Vaistininkės patarimai moterims: kaip išlaikyti seksualinį potraukį?

Grįžti į straipsnį

Jfdfhn

Jfdfhn portretas
Moterys komentatorės, jūs čia visos akivaizdžiai esate sex bombos, jūs net neturite suvokimo, ką reiškia prarasti libido. Su meile tai neturi nieko bendro.

Juk viskam buna

Juk viskam buna portretas
Juk viskam buna ir pradzia ir pabaiga..taip ir su sexu..viskam buna pabaiga ! Sexas yra meile ! Bet dabar sexas ,su bet kuo ir bet kur..Taip ir persisotina tuo sexu,,,,Menopauze tai gamtos dovana,visi mes senstam...juk moteriai menopauze tai ruduo.Dar bus ir ziema..ir vyrams tas pats...ateina laikas,kad norisi,bet negali,moteris gali,bet nenori..tai ,viskas normalu.. Normalu gyvenima reikia gyventi,o ne vien tik del sexo ir suprasti 4 gamtos motineles desnius ...iesko jaunu,paskui dar jaunesniu...ziuri,kad jau pusei sesiu..

!!!!

!!!! portretas
Jausmai ir libido turi ateiti is meiles kitam zmogui.Koks libido gali būti vyrui prostitutui parejusiam namo pas žmoną,arba koki libido gali jausti žmona tokiam vyrui kuris eina su bet kuo ,bet kada.Tokiam vyrui gali jausti tik pasišlykštėjimą.O gražūs jausmai ir libido,geram žmogui visada yra ,nesvarbu ar nėščia ,ar menopauze.O menopauze ne liga o atvirkščiai, toks jausmas galingas ,kada nereikia bijoti kad pastosi,meilė su mylimu zmogumi tokia galinga ,kad ne visi supras. Tik atejus menopauzei supranti ,kad seksas nuostabus, be baimes .Žinoma ,kaip sako,persivalgius tampa neskanus maistas,taip ir seksas,netaškykite save su bet kuo,bet kur,bet kada. Per TV rodo nesveikų žmonių, iškrypėlių vaizdus.

WW

WW portretas
Pirma karta girdziu,kad nestumas ar menopauze yra liga. Koks cia proto bokstas rase?

Prof.

Prof. portretas
Vaikais buvome visi,augime,brendome ir gevenome be sekso ir buvome sveiki.Rodo per TV visokius iškrypėliu filmus kuriuose save jaunuoliai ,vyrai melže save,moterys ,mergaitės čiupinejasi.Nereikia to kaip žmogus užsiėmęs ir neturi laiko o po užsiėmimų pavargsta.Visi jausmai normalu ir geri jeigu jie ateina protingai ,ne specialių saves anonizavimu .Pasidomėti turėtų Japonų medicinos mokslu ,kur rašo apie seksą ,Tada suprastumet kas kada sveika ir kas kada nesveika. Sia tema galima būtų diskutuoti ir diskutuoti, Linkiu kiekvienam ,kiekvienai save nedrošti ,nuo to ilgiau negyvensit ir sveikesni nebūsite.

VERTA DĖMESIO PLATINKIT

VERTA DĖMESIO PLATINKIT portretas
2022-01-13 Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Bronislovo Genzelio ir Zigmo Vaišvilos sp. ko...YOUTUBE

Kur

Kur portretas
Patarimai vyrams. Moteris tai gali visada .

Marija

Marija portretas
Menopauzė padaro savo ir kūniškiems malonumams potraukis mažėja.Kam reik skatinti seksualinį potraukį?juk galima užsikrėsti.Jei jo nėra,tai ir nereikia.Kažkokia nesamonė ir tiek.

O

O portretas
O kam ji islaikyti jei tau 60 ar 70. Eik anuku priziureti eik i karita zmonem padeti, o ne senatveje dirbtinai vaidinti rujojancia
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių