„Kauno Žalgiris“ pralaimėjo Šiauliuose

21-asis „TOPsport A lygos“ turas finišavo Saulės mieste, kur FA „Šiauliai“ priėmė svečius iš Laikinosios sostinės. Šiauliečiams pergalę prieš „Kauno Žalgirį“ padovanojo Danielio Romanovskio pelnytas įvartis – svečiai įveikti rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmoje kėlinio pusėje porą sykių varžovų vartams grasino D. Romanovskis, kitoje barikadų pusėje Davido Martino Anane reidas į baudos aikštelę baigėsi tuo, jog kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.

Sužaidus kiek mažiau nei pusvalandį, šiauliečiai atliko gerus namų darbus, visgi, Eligijui Jankauskui pritrūko tikslumo. Kėlinio pabaigoje Deivido Dovydaičio perdavimą nutraukė D. Mikelionis, atšokusį kamuolį į tinklą galėjo pasiųsti E. Jankauskas, tačiau žaidėjas slystelėjo ir progos neišnaudojo.

62-ąją minutę Gratas Sirgėdas jau pirmais lietimais turėjo šansą pasižymėti, tačiau įvartis krito kitoje aikštės pusėje – perdavimą į baudos aikštelę atlikęs E. Jankauskas surado D. Romanovskį, kurio bandymas galva buvo tikslus.

70-ąją minutę D. Mikelionis sustabdė tolimą Davio Ikaunieko bandymą, už dešimties minučių kelis varžovus suklaidinęs Oyinlola Kayode smūgiavo į Gustą Baliutavičių, atšokusio kamuolio nepasiekė Filipas Dangubičius.

Po 21-ojo „TOPsport A lygos“ turo žaliai balti savo sąskaitoje turi 31 tašką bei rikiuojasi treti, savo ruožtu, Mindaugo Čepo kariauna su 24 taškais pavijo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.