„Žalgirio“ futbolininkai pasityčiojo iš „Spyrio“ gynybos ir žengė į pusfinalį

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai antradienį vakare antrosiose LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse Kauno NFA stadione susitiko su vietos „Spyrio“ ekipa. Aikštės svečiai nepateikė staigmenos, o žalgiriečiai tvirtai žengė į pusfinalį, varžovus nugalėję rezultatu 7:2 (3:1).

Pirmoji komandų akistata Vilniuje baigėsi užtikrinta žalgiriečių pergale rezultatu 5:0. Tose rungtynėse dviem įvarčiais pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Lucasas Gaucho, po vieną taiklų šūvį pridėjo Serge‘as Nyuiadzi, Mantas Kuklys ir Andro Švrljuga.

Šiose rungtynėse dėl surinktų geltonų kortelių nežaidė du diskvalifikuoti futbolininkai: Andro Švrljuga ir praėjusį penktadienį įvarčiu auksą „Žalgiriui“ užtikrinęs Linas Pilibaitis.

Žalgiriečiai tvirtai pradėjo ir antrąsias rungtynes bei nė neketino leisti varžovams bent kiek sušvelninti ketvirtfinalio rezultatą. Jau 4-ąją žaidimo minutę Serge‘as Nyuiadzi nurūko kairiuoju aikštės kraštu ir nieko nelaukęs skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur gerą poziciją užsiėmęs Danielis Romanovskis jau pirmuoju prisilietimu prie kamuolio jį pasiuntė į vartų tinklą – 1:0.

Neilgai trukus „Spyrio“ vartininkui Deividui Mikelioniui ir vėl teko traukti kamuolį iš vartų tinklo. Techniškai kamuolį perdavinėję žalgiriečiai iškovojo kampinį smūgį, kurio metu šių rungtynių kapitonas Algis Jankauskas lengvai padvigubino savo komandos persvarą.

Tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengę taiklaus Eliošiaus smūgio, kauniečiai netrukus ir vėl sumišę žvalgėsi vieni į kitus. Greitos atakos metu18-ąją žaidimo minutę Serge‘as Nyuiadzi meistriškai išvengė visų jį stabdžiusių gynėjų ir nors galėjo atlikti perdavimą, pasirinko pats smūgiuoti į vartus ir dar labiau padidino rezultatą – 3:0.

Įpusėjus pirmajam kėliniui aikštės šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą bei įmušti pirmąjį įvartį šioje ketvirtfinalio serijoje. Po idealaus Pauliaus Daukšos perdavimo Dzmitrijus Rekišas pasiuntė kamuolį į Sauliaus Klevinsko ginamus vartus – 3:1.

Pirmojo kėlinio pabaigoje puikią progą pasižymėti turėjo nuo gynėjų atsilaisvinęs „Žalgirio“ naujokas Tautvydas Eliošius, tačiau galingas saugo smūgis keliavo gerokai virš vartų. Kėlinys baigėsi saugiu žalgiriečiams rezultatu 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje reikalus iškart ėmėsi tvarkyti po traumos atsigavęs ir visų rungtynių metu aktyviu žaidimu išsiskyręs Elivelto. Brazilas puikiai prabėgo kairiuoju aikštės kraštu, kur gavo savalaikį S. Nyuiadzi perdavimą ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą – 4:1.

53-iąją minutę prasidėjo tikra įvarčių karuselė. Iš pradžių rezultatą sušvelnino Pauliaus Daukšos perdavimą gavęs Rokas Krušnauskas. Iškart po šio smūgio savo šou pradėjo iki tol tylėjęs ir savo progų laukęs Lucasas Gaucho.

Jų brazilas gavo iškart dvi. 54-ąją minutę brazilas lengvai pelnė vieną, o po dar po 4 minučių į vartus pasiuntė ir dublį, o jį dengiantiems gynėjams beliko tik gūžčioti pečiais, mat rezultatas tapo jau net 6:2.

Po keitimo pasirodžius Eliandro ne tik pirmą kartą šio sezono metu „Žalgirio“ gretose vienu metu aikštėje žaidė visi trys brazilai, bet ir dar labiau pagyvėjo žaliai baltų puolimas. Po to pačio Eliandro aukšto perdavimo 71-ąją minutę L. Gaucho pelnė pirmąjį „hat-tricką“ žalgiriečių gretose – 7:2.

Užtikrintai visų rungtynių metu žaidę žalgiriečiai iki pat rungtynių pabaigos neleido pagalvoti aikštės šeimininkams apie dar nors vieną įvartį ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 7:2 bei tvirtai žengė į LFF taurės pusfinalį.

Kauno „Spyris“ – Vilniaus „Žalgiris“ 2:7 (1:3)

Teisėjas: Donatas Šimėnas

Įspėjimai: 41‘ Aldas Korsakas („Žalgiris“); 67‘ Marius Mišknis („Spyris“).

Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis: Saulius Klevinskas, Donovanas Slijngardas, Georgas Freidgeimas, Algis Jankauskas, Aldas Korsakas, Jurijus Kendyšas (67‘ Eliandro), Elivelto, Tautvydas Eliošius, Danielis Romanovskis, Serge‘as Nyuiadzi (57‘ Paulius Janušauskas), Lucasas Gaucho.

Xxx

Xxx portretas
Ypac ''zalgirio" fanai juoka kelia:D storas barzda ir pacuku prigerusiu...

straipsnio pavadinimas

straipsnio pavadinimas portretas
vertas tikro pasityčiojimo. Tik žurnaliūgų dėka tarp kovojančių komandų vyksta tai "pasityčiojimas", tai "nokautavimas", tai "patiesimas", tai kitokie itin žeminantys epitetai. apskritai, ar sporte galima pasityčioti iš varžovo?