D. Sabonis buvo fantastiškas, bet „Pacers“ krito prieš „Celtics“

Domantas Sabonis sužaidė dar vienas puikias rungtynes, buvo netoli trigubo dublio, tačiau „Indiana Pacers“ (39-26) namuose 111:114 (22:30, 28:29, 30:35, 31:20) krito prieš „Boston Celtics“ (43-21).

Sunkiai sulaikomas D.Sabonis per 41 minutę suvertė 28 taškus (13/21 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 5 taškais daugiau nei „Celtics“.

Nuostabiai D.Sabonis dirbo ne tik puolime, bet ir gynyboje.

Šiose rungtynėse svečiai iš Bostono turėjo ir 19-kos taškų persvarą (85:66), tačiau Indianapolio komanda sugrįžo spurtu 21:2, o į priekį po ilgos pertraukos ją išvedė D.Sabonis.

Marcusas Smartas per D.Sabonį pelnė dvitaškį, likus žaisti 49 sekundes, ir išvedė „Celtics“ į priekį 111:109. Vėliau dvi M.Smarto baudos padidino skirtumą iki trijų taškų 114:111, o Justino Holiday sunkus tritaškis tikslo nepasiekė.

Jaysonas Tatumas nugalėtojams pelnė 30 taškų, Gordonas Haywardas pridėjo 27 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.

„Mums, tikriausiai, to reikėjo. Atsilikome trimis taškais, bet radome kelią į pergalę. Tai mūsų komandai gali būti naudinga ilgame kelyje. Buvo sunku“, – sakė „Celtics“ treneris Bradas Stevensas.

Šiame susitikime „Pacers“ užsidirbo dvi technines pražangas už ginčus su teisėjais.

Perkaitę Indianapolio vyrai galės kiek atsipūsti – turės tris laisvas dienas prieš rungtynes su „Philadelphia 76ers“.

„Pacers“: D.Sabonis 28 (13/21 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), 9 atk. kam., 8 rez. perd.), V.Oladipo 27, T.J.Warrenas 22, M.Turneris 16 (8 atk. kam.).

„Celtics“: J.Tatumas 30, G.Haywardas 27 (10 atk. kam.), D.Theisas 20, M.Smartas 16.