Klaipėdos regiono futbolo čempionate – netikėti rezultatai

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionato devintajame ture futbolo mėgėjai sulaukė netikėtų baigčių.

Plungės „Babrungas“ išvykoje net 8:2 sutriuškino uostamiesčio „Saremą“, o lyderio poziciją praradęs Klaipėdos „Koralas“ 1:4 nusileido šeštoje pozicijoje buvusiai Plikių „Klarksono-Sakuonos“ komandai.

Gargžduose plungiškius priėmę „Saremos“ futbolininkai, patys vangiai susirinko į rungtynes – vos vienuolika. Tuo klaipėdiečių bėdos nesibaigė, dar pirmajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas „Saremos“ saugas Karolis Rokas. „Babrungui“ pirmaujant 2:0, Lukas Šarkauskis sugrąžino viltį išsigelbėti, sušvelninęs skirtumą. Tačiau keturi iš eilės žemaičių įvarčiai buvo mirtini šeimininkams – 6:1. Baigiantis rungtynėms ekipos apsikeitė įvarčiais, po kurių „Babrungas“ šventė įspūdingą pergalę 8:2.

Nugalėtojų ekipoje keturis įvarčius įmušė Jonas Sakuotis, po vieną Linas Petkevičius, Paulius Budrys, Edvinas Mickevičius ir Andrius Domarkas.

„Klarksono-Sakuonos“ ir „Koralo“ komandų susitikime pirmojo įvarčio reikėjo laukti kone pusvalandį – 29-ąją min. į lyderių vartus taikliai spyrė Marius Valskis. Po pirmojo kėlinio, kaip ir pirmajame rate, pirmavo Plikių futbolininkai. Antrojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė „Koralo“ vienuolikei – 48-ąją min. rezultatą išlygino Gerdas Kančelskis. Tačiau neilgai gyvavo lygybė. Dovidas Paliulis (53 min.) ir Julius Labžentis (58 min.) sugniuždė „Koralo“ klubą. Baigiantis susitikimui – 81-ąją min. pastarasis futbolininkas padidino skirtumą iki 4:1.

Klaipėdos „Baltų“ vienuolikė turėjo gerokai paplušėti, kol palaužė nesėkmingai pirmenybėse rungtyniaujančią kitą uostamiesčio ekipą – „AGRpaką-Sendvarį“. Iki 83-iosios min. rezultatas buvo lygus. Per likusį laiką du Artūro Janušo ir Edmundo Gaigalo įvarčiai leido vienai pirmaujančių komandų iškovoti tris taškus.

Kiek anksčiau Kretingos „KKT“ 4:1 buvo įveikusiė paskutinėje vietoje esančią ir vos tašką turinčią Klaipėdos „Rosą“.

Po šių susitikimų komandų rikiuotė tokia: 1.„Babrungas“ – 19 (po 9 rungtynių); 2.„Koralas“ – 17 taškų (9); 3.„Baltai“ – 16 (8); 4.„Klarksonas-Sakuona“ – 16 (10); 5.„Sarema“ – 15 (9); 6.„KKT“ – 14 (8); 7.„AGRpakas-Sendvaris“ – 4 (10); 8.„Rosa“ – 1 (9).