Kodekso pataisos neleis vairuotojams „kaupti“ nuobaudų už greičio viršijimą

to Eksp.

to Eksp. portretas
O ką daryti jeigu vairuotojas kvailas? o ką daryti jeigu pėstisis ėjo per perėję ir ji patrenkė? Kam lėkti mieste 60-70 km / h jeigu nuo šviesoforo iki šviesoforo 500 m ir vis tiek stovėsi. Jeigu važioji 60 km / h sutaupai gal 5-10 min, bet stabdimo kelias pailgėja, ar vertos 5-10 min kažkieno gyvybes ar avarijos? didinant greiti, greičiau nenuvažiosi, ne bent nakti. Geras pavyzdys Oslo, kur kelyje žusta i metus 1-2 žmonės. Reikia mažinti greiti, siaurinti kelius ir statyti kuo daugiau dviračiu tako. Paverks vairuotojai puse metu, paskui pripras ir džiaugsis,

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Pagaliau tarybinis kolhoznikas kažka naudingo daro.

Eksp.

Eksp. portretas
Normalus greitis turi būti gatvėse, kur nėra jokių kliūčių, gatvė plati.Taikos prospektas, Savanorių ir kitose panašiose gatvėse turi būti būtinai 60 km.greitis.Užterštumas bus mažesnis ir nebus spūsčių.Reikia galvoti ir apgalvoti visokius variantus o ne tik galvoti kaip nubausti.Pestieji turi saugoti patys save ir nešokti i kelią ,prieš atvažiuojačia transporto priemonę.Kvailo vairuotojo greičio ženklai ir visokie gaudytojai nesudrausmins ir kvailas pėstysis save neapsaugos .Viskas turį būti pasverta ir apgalvota.

gerovės valstybė Šunaujai

gerovės valstybė Šunaujai portretas
žmogų nubausti galima už du metus o jam apsiginti duoda 2-3 savaites.

Edas

Edas portretas
Pirmiausia tegu atlieka savo prievolę ir isireikalauja, kad susimokėtu baudas kurie bausti po 15 ir daugiau kartų.

Anonimas

Anonimas portretas
akmens amziaus auto, turetu but kompai kurie automatiskai ribotu greiti miestuose iki 60km/valanda ,o uz miesto iki 120km/valanda ,ir niekas nevirsytu greicio

Pasipiktinęs

Pasipiktinęs portretas
Aš už, kitu atveju tegu ir baudą leidžia susimokėti per du metus. Kitas dalykas kas per kvaila praktika siųsti nuobaudą be įrodymų. Gauni baudą po pusės metų ir suki galvą ar tu ją išvis galėjai gaut.

L?

L? portretas
Apskritai koks gali būti 2 metų terminas? Nuo padarymo taip, per 6 mėn. nuo paaiškėjimo (sužinojimo ar galėjimo sužinoti) pažeidimo padarymo dienos. O tai dabar laukia valdžios pasikeitimo, tada sprendžia skirti ar ne.

LKL

LKL portretas
Nu nors kelios protingos galvos atsirado Seime.

Maladiec

Maladiec portretas
Kaziukas, nors vienas protingas žmogus seime!

Baubas

Baubas portretas
Protingas ir logiškas pasiūlymas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių