Išvykos – be pergalių: K. Punterio nesulaikęs „Žalgiris“ krito Belgrade

Trečiąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgiris (2-3). Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 76:87 (22:20, 24:14, 21:16, 19:27) nusileido Belgrado „Partizan“ (2-3) krepšininkams.

Iniciatyvą „Partizan“ į savo rankas paėmė antrajame kėlinyje, kuomet Kevinas Punteris surinko 9 taškus paeiliui ir sukrovė dviženklį pranašumą (40:30).

Visgi žalgiriečių spurtas prieš pertrauką (6:2) leido lengviau įkvėpti ir skirtumas sumenko iki 6 taškų (36:42), tačiau Ioannio Papapetrou baudos po 20 minučių atstatė „Partizan“  8 taškų persvarą (44:36).

Po Zacho LeDay dvitaškio trečiajame kėlinyje „Partizan“ persvara pasiekė 12 taškų (49:37), tačiau užsikūręs „Žalgiris“ atsakė spurtu 24:11 ir likus 9 minutėms iki mačo pabaigos Ignas Brazdeikis tiksliomis baudomis išlygino rezultatą (60:60).

Visą trečiąjį kėlinį ant suolo prasėdėjęs Punteris grįžo ant parketo lemiamame ketvirtyje ir toliau dominavo. Vedamas jo, „Partizan“ surengė spurtą 12:4 ir po Punterio dvitaškio su pražanga likus 4 minutėms padidino persvarą iki 8 taškų (72:64).

Likus 3 minutėms Keenanas Evansas priartino „Žalgirį“ (70:74), tačiau Dante Exumas atsakė 4 baudomis paeiliui (78:70), dvi pridėjo Yamas Madaras ir likus mažiau nei 2 minutėms „Partizan“ nutolo per 9 taškus (80:71).

Per likusį laiką „Žalgiris“ sugrįžti nebesugebėjo.

Labiausiai akį rėžė baudų metimai. Žalgiriečiai realizavo vos 53 proc. baudų (11/21). Tuo metu „Partizan“ sumetė 89 proc. (24/27).

Belgrado ekipoje nesulaikomai žaidęs Punteris per 19 minučių pelnė 26 taškus (7/10 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Evansas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 16 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 3/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Partizan“: Kevinas Punteris 26 (7/10 dvit., 3/4 trit.), Dante Exumas 11 (9/10 baud., 3 per. kam.), Zachas LeDay (5/8 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jamesas Nunnally (2/4 trit.) ir Mathiasas Lessortas (3/9 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.) po 10, Danilo Andjušičius 8 (2/2 trit.).

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 16 (3/8 trit., 9 rez. perd.), Rolands Šmits 11, Ignas Brazdeikis 10 (4 kld.), Lukas Lekavičius (2/3 trit.) ir Tyleris Cavanaugh po 8, Kevarriusas Hayesas (7 atk. kam., 4 blok.), Edgaras Ulanovas (5 rez. perd.) ir Arnas Butkevičius (4 per. kam.) po 7.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Vakarų fronte nieko naujo , viskas taip pat kaip ir pernai .

Nesuprantama

Nesuprantama portretas
Baudu metimai kai niekas netrukdo?10 neimestu protu nesuvokiama tokius pinigus gaunantys...reiskia reikia dirbt ta linkme su psichologu mokyt kad susikoncentruotu i rezultata... Atsimenu tikro lietuvisko Zalgirio laikus kai pasakodavo kad Chomicius savo iniciatyva pasilikdavo po treniruotes ir šlifuodavo savo metimus nes jaute kad reikia.. O dabar tik babkes gauti nepriklausomai kaip suzaisiu rungtynes...