„Lietuviai yra imlūs technologijoms – nors tikėjomės, kad naujovę išbandys daug vairuotojų, startas pranoko lūkesčius. Per pirmąsias savaites mobiliąja programa pasinaudojo tūkstančiai vairuotojų, daugybė jų – daugiau nei po vieną kartą. O mes sulaukėme daugybės atsiliepimų su pasiūlymais, kaip galime tobulėti toliau, nemažai jų bus įgyvendinta jau artimiausiu metu“, – teigia „Drivitty“ prekės ženklą valdančios įmonės vadovas Naglis Verbošaitis.
Didžiausias mokėjimo už degalus telefonu privalumas – laiko taupymas. Atvažiavus į degalinę, iš automobilio išlipti reikia tik pačiam pylimui, o atsiskaityti galima kelis kartus spustelėjus telefono ekraną. Vairuotojui tereikia pasirinkti degalų užpylimo kolonėlę, atsiskaitymo būdą – mokėti prieš ar po pylimo – ir papildomu paspaudimu patvirtinti savo sprendimą.
Vairuotojams nebereikia automobilyje palikti vaikų ar augintinių ir eiti į pačią degalinę, kur neretai tenka stovėti eilėje ir laukti, kol priešais esantys žmonės atsiskaitys ne tik už degalus, bet ir maistą, kavą bei kitus produktus. Telefoną galima naudoti ir apmokėjimui nuotoliniu būdu – pavyzdžiui, degalinėje stovinčiam draugui ar šeimos nariui pamiršus piniginę.
Programos saugumas užtikrinamas papildomu PIN kodu arba, jeigu išmanusis telefonas turi pirštų atspaudų skaitytuvą, biometrinėmis priemonėmis. Tai užtikrina, kad praradus įrenginį programa negalėtų pasinaudoti kiti asmenys.
„Išmanusis telefonas šiandien yra pagrindinis gyvenimo palydovas – mieste mokėjimo kortelė jau nebereikalinga. Telefonu galima atsiskaityti kavinėse, parduotuvėse, dabar – jau ir pilantis degalus, tad namie pamiršus piniginę, grįžti nėra ko – galima lengvai išsiversti be jos. Tačiau būti be telefono – kur kas sudėtingiau, kiti įrenginiai jo funkcijų atstoti negali. Matydamos tokią tendenciją, vis daugiau įmonių integruoja įvairius sprendimus būtent į išmaniuosius įrenginius“, – sako lietuvių startuolio vadovas N. Verbošaitis.
Mokėjimo už degalus išmaniuoju telefonu programa šiuo metu veikia dviejuose tinkluose – „Viada“ ir „Baltic Petroleum“, kurie kartu valdo daugiau nei 200 degalinių Lietuvoje, tačiau iki šių metų pabaigos tikimasi prijungti dar mažiausiai 2 tinklus. Programoje taip pat integruota visoms degalinėms pritaikyta bendra nuolaida, tad vairuotojams nebereikia turėti kelių kortelių.
Naujausi komentarai