Rytų medicina - nemokamai
Šiandien daugelis žmonių, norėdami sustiprinti savo dvasinę ir fizinę sveikatą, gręžiojasi į Rytus.
Juos vilioja Rytų filosofija, meditacija, įvairios masažų sistemos, ci-gun, joga. Tačiau daugelį nuo tokių dvasinės ramybės ir geresnės savijautos paieškų atbaido šiuo metu itin populiarių užsiėmimų kainos. Norintieji paragauti Rytų išminties ir padėti patys sau uostamiestyje galės lankyti nemokamus užsiėminus.
Savo 15-ojo gimtadienio proga juos dovanoja klubas „Kelias į save“ ir jo įkūrėjas Arūnas Jonuškis.
3 mėnesius kiekvieną sekmadienį iš eilės klaipėdiečiai kviečiami į nemokamas paskaitas apie paprastą ir efektyvų savigydos metodą su džok, kinų masažo paslaptis, naują korėjietišką onnuri mediciną, meditacijas ir jogos užsiėmimus.
Apie su džok, meditaciją, jogą girdėję daugelis. Onnuri terapija – nauja, daugeliui dar negirdėta ir nebandyta sritis.
A. Jonuškis pasakojo, kad onnuri terapija šiek tiek primena su džok, tik žmogaus organų atitikmenų ieškoma ne vien pėdoje ar delne.
Pietų Korėjos mokslininkas profesorius Pak Dže Vu sukūrė onnuri remdamasis principu, kad mažoje kūno dalelėje yra informacija apie visą organizmą, o kiekvienas organas turi atitikmenis įvairiose kitose kūno dalyse.
Taškinis masažas pagal Pak Dže Vu sukurtas sistemas harmonizuojamai veikia visus organus. Tai efektyviausia taškinio masažo sistema iš visų kitų anksčiau sukurtųjų. Jei kokio organo veikla sutrikusi - jo atitikmens taškai delnuose, ausyse ir kitose kūno dalyse bus skaudūs. Skaudamo taško maigymas duos geriausią poveikį. Taškus galima maigyti pirštais, specialiomis lazdelėmis, specialiai sukurtais masažuokliais.
Rytietiški gydymo metodai yra skirti sustiprinti organizmo apsaugos mechanizmą. Spaudant šiuos taškus poveikis jaučiamas iš karto, po kelių minučių, kartais sekundžių. Jei kamuoja įsisenėjusi liga, taškus reikės stimuliuoti keletą mėnesių, pusmetį ar dar ilgiau. Šie taškai tampa skaudūs dar prieš atsirandant ligai. Ir veikdami juos galime pašalinti būsimas problemas. Todėl onnuri terapija padeda ir kaip profilaktikos priemonė.
A.Jonuškis tikino, kad šis metodas yra absoliučiai saugus. Jis negali pakenkti, nes, spaudžiant ne tą tašką, bus tiesiog neefektyvus. Tačiau būna, kad, pradėjus masažuoti atitikimo tašką, liga paaštrėja. Taip nutinka tiems, kurių sveikatos problemos tikrai rimtos.
Į pirmą nemokamų paskaitų ciklą klaipėdiečiai kviečiami jau sekmadienį.
Vasario 18 d. Klaipėdos Simono Dacho mokyklos salėje (Kuršių aikštė 2/3)
13 val. - meditacija judesyje - meditatyvi joga, meditatyvus ci-gun (turėti patogius rūbus ir kilimėlį);
13 val. Rasuolės Petrauskienės dailės terapija (pirmas susitikimas pokalbis su tėvais ir vaikais nuo 5 metų);
14 val. - meditacija - savęs keitimas ir sąmoningas dvasinių savybių lavinimas;
15 val. - su džok terapija, onnuri medicina, kinų taškinis masažas.
Naujausi komentarai