Meksikiečiai sužlugdė rusų viltis patekti į pusfinalį

FIFA Konfederacijų taurės A grupės rungtynėse Kazanės arenoje aikštės šeimininkė Rusijos rinktinė pralaimėjo Meksikos komandai rezultatu 1:2.

Įpusėjus pirmajam kėliniui rusų puolimas darėsi vis pavojingesnis, o 25-ąją minutę jie surengė užsitęsusią ataką, kurios metu Aleksandras Samedovas nestipriu, bet tiksliu smūgiu nuginklavo meksikiečių vartininką.

Tačiau Kazanės arenoje susirinkę rusų sirgaliai džiaugėsi neilgai – jau 30-ąją minutę Nestoras Araujo galva nukreipė kamuolį į Rusijos komandos vartus.

Antrajame kėlinyje, 52-ąją rungtynių minutę, po apmaudžios Rusijos vartininko klaidos Hirvingas Lozano persvėrė rezultatą. Negana to, 68-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Rusijos komandos futbolininkas Jurijus Žirkovas.

Šiuo pralaimėjimu pasibaigė Rusijos komandos dalyvavimas FIFA Konfederacijų taurės turnyre.

Mažaraščiui blusų ganytojui

Mažaraščiui blusų ganytojui portretas
Pramok bent šiek tiek padoriau lietuviškai keverzoti.

Jogaila Išganytojas

Jogaila Išganytojas portretas
Lietuva yra futbolo dieve. Sveikinam Lietuvos nacionaline rinktines tapusi Konfederacijos taures final kuriame sutruskins Portugalija su bent 4 taskus skirtumo