A. Dulkys vyksta į Prahą: su ES ministrais aptars pasiruošimą COVID-19 valdymui

  • Teksto dydis:

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys su Europos Sąjungos šalių kolegomis Prahoje aptars pasiruošimą COVID-19 valdymui žiemą ir rudenį.

Antradienį ir trečiadienį Čekijoje vykstančiame ES sveikatos ministrų susitikime tarp aptariamų klausimų taip pat bus kovos su vėžiu ir retomis ligomis planai, vaistų prieinamumo situacija, pranešė ministerija.

Renginio metu numatytas bendras Lietuvos, Latvijos ir Estijos sveikatos ministrų susitikimas. Ministrai pasidalins patirtimi, kaip yra pasiruošta COVID-19 plitimo sustabdymui ir vakcinacijai Baltijos šalyse. Taip pat ketinama aptarti galimybes bendradarbiauti rengiant mokymus ir dalinantis sveikatos apsaugos infrastruktūra iškilus ekstremalioms aplinkybėms. Bus paliestas pacientų iš Ukrainos gydymas.

Prahoje taip pat numatytas A. Dulkio dvišalis susitikimas su Norvegijos sveikatos apsaugos ministre Ingvild Kjerkol. Ministrai aptars pagalbos Ukrainai bei Europos sveikatos sąjungos klausimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

visi musu minis....vaziuoja kazkur pavieseti

visi musu  minis....vaziuoja  kazkur  pavieseti portretas
ir ka gi jis valdys? vel meluos?

A.

A. portretas
Šie nurodymų vykdytojai mano kad kažką valdys.

>>>Meda \\\\\.../////

>>>Meda  \\\\\...///// portretas
>Ką žmona metė tą xliupiką vaikelio boseliu? Kaip iš vis už jo tekėjo,tenai pas jį nieko vyrišo ir protelis kaip ir balselis._____Be galo patiko,kaip angliškai "ministras" kalbą rėžė.____Ne be reikalo skarmalu snukį dengia,dantys.
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių