Vartotojai klaidinami „maistinio“ vandenilio peroksido gydomosiomis savybėmis

 • Teksto dydis:

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba perspėja vartotojus, kad Lietuvos rinkoje platinamas naujas produktas – „maistinis“ vandenilio peroksidas. Šį medikamentą pardavinėjusioms UAB „Ervyda“ Telšių ir Plungės ekologiškų produktų parduotuvėms „Ekonata“ uždrausta šiuo produktu prekiauti, įvardijant jį kaip „maistinį“.

Vartotojams buvo siūlomi dviejų rūšių produktai – 3 % ir 35 % vandenilio peroksido tirpalai, kurių ženklinimo etiketėse buvo nurodyta, kad tam tikrą laiką geriant tirpalą, galimas žymus sveikatos pagerėjimas. Be to, paminėtas vandenilio peroksido gydomasis poveikis tokioms ligoms, kaip gripas, angina, vėžiniai, grybeliniai ir kiti susirgimai.

Tyrimą atliekantys VMVT specialistai taip pat nustatė, kad „maistiniu“ vadinamo vandenilio peroksido vartotojams siūloma įsigyti ir internetinėje parduotuvėje http://vandenilioperoksidas.lt/ . Vykdomas tyrimas, siekiant nustatyti šios informacijos skleidėjus bei nedelsiant pašalinti vartotojus klaidinančią ir Reklamos įstatymų nuostatų neatitinkančią informaciją.

Pažymėtina, kad medicinoje vandenilio peroksido tirpalas (6%), kaip stiprus oksidatorius, naudojamas žaizdoms, instrumentams bei prietaisams dezinfekuoti ar nedideliam kraujavimui stabdyti. Šis medikamentas gali būti naudojamas tik išoriškai. Geriant vandenilio peroksidą, ši medžiaga gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų.

Informacija apie atvejį perduota Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai.

Vartotojai, įsigiję šių produktų, raginami negerti šios medžiagos tirpalų. Medžiagas jie gali grąžinti platintojams ir atgauti sumokėtus pinigus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pp

Pp portretas
Pamirskit 35 Ar6 proc peroksida gerti galima tik. 3 procentu nuo penkiu iki desimt laseliu ant stiklines vandens tris kart dienoje pries valgi geriau valanda pries valgi ne ilgiau kaip tris savaites

Rusu

Rusu portretas
Rusu profesorius siulo gerti 3 proc perosida ilasinant nuo penkiu iki desimt laseliu i stikline vandens tris kartus dienoje pries valgi tai labai mazas procentas ir subalansuoti mityba geriausiai gerent peroksida tris savaites naudoti tik augalini maista jei naudosit gyvulini tai tik maza procenta kol issivalys organizmas

JONAS

JONAS portretas
Papildomai noriu pasakyti, kad geriant vandenilio peroksidą, privalai bendrauti pats su savimi ir gamta, sveikai maitintis, domėtis, tikėti ir neatidėliojant daryti, ir neklausyti bobučių svaičiojimų, juk jums nėra ko prarasti. O tradicinė medicina jus žymiai greičiau nuves į kapus ir dar su kančiom. Domėjausi, nes esu Vokietijoje ir čia galite pamatyti vokiečių kalba atvirus teigiamus garsių profesorių atsiliepimus, kurie sėkmingai išgydo vėžius. Geriama atatinkamai tik lašais, o atskiedus vandeniu, skalaukite gerklę, dantis, nosį ir užmiršite gripus ir kitas ligas. Sėkmės, tai natūralus produktas ir visiškai nepavojingas, tik protingai naudokite ir užmiršite visas ligas.
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių