Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo ketvirtfinalio seriją

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtfinalio seriją. Prienuose namų rungtynes žaidę Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 90:71 (20:22, 23:17, 18:14, 29:18) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipą.

Kevarriusas Hayesas ir Edgaras Ulanovas pataikė po dvitaškį, o Ignas Brazdeikis suleido tris tolimus metimus iš eilės – 13:11. I.Brazdeikis savo pasirodymą tęsė pataikydamas dvitaškį, o baudų metimais taškus rinko Tomas Dimša, Laurynas Birutis ir Arnas Butkevičius – 20:22.

Antrame ketvirtyje septynis taškus iš eilės surinko L.Birutis, o įpusėjus kėliniui tritaškį smeigė Dovydas Giedraitis – 30:31. Rolandas Šmitas įdėjo iš viršaus, po dvitaškį įmetė I.Brazdeikis ir E.Ulanovas, keturis taškus įsirašė L.Birutis, o T.Dimša pataikė iš toli – 43:39.

Po pertraukos kauniečiai daugiau nei tris minutes nepelnė taškų ir jau vijosi varžovus – 43:45. Tuomet L.Birutis įdėjo iš viršaus, T.Dimša taikliai metė iš toli, Karolis Lukošiūnas smeigė tris tritaškius, o R.Šmitas ir K.Hayesas įsirašė po du taškus – 61:53.

Po E.Ulanovo ir Isaiah Tayloro dvitaškių komandas skyrė dešimt taškų (65:55), bet per keletą minučių varžovai vėl priartėjo – 65:64. Tiesa, tuomet žalgiriečiai spurtavo ir susikūrė solidų pranašumą, kadangi E.Ulanovas sumetė tris tritaškius, du tolimus metimus pataikė K.Lukošiūnas, po tritaškį pridėjo T.Dimša ir Lukas Lekavičius, o dvitaškiais dar pasižymėjo I.Brazdeikis ir K.Hayesas – 90:71.

„Žalgiris“: L.Birutis 15 (10 atk. kam., 2 blk.), I.Brazdeikis 15 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), K.Lukošiūnas 15, T.Dimša 10 (4 rez. perd.), K.Hayesas 6, R.Šmitas 4, D.Giedraitis 3, L.Lekavičius 3, I.Tayloras 2, A.Butkevičius 2, A.Polonara 0 (8 atk. kam., 2 blk.).

„Nevėžis-Optibet“: D.Freemanas 23, A.Cookas 12, T.Lambrechtas 10.