„Jaučiame, kad lietuviai yra labai gerai susipažinę su blokų grandinės technologijomis bei „fintech“ sektoriumi apskritai. Esame tikrai sužavėti čia esančių talentų, todėl norime būti šios kultūros dalimi“, – portalui sakė jis.
J. Kerbrato teigimu, bendrovė jau rado biurą Lietuvoje, tuo metu būsimo darbuotojų skaičiaus neįvardija.
„Kol kas neturime tikslaus skaičiaus, kiek darbuotojų planuojame. „Robinhood“ dirba taip: susikuriame veiksmų planą (angl. roadmap), tam priskiriami resursai, o tada pagal tai skelbiame darbo pozicijas ir samdome žmones“, – sakė jis.
BNS rašė, kad Lietuvos bankas gegužės pabaigoje „Robinhood“ išdavė pirmąją licenciją teikti kriptoturto saugojimo ir administravimo, pavedimų ir kitas paslaugas – tai pirmoji kriptoturto įmonei suteikta licencija.
Dar balandį centrinis bankas jai suteikė ir A kategorijos finansų maklerio įmonės licenciją – ji leidžia teikti sandorių sudarymo savo sąskaita, pavedimų priėmimo ir perdavimo, pavedimų vykdymo klientų sąskaita, prekybos savo lėšomis, ir kitas finansines paslaugas.
„Robinhood“ įsteigta 2013 metais JAV, ji valdo skaitmeninę prekybos platformą, kurioje vartotojai gali pirkti ir parduoti akcijas, opcionus, biržoje prekiaujamus fondus ir kriptovaliutas. Įmonė visame pasaulyje turi apie 25 mln. klientų.
Naujausi komentarai