„Sūduva“ su „Wigry“ sužaidė be įvarčių

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ ketvirtąsias kontrolines rungtynes sužaidė lygiosiomis 0:0 su Suvalkų „Wigry“ (Lenkija) futbolininkais.

Rungtynes Marijampolės ekipoje pradėjo Ignas Plūkas, Vaidas Slavickas, Algis Jankauskas, Aleksandras Živanovičius, Povilas Leimonas, Andro Švrljuga, Giedrius Matulevičius, Paulius Golubickas, Gratas Sirgėdas, Eligijus Jankauskas ir Luisas Fernando, o antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę žengė Renatas Banevičius ir Dominykas Barauskas.

Iki pertraukos aikštėje vyko apylygė kova, abi komandos atliko po keletą pavojingų smūgių, tačiau abiejų ekipų žaidėjams arba trūko tikslumo, arba patikimai žaidė vartininkai. Antrajame kėlinyje padėtį aikštėje kontroliavo „Sūduva“, netrūko smūgių į vartus, tačiau sėkmė ir vėl nenusišypsojo.

Penktąsias kontrolines rungtynes - paskutines Lietuvoje - „Sūduva“ žais sausio 30 dieną 15.30 val. namuose su „Palanga“. Vasario 1 dieną Lietuvos čempionai išvyks į treniruočių stovyklą Kipre.