Apmokyti pirmieji medikai: ką daryti atėjus dienai „X“

Grįžti į straipsnį

Daktaras

Daktaras portretas
Ka daryti? Begt link seimo, link balkonelio, link anuko, PIS, CMO, bei kitu "didvyriu" rezidenciju... kad neleisti jiems pasprukti del to, kad link dienos "x" sali atvede. Kiekvienam po kulka - ir diena "x" pasibaigs taip pat grietai, kaip ir prasidejo. Kiek nekaltu zmoniu gyvybiu bus issaugota.

ką daryti atėjus dienai „X“?

ką daryti atėjus dienai „X“? portretas
laukti dienos „Z“.

Pirmiausia

Pirmiausia portretas
baigti planuoti dienas "X".Gyventi darnoje su gamta, kaimynais, gerbti ir myleti visus zmones, Lietuvos piliecius, Lietuvoje.

taigi

taigi portretas
Ką daryti? Bėgti ir slėptis po krūmu arba mokykloje, darželyje, prekybos centre ar , išlaužus duris, daugiabutyje. Apmokyti.

O kas gi daroma

O kas gi daroma portretas
kad ta diena X neateitų. Argi tokių pažangių technologijų amžiuje ta žmonių sąmonė tokiame pat lygyje kaip ir viduramžiais? Jokiame kare nugalėtojų nėra, visi yra pralamėję.Dabar jau gamta žmonijai duoda skaudžias pamokas, gal geriau pradėti gyventi harmonijoje, darnoje su gamta, su savimi pačiu, kol dar savo vartotojiška veikla nepribaigėm visiškai gamtos, o tuo pačiu ir savęs. Atsibuskit žmonės, melskit santarvės, darnos ir TAIKOS,TAIKOS,TAIKOS.

tam -,,senas kavenskas,,, sako per sikna pamautas ant

tam -,,senas kavenskas,,, sako per sikna pamautas ant  portretas
nutasyto berziuko, pamiskej varnu lesamas tupi....

manau atejus dienai X --susisupt y

manau atejus dienai X --susisupt y  portretas
balta paklode ir sliauzt kapiniu link... gal kas nors islikes gyvas ,uzkas uzdes zemes velena ant galvos ir siknos. ..

To siulau,

To siulau, portretas
Viskas gerai tik ne pensininkus ir neįgaliuosius, nes jie to nenusipelnė, o visus Vyriausybės ir Seimo narius su prezidentu ir jų šeimos nariais priešakyje...

Chi

Chi portretas
Kaip KMT praleidzia kariškius su viršsvorius turinčius žmones.Per pažistamus ,,,,,nes pažista komisijos pirminka ir pavaduotoja.

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
Neduoda ramybės rūpestėlis - kaip ten Minedui sekasi Ukrainos fronto pirmose linijose ? Juk prisirinkęs eurų išvyko savanoriu - paramediku ...Jokių žinių ar signalų ... Kad tik kokios gėdos Lietuvai nepridarytų... :)

siulau

siulau portretas
visus pensininkus ir invalidus isrikiuoti i pirma eile sutikti rusu tankus, tegul jie savo krutinem atlaiko prieso smugi, o visi kiti issilaksto ka\s kur tik gali

Galerijos

Daugiau straipsnių