Kokybiškai išvalyti laiptines galima ir be kibiro vandens

  • Teksto dydis:

Daugiabučių namų laiptines valanti įmonė „Būsto aplinka“ pradėjo taikyti naują patalpų valymo būdą. Vietoj šlapių skudurų ir vandens kibirų, bendrovės specialistai paviršius pradėjo plauti vadinamosiomis mopomis – drėgnomis šluostėmis, kurios daug efektyviau pašalina purvą ir užtikrina švarą bei paviršių dezinfekciją.

Iki šiol daugiabučių namų laiptinės buvo valomos vadinamuoju šlapiuoju būdu. Valytojos patalpų paviršius plaudavo šlapiais skudurais, kuriuos vėliau namo rūsyje perplaudavo kibiruose ir naudodavo pakartotinai. Atsiradus naujoms technologijoms, toks valymo metodas tampa nebeefektyvus.

„Iki šiol gajus stereotipas, kad kokybiškai išvalyta laiptinė yra tada, kai po valymo ji būna šlapia. Kitaip sakant, gyventojai valymo kokybę vertina pagal tai, kiek ilgai būna šlapi paviršiai. Tačiau tobulėjant technologijoms, kokybiškai išvalyti bendrąsias patalpas galima ir be šlapio skuduro. Būtent tokią naujovę mes ir pradėjome taikyti – valome laiptines efektyviai, bet be vandens kibirų ir nepaliekant ilgai išliekančių šlapių paviršių“, – sako bendrovės „Būsto aplinka“ generalinis direktorius Karolis Gintaras Pūkas.

Nuo šiol valydamos daugiabučių namų laiptines valytojos pradeda naudoti specialias mopas – mikropluošto grindų šluostes, kurios geriau išvalo purvą ir efektyviau sugeria drėgmę. Valant paviršius šiomis šluostėmis sunaudojama žymiai mažiau vandens ir buitinės chemijos. Be to, dėka elektrostatinių savybių tokios šluostės ženkliai efektyviau surenka dulkes ir nešvarumus. Tačiau svarbiausia, kad po tokio valymo laiptinių grindys jau po keleto minučių būna sausos ir paruoštos naudojimui.

„Ten, kur jau pradėjome taikyti tokį valymo metodą, teko girdėti gyventojų pastabas, esą laiptinės nebuvo išvalytos, nes po valytojos apsilankymo žmonės nematė šlapių paviršių. Nuogąstaujančius dėl švaros noriu nuraminti – pamirškite šlapius paviršius. Kokybiškai ir efektyviai išvalyti laiptines galima ir be kibiro vandens. Tam valytojos naudoja drėgnas šluostes – kiekvienam aukštui po vieną atskirą“, – akcentavo K. Pūkas.

Anot įmonės atstovo, visos panaudotos šluostės naudojamos tik vieną kartą, o panaudojus – išplaunamos ir dezinfekuojamos specialiu, ekologišku, bakterijas ir virusus naikinančiu tirpalu. Tik atlikus šią procedūrą šluostės būna parengtos kartotiniam naudojimui.

Dar vienas svarbus akcentas – naudojant specialias šluostes laiptinių valymui sunaudojama mažiau vandens. Todėl išvalius paviršius su mikropluošto mopomis, po guminiais durų kilimėliais nebesikaupia drėgmė ir nesklinda blogas kvapas. Be to, vaikščioti ne šlapiais laiptais yra saugiau.

„Galbūt pasikartosiu, bet naujasis laiptinių valymo būdas su drėgnomis šluostėmis yra tikrai efektyvesnis. Jis ne vienus metus plačiai naudojamas užsienio šalyse, tad neabejoju, kad prigis ir Lietuvoje“, – teigė K. Pūkas.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Tai taip vargsta UAB-ai

Tai taip vargsta UAB-ai portretas
Raudonam dviračiui :kiemsargis valydamas 8 namų teritorijas gauna minimumą .Atspėk kam atitenka likusieji,jei 1 namas moka 600eurų kas mėnesį.

raudonas dviratis

raudonas dviratis portretas
laiptiniu valymas turi but priskirtas kiemsargiui nes nebuvo jokio sniego paskui korona ir niekas lauke nevaiksciojo o pinigai kiemsargiui kapseja uz dyka

Prokurorai kur jūs?.

Prokurorai kur jūs?. portretas
Nei prokuratūra nei kitos teisėsaugos instancijos negina viešo intereso ,tai taip ir vyksta apgaulės .
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių