„Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai sosto neužleido

Lietuvos futsal (salės futbolo) A lygos finalas pateisino lūkesčius. Po nervingų pirmųjų rungtynių Prienuose, antrajame mače „Kauno Žalgiris“ 5:3 dar sykį įveikė Jonavos „Vikingų“ ekipą. Antrosios pergalės pakako, kad kauniečiai užbaigtų auksinę seriją ir jau šeštus metus iš eilės užsitikrintų čempionų titulus.

"Kauno Žalgirio" salės futbolininkai atsirevanšavo jonaviečiams už sensacingą nesėkmę Lietuvos taurės finale. Čempionų titulai liko Kaune.

Kaip ir pirmajame mače, atsakomajame pirmuoju smuiku griežė žalgiriečių legionierius Marcelo. Prienuose brazilas pelnė vienintelį susitikimo įvartį, o Jonavoje jis pasižymėjo net tris kartus. Dar po vieną rezultatyvų smūgį pridūrė legionieriai iš Brazilijos Bolo ir Bruninho. Jonaviečiams įvarčius pelnė Benas Spietinis, Paulius Osauskas ir Jonas Ulberkis.

Lietuvos čempionų titulą gynę kauniečiai, Jonavoje triukšmingai palaikomi grupės "Žalgirio" krepšinio komandos sirgalių, iškart metėsi į ataką. Įpusėjus pirmajam kėliniui Marcelo atsidūrė visiškai vienas prieš tuščius vartus ir  pasiuntė kamuolį į tinklą. Netrukus tas pats brazilas tolimu šūviu padvigubino pranašumą.

Jonaviečiai mėgino atsikirsti ir tuoj pat sušvelnino rezultatą - kamuolį į tinklą pasiuntė B. Spietinis. Iki pirmojo kėlinio pabaigos svečiai atstatė persvarą, kai gretitą kontrataką taikliai užbaigė Bolo. Nors atrodė, kad favoritai jau pabėgo negrįžtamai, antrajame kėlinyje „Vikingai“ dar du kartus sušvelnino atsilikimą iki minimumo (2:3 ir 3:4), tačiau žygdarbio atlikti nesugebėjo. Tuo tarpu Marcelo likus vos daugiau nei minutei padėjo galutinį tašką - 5:3.

Mažajame finale atsakomajame mače Alytuje „Dainava“ 7:5 atsirevanšavo „Panevėžio“ ekipai. Dzūkus į pergalę tempė pernai A lygoje rungtyniavęs buvęs Lietuvos futbolo rinktinės saugas Vytautas Lukša, šįsyk pelnęs tris įvarčius.