J. Kendyšas karjerą pratęs Baltarusijoje

Vilniaus „Žalgiris“ pasiekė susitarimą dėl Jurijaus Kendyšo persikėlimo į Barysavo BATE klubą, kuriame žalgirietis dalyvavo peržiūroje.

„Stovyklos su Barysavo BATE metu Jurijus išreiškė norą tapti ilgalaikiu šios komandos nariu, o klubams pavyko lengvai susitarti dėl žaidėjo išpirkos sumos. Labai džiaugiamės dėl Jurijaus, nes tai yra didelis žingsnis į priekį jo karjeroje. Visgi, BATE yra nuolatinis Europos turnyrų grupių etapų dalyvis. Norime jam padėkoti už puikų praėjusį sezoną „Žalgiryje“ ir palinkėti sėkmės įsitvirtinant naujame klube bei nacionalinėje rinktinėje.

Jurijus su BATE klubu dirbo maždaug savaitę, tačiau vėliau patyrė nedidelę traumą, dėl kurios antroje stovyklos dalyje negalėjo pilnavertiškai sportuoti. Tačiau šis klubas puikiai žino žaidėjo galimybes, tad klausimas dėl jo persikėlimo į BATE klubą tebuvo formalumas“, – sakė klubo sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Per „Žalgiryje“ praleistą sezoną J. Kendyšas sužaidė 38 rungtynes, kurių metu pelnė 7 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Dabar jau buvęs žalgirietis iškovojo A lygos čempiono titulą ir LFF taurės trofėjų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių