No pydaran!

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kodėl pora iškrypėlių «menininkų» terlioja savo peckionėmis perėjas ? Vyt juos lauk. Tegul savo buto sienas terlioja kaip nori,o čia vieša vieta ir mums jų šlykštybių nereikia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių