„Žalgirio“ pergalių serija nutrūko Maskvoje

Kauno „Žalgiris“ (11-8) 18 taškų deficitą sumažino iki 3 taškų, tačiau istorinės pergalės Maskvoje neiškovojo. Martino Schillerio auklėtiniai Eurolygos mače išvykoje 73:83 (11:18, 21:27, 20:15, 21:23) krito prieš pirmenybių lyderę CSKA (15-4).

Taip nutrūko „Žalgirio” šešių pergalių serija, kuri buvo pakartota kaip ilgiausia klubo istorijoje. Tokią ribą kauniečiai buvo pasiekę ir 2018-2019 metų sezone.

„Žalgiris“ Eurolygoje išvykose prieš CSKA pralaimėjo 13-ąjį kartą iš tiek pat rungtynių.

Trečiojo kėlinio pradžioje CSKA turėjo 18 taškų pranašumą (52:34), bet žalgiriečiai spurtavo 16:6 ir dar ketvirčio pabaigoje priartėjo iki 8 taškų (50:58).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Nigelas Hayesas smeigė tritaškį, Lukas Lekavičius pridėjo dvitaškį ir „Žalgiris“ priartėjo iki 3 taškų – 57:60.

Visgi CSKA spurtavo 8:0 ir susigrąžino dviženklę persvarą (68:57).

CSKA: Mike'as Jamesas 21 (5 rez. perd.), Tornikė Šengelija 18 (7 atk. kam.),  Darrunas Hilliardas 17 (5/7 dvit., 2/3 trit.), Johannesas Voigtmannas 11, Nikola Milutinovas 10 (14 atk. kam.).

„Žalgiris“: Marius Grigonis 16, Thomasas Walkupas 14 (4/5 dvit., 5 rez. perd.), Lukas Lekavičius (4 rez perd.) ir Nigelas Hayesas po 11.