S. Skvernelis: masiškai netirti medikų dėl koronaviruso buvo klaida

Juozas

Juozas portretas
IR VEL KALBAMA APLINK RATU, O NEPASAKOMA KAS DEL TO KALTAS , KAS SAKE, KAD NEREIKIA VISU TESTUOTI IR JUO LABIAU MEDIKU, AR TAS VERYGA GALI IS VISO TOLUIAU BUTI KOMANDOJE ? Kodel nieko nekalba jo UZTAREJAI ? APMAUDU, NET GAIZAUKAS yra lojalus KARBAUSKUI,

Zmoniu

Zmoniu portretas
zudymas siuo bakterologiniu ginklu ,dar tik prasidejo,jo auku skaicius dides , pasaulis pavelavo su juo kovot ,o kaltininke china savo zmoniu auku skaicius pradejo slepti,taip china nori isvengti atsakomybes uz sio ginklo panaudojima uz china Ribu..

Jurgis

Jurgis portretas
Klaida pripažinta, kai serga jau daug gydytojų. O kas už tai turi atsakyti? Ar čia taip ir toliau imituosime darbą, vieną dieną nustatome taisykles, reikalaujame savivaldybių vykdymo, kitą dieną keičiame, vėl reikalaujame vykdymo. Kiek tai kainuoja savivaldybėms? Kodėl nepanaudotas valstybės potencialas ir patiems pasigaminti apsaugos priemonių per vasario, pusę kovo mėnesių? Ar ne laikas į valstybės vadų neveiklumą įsijungti teisėsaugai?

Vitalija

Vitalija portretas
Medikai ,meluoja slepia ir nesitiria net turedami galimybe,jie mano ,kad prasirgs lengvai,bet juk visur rasoma ,kad gali buti nesiotoju ir prasirges ir dar dvi savaites po pasveikimo apkresti kitus.

Testas

Testas portretas
Teisingai, medikus reikia tirti, bet pirmiausia medikus reikia aprūpinti apsaugos priemonėmis, kad apsisaugoti nuo užkrato.

tikrai

tikrai portretas
Vyriausybėje ruošiantis svarstyti klausimą dėl sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos tolesnio vadovavimo Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centrui, politologas teigia, kad ministro klaidų sąrašas yra tiesiog per ilgas, kad jis toliau galėtų vadovauti su krize besidorojančiai struktūrai.

Pilietiškas,

Pilietiškas, portretas
Ne nuo darbo medikai užsikrečia virusu, o nuo nepakankamos apsaugos! Tik tegul dirba per kelis darbus - tai bent mes neliksime be jų pagalbos. "Profesionalų" vyriausybė visiškai bejėgė suvaldyti viruso plitimą - kiek jau daktarų susirgo, kas teiks pagalbą? ot bus verygai ir visiems 'profesionalams" "Šakės", kad prieštaravo testų atlikimui, nuo sausio mėn. nesugebėjo pasirūpinti apsaugos priemonėmis ir t.t. Jie neturi net veiklois plano viruso plitimo atvejui. To įrodymas yra priverstinės izoliacijos atšaukimas - blaškosi nuo vieno draudimo prie kito, o rezultas jau 300 išaiškintų susirgimų (o kiek neišaiškintų dėl reagentų trūkumo?)!

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Uždrauskite medikams lakstyti per beli kiek greituju. Mano kaimynas. Kiek žinau dirba ir Klaipėdos gmp ir Nidos gmp. Kas prisiims atsakomybę jei iš vienos gmp stoties užneš į kitą gmp stoti? Gali likti uždaryta ir Klaipėdos gmp ir Nidos. Kas atsakys už aklumą? Nejau ministerija nereguliuoja. Apribokite dirbti vienoje įstaigoje ir jei kau užsikrės tai tiek neišplis. Mažiau medikų nukentės. Turim pvz. Paramedikas dirbo Ukmergėje ir atvežė į Kauno rajoną. Kiek medikų uždaryta? Kas prisiims atsakomybę, kad kažkas nepadarė namų darbų?

kaukė

kaukė portretas
Klaida-tai žaidimas su mirtimi...

Anonimas

Anonimas portretas
Tarp tu klaidu didziusia klaida pats ponas Zilvinas Rucys.

klaidos žudo

klaidos žudo portretas
Ne klaida o NUSIKALTIMAS.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
proto flegmai : klaida buvo nieko nedaryti nuo sausio 13 dienos , klaida nekarantinuoti , klaida išleisti iš šalies turistavimui . Klaida prezidentas , veryga , ekstrimalių situacijų centras , seimas , merai , tarybos , kariuomenė . JŪS LIETUVOS KLAIDA

Taip , jie žino ,

Taip , jie žino , portretas
O tu eik knygų paskaityti , eik šviestis , tada galėsi pokalbyje dalyvauti , nes dabar dar nesupranti ką sako :) Būk sveikas .

JIE zino

JIE zino portretas
Si kompanija su VERYGA - GALIME laikyti klaida. REIKEJO dar KEPENIO pasiklausti.... but patares visus JUROJE ismaudyti ir kam tos apsaugos ir tyrimai. CIA VISAZINIU valdzia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių