„Neptūno“ talentai patyrusiam varžovui nepasipriešino

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" komanda pradėjo atostogas. Simono Serapino auklėtiniai sugebėjo įšokti į atkrintamųjų varžybų traukinį, bet jau pirmajame jų etape neprilygo kur kas labiau patyrusiam priešininkui - Kauno rajono "Atleto" kolektyvui.

Tritaškių metimų liūtį atlaikęs „Atletas“ „7bet-NKL“ aštuntfinalyje rimtų problemų neturėjo. Remigijaus Bardausko auklėtiniai trečiose serijos rungtynėse namie 78:70 pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ ekipą ir kovą laimėjo 3-0.

Permainingai prasidėjusiame mače pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. „Atletas“ į priekį šovė antrajame kėlinyje, kai spurtavo 25:13. Prieš ilgąją pertrauką Garliavos komanda pirmavo solidžiu skirtumu - 48:33. Simono Serapino treniruojami klaipėdiečiai per pirmuosius du kėlinius buvo metę net 22 tritaškius ir tik 11 dvitaškių. Tolimais metimais baigdavosi vos ne kiekviena jų ataka. Tiesa, toli gražu ne visi bandymai buvo sėkmingi.

Savo sirgalių palaikomi Kauno rajono krepšininkai nemažino apsukų ir trečiajame ketvirtyje. Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms „Atletas“ turėjo 22 taškų persvarą (78:56). Klaipėdiečiai mačą užbaigė atkarpa 14:0, tačiau dėl pergalės nepakovojo.

„Atletui“ Ignas Juškevičius per 24 minutes pelnė 15 taškų (6/6 dvit., 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Karolis Babkauskas, per 27 minutes pelnęs 16 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kuris per 29 minutes surinko 28 naudingumo balus. Aukštaūgis pelnė 20 taškų (8/12 dvitaškių) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Karolis Babkauskas 16 (4/4 dvit., 2/6 trit.), Ignas Juškevičius 15 (6/6 dvit., 6 atk. kam., 27 naud.), Dominykas Bučas ir  Martynas Linkevičius (8 atk. kam.) po 13, Egidijus Dimša 8.

„Neptūno-Akvaservis“ gretose labiausiai pasižymėjo: Oskaras Pleikys 20 taškų (8/12 dvit., 11 atk. kam., 28 naud. balai), Lukas Kreišmontas ir Gediminas Leščiauskas (6 perimti kamuoliai) po 10, Gabrielius Mažeika 9, Adomas Sidarevičius 8, Radvilas Kneižys 7.

Ketvirtfinalyje „Atleto“ krepšininkų laukia ketvirtoje vietoje reguliariajame sezone likusi „Šilutės“ komanda. Pirmasis mačas vyks kovo 30 d. Pamaryje, atsakomasis - balandžio 1 d. Garliavoje, o balandžio 7 d. - vėl Šilutėje.

Šiame straipsnyje: atletasNeptūnasNKL