Po „Žalgirio“ vėliava – salės futbolo lyderis

Kauno "Žalgirio" sistemoje – dar viena nauja kryptis: nuo šiol legendinis vardas skambės ir Lietuvos bei Europos salės futbolo varžybose.

Nori žengti į priekį

Prie "Žalgirio" organizacijos prisijungė daugkartinis Lietuvos salės futbolo čempionas ir šalies taurės laimėtojas Kauno "Vytis".

Šį sezoną kauniečių komanda Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate rungtyniaus kaip "Vytis", o vėliau jai bus suteiktas "Žalgirio" vardas.

"Per pastaruosius ketverius metus nemažai nuveikėme ir norime siekti dar daugiau, todėl manome, kad vienas iš būdų žengti į priekį – tokiu keliu kaip "Barcelonos": suvienyti skirtingų sporto šakų lyderius po viena vėliava", – sakė "Vyčio" vadovas Darius Gurskis.

Vienas iš būdų žengti į priekį – tokiu keliu kaip "Barcelonos": suvienyti skirtingų sporto šakų lyderius po viena vėliava.

"Futbole norime turėti tokią pačią piramidę kaip krepšinyje, o visam modeliui priklauso ir salės futbolas. Vienijame jėgas su šios sporto šakos lyderiu Lietuvoje ir tuo džiaugiamės", – teigė "Žalgirio" klubo direktorius Paulius Motiejūnas.

Europoje – tryliktas

"Vyčio" salės futbolininkai ketverius metus paeiliui iškovojo Lietuvos salės futbolo A lygos aukso medalius ir tiek pat kartų – šalies taurę.

2018–2019 m. sezoną Europos čempionų lygoje "Vytis" pateko tarp šešiolikos stipriausių klubų.

Šiemet Europos salės futbolo klubų reitingų lentelėje Lietuvos čempionas pakilo į 13-ą vietą.

Lapkritį kauniečiai vėl varžysis Čempionų lygoje – preliminaraus atrankos etapo rungtynes žais su Stokholmo "Hammarby" komanda.

Lietuvos A lygos čempionato, kuriame dalyvaus dešimt ekipų, startas numatomas lapkričio 14-ąją, Baltijos lygos – gruodį.

Namų rungtynes "Vytis" žais "Žalgirio" treniruočių centro sporto salėje.

Iškovojo taurę

Pasak "Vyčio" vadovo D.Gurskio, komanda, kurią toliau treniruos ukrainietis Kirilas Krasijus, dar komplektuojama, tačiau branduolys jau yra.

Šį mėnesį "Vyčio" futbolininkai iškovojo Lietuvos taurę: pusfinalyje 5:1 nugalėjo "Šiaulius" (nugalėtojams du įvarčius pelnė Andrejus Solodovas, po vieną – Albertas Voskunovičius, Justinas Zagurskas ir Lukas Tatarūnas), o finale 5:0 – Kauno "Aleksotą" (du įvarčius įmušė Konstantinas Bondarenka, po vieną – A.Solodovas, J.Zagurskas ir Kirilas Levšinas).

Finalo ketverto turnyre "Vyčio" ekipoje taip pat žaidė Aleksandras Čurhanas, Gintaras Repšas, Lukas Sendžikas, Artūras Juchno, Elvinas Navickas, Aurimas Pukevičius, Andrius Kaulinis.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių