Kodėl kas antra moteris reguliariai atsisako sekso?

 • Teksto dydis:

Vyrams seksas – būdas numalšinti stresą ir išsikrauti. Moterims – taip pat. Tačiau dailiosios lyties atstovės kur kas dažniau negu vyrai atsisako lytinių santykių.

Nieko baisaus, jeigu ji kategoriškai atsisako pasimylėti, bet jei tai vyksta reguliariai – nieko gero. Bet kuriuo atveju, visada geriau žinoti tiesą ir tikrąją priežastį, kodėl ji atsisako mylėtis.

Rusų portalas seks.rf atskleidė esmines priežastis, kodėl moterys atsisako sekso. Tyrime dalyvavo 789 seksualiai aktyvių moterų. Ir štai, ką jos sako apie nenorą mylėtis su partneriu:

53 proc. respondenčių reguliariai atsisako sekso su partneriu.

33 proc. respondenčių teigė, kad atsisako sekso dėl fizinio nuovargio ir prastos sveikatos.

7 proc. moterų pripažino, kad jų lytinį potraukį neigiamai paveikė problemos darbe.

24 proc. nurodė, kad fizinis nuovargis ir problemos darbe neleidžia atsipalaiduoti ir pasimylėti.

36 proc. respondenčių yra  atsisakiusios sekso dėl neatliktos bikini zonos depiliacijos.

Įdomus faktas: kuo jaunesnė moteris, tuo dažniau ji atsisako sekso  dėl nuovargio.

Tyrimo metu taip pat buvo nustatyta neraminančių faktų. Pavyzdžiui, 3 proc. moterų nuolat naudojasi seksu kaip priemone manipuliuoti vyrais. 27 proc. moterų seksą, kaip manipuliavimo metodą, pasitelkia tik kartais, ir, laimei, 60 proc. respondenčių niekada netaikė sekso kaip spaudimo partneriui priemonės. 60 proc. moterų, kurios poroje gyvena penkerius ar daugiau metų, prisipažino, kad jų ir antrosios pusės seksualinis apetitas skiriasi.

Nors moterys linkusios atsisakyti sekso dėl pačių įvairiausių priežasčių, tyrimo dalyvės nebuvo kategoriškai nusiteikusios prieš lytinius santykius ir davė vyrams kelis vertingus patarimus, kurie padėtų lengviau įveikti jų nenorą:

33 proc. teigė, kad padėtų partnerio į „akis nekrentantis gerumas“.

24 proc. mieliau sutiktų pasimylėti, jei antroji pusė būtų linkusi į ilgesnius pokalbius.

23 proc. moterų teigia, kad jų nenorą padėtų pašalinti atpalaiduojamasis masažas, o 9 proc. apklausoje dalyvavusių moterų pataria tiesiog palaukti.NAUJAUSI KOMENTARAI

kamane

kamane portretas
Nelabai supratau su procentais nes ju cia kokia 300

Edita

Edita portretas
Įdomūs tyrimo rezultatai. aš kažkaip manau jog yra daugiau moterų kurių libido yra sumažėjęs ne tik dėl streso, nuovargio, bet ir tam tikrų lytinės funkcijos sutrikimų. O mūsų moterys geriau tyliai lauks, bet į specialistus nesikreips. O problemą reikėtų spręsti, nes tai gali sugriauti ne tik santykius, bet ir pasitikėjimą savimi. Gal kam pravers: http://www.azuolynomedicinosklinika.lt/blogas/libido-stiprinimas.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių