Ką iš tiesų slepia sodybos tvora?

Specialiai vėliavų nenukabino

Antrasis akcentas – minėta JAV vėliava. Iš viso sodyboje, jos vadovo teigimu, kabo trys vėliavos: Lietuvos, "Aerodream" ir Jungtinių Valstijų. Tiesa, šiuo metu visi trys stiebai vienišauja – vėliavų nėra.

Į šią pastabą A.Dudavičius reagavo su šypsena, matyt, pajutęs, kad mėginama susieti įvykius. "Žiemą šalta, vėjuota, todėl vėliavos nekaba. Iškeliame jas, kai oras atšyla. Tikrai neėmėm ir jų nenukabinom, – šypsnio balse neslėpė pašnekovas. – Nei praėjusią, nei šią žiemą jos nekabėjo. Jeigu atvažiuosite kokį balandį, manau, jau pamatysite jas plevėsuojančias."

Apie vėliavas buvo užsiminęs ir kitapus Antakalnio gatvės, priešais kurortą, esančios sodybos savininkas. Vyriškis pasakojo čia negyvenantis, tik atvažiuojantis į savo sodybą.

"Irgi atkreipiau dėmesį į vėliavas, kad jų nėra. Šmėstelėjo mintis, kad gal dėl šio skandalo jas nukabino", – su šypsena veide kalbėjo vyras.

Nekėlė jokių įtarimų

Jis patvirtino, kad niekada jokie svečiai ar įvykiai nėra sukėlę įtarimų, jog kitapus gatvės esančiame kurorte būtų buvę ruošiami Maidano kovotojai.

"Manau, čia visiška Rusijos propaganda. Tikrai nieko neįprasta nesame pastebėję, ir skamba ši istorija absurdiškai. Kurorte vyksta vestuvės, vasaromis atvažiuodavo vaikų, jaunimo grupės į tarptautines stovyklas. Duodasi čia tas jaunimėlis su dviračiais, lekia maudytis, o kad būtų ruošiami Maidano kovotojai – na, išties skamba juokingai", – sakė kurorto "Aerodream" kaimynystėje sodybą turintis vyras.
Nemaloni visa ši istorija ir kurorto vadovui. Žaibiškai ne tik per Lietuvą, bet ir kitas šalis praskriejęs sodybos pavadinimas reiškia reklamą, tačiau šiuo atveju ji ne pati maloniausia.

"Kažkaip labai netikėtai atsidūrėme dėmesio centre. Jau buvome lyg ir pamiršę tą nemalonią istoriją, bet vėl teko prisiminti (susitikimą su rusų žurnalistais – red. past.). Pati situacija buvo labai nemaloni: jie atvyko, brovėsi. Aš neįleidau, teko ilgai aiškintis, kol jie galiausiai išvyko", – dar kartą prisiminė A.Dudavičius.

Sveiko proto žmogui tokie pareiškimai, kad tykioje, gamtos prieglobstyje įsikūrusioje sodyboje gali būti rengiami kovotojai, skamba išties absurdiškai. Neneigiame, kad pasaulyje absurdo daug ir tikrai vyksta daug neįmanomų dalykų. Jei jau vėliavos ir galbūt lenkiškos lentelės lėmė vieną ar kitą "faktą" (toks žodis apie šią situaciją vartojamas rusų žiniasklaidoje), baisu ir pasakyti, kad į kurorte rengiamas jaunimo stovyklas atvyksta užsieniečių, pavyzdžiui, prancūzų. Nes kaipmat rusų žiniasklaida Maidano kovotojų kilmę išplėstų.NAUJAUSI KOMENTARAI

LIETUVIS

LIETUVIS portretas
Mano manimu tiek Rusai tiek lietuviai naudoja propoganda ir tai nera gerai bent jau putinas nesmerkia visos musu salies kaip padare musu prezidente

wer to anonimas to jolka.joz

wer to anonimas to jolka.joz portretas
sita apsurda ir nusipezejima buvo galima parasyti apie BET KURIA kaimo turizmo sodyba. ryskiai pasirinko rasyti apie sia nes pamate lenkijos ir usa veliavas :DDDDDD to RH : taip pat galiu pasakyti "ohujienai gilus zurnalistinis tyrimas": nuvaziavom i bet kuria sodyba, kadangi seimininkas neleido sweciu filmuoti: darom isvada - rengiami maidano kovotojai. TOKIO APSURDISKO "zurnalistinio tyrimo" senokai nesu mates :DDDDD kadangi lietuviskai nesuprantam tai nufilmuojam uzrasa "mano tevo gatve" :DDDDDDDDDD cia typo "ohujienai gilus zurnalistinis tyrimas" ??????????????????? pafilmuojam beleka, pasakom beleka ir transliuojam per tv. o kur irodymai?????? kur faktai?????? eikit patys kur saule nesviecia su tokiais "zurnalistiniais tyrimais" :DDDDD

Buvusi

Buvusi portretas
kokia nesamone, sioj sodyboj buvau ne karta, trys metus is eiles ten svenciau naujuosius, vasara ten buvau viena karta, savaitgaliui. Draugai ten taip pat svente naujuosius, nera ir nebuvo ten jokiu kariu, ko tik zmones neprisigalvoja. Keista , kad yra zmoniu kurie tuo tiki.Geriau nuvaziuokit ii ta sodyba ir tikrai gerai praleisite laika.
VISI KOMENTARAI 30
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių