Čempionų lygoje – L. Messi greitas įvartis ir pirmasis „Ajax“ pralaimėjimas

Amsterdamo „Ajax“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Čempionų lygoje, kai namie 0:1 nusileido Londono „Chelsea“ klubui.

H grupė

Po keitimo aikštėje pasirodęs Mitchy Batshuayi įmušė įvartį 86 minutę, o „Chelsea“ trečiadienį šventė pergalę prieš „Ajax“ intriguojančios H grupės mače.

„Chelsea“ lemiamoje atakoje sudalyvavo abu po keitimo pasirodę žaidėjai – po Christiano Pulišičiaus perdavimo pasižymėjo belgas M.Batshuayi, kuris prieš įvartį žaidė tik 15 minučių.

„To ir norima iš atsarginių, – sakė „Chelsea“ treneris Frankas Lampardas. – Kartais sunkiausia treniravimo dalis yra palikti ant suolo žaidėjus, kurie vieną savaitę žaidžia, kitą nežaidžia, bet lieka pozityvūs, įsitraukia į žaidimą ir pakeičia rezultatą. Šįkart tai padarė abu.“

Praėjusį sezoną Čempionų lygos pusfinalį pasiekusio Amsterdamo klubo treneris Erikas ten Hagas liko nepatenkintas. „Mes nebuvome pakankamai geri žaisdami su kamuoliu ir tai lėmė tik kelias galimybes įmušti, – sakė jis. – Tai nuvilia.“

Šis rezultatas lemia įdomią sumaištį H grupėje.

Nes dabar „Chelsea“ ir „Ajax“ turi po 6 taškus, sužaidus po trejas rungtynes, o dviem taškais atsilieka „Valencia“.

Valensijos futbolininkai Prancūzijoje 1:1 sužaidė su Lilio komanda. 63 minutę įvarčiu pasižymėjus Rusijos futbolininkui Denisui Čeryševui Ispanijos klubas pirmavo, bet Jonathanas Ikone per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino.

G grupė

Marcelis Sabtizeris gražiu smūgiu išplėšė „Leipzig“ komandai pergalę 2:1 prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ trečiadienį.

Leipcigo klubas nutraukė keturių nelaimėtų mačų seriją ir padidino savo galimybes Čempionų lygoje po puikaus įvarčio.

Jis krito 59-ąją minutę, kai M.Sabitzeris suvaldė kamuolį krūtine ir smagiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

„Be abejonių, tai vienas geriausių įvarčių per mano karjerą“, – pripažino Vokietijos klubo futbolininkas.

G grupėje „Leipzig“ tapo vienvaldis lyderis, kai pirmuosius taškus pelnė Lisabonos „Benfica“, namie 2:1 įveikusi Liono klubą.

G grupės lentelė:

1. „Leipzig“ 6

2. „Zenit“ 4

3. „Lyon“ 4

4. „Benfica“ 3

E grupė

Alexas Oxlade'as-Chamberlainas pelnė pirmąjį įvartį per pusantrų pastarųjų metų, trečiadienį vos prasidėjus rungtynėms Belgijoje, kur „Liverpool“ 4:1 sutriuškino „Genk“ klubą.

Po traumos pagijęs Liverpulio saugas pasižymėjo jau 2 minutę, o 57-ąją pelnė savo antrąjį įvartį.

Visas Anglijos klubo puolimo žvaigždžių trejetas prisidėjo prie trečiojo įvarčio, kai Firminho perdavimą pratęsė Mohamedas Salahas, o darbą žaibišku smūgiu baigė Sadio Mane.

Kitose E grupės rungtynėse „Napoli“ išsivežę pergalę 3:2 iš Austrijos, įveikęs „Salzburg“.

Italijos komandai du įvarčius pelnė Driesas Mertesnas, o pergalingąjį Lorenzo Insigne.

E grupės lentelė:

1. „Napoli“ 7

2. „Liverpool“ 6

3. „Salzburg“ 3

4. „Genk“ 1

F grupė

Greitas Lionelio Messi įvartis ir antrajame kėlinyje pelnytas šeimininkų įvartis į savus vartus lėmė „Barcelona“ pergalę 2:1 Čekijoje prieš Prahos „Slavia“.

L.Messi pasižymėjo trečią rungtynių minutę, kai pasinaudojo varžovų klaida, perdavė kamuolį Arthurui, o šis grąžino atgal argentiniečiui, kuris pasiuntė pro vartininką į tinklą.

„Slavia“ irgi turėjo bent kelias auksines progas ir pelnytai išlygino rezultatą 50-ąją minutę, kai Lukas Masopustas suklaidino gynėją, perdavė kamuolį Janui Borilui, kuris prie vartų neklydo.

„Barcelona“ susigrąžino persvarą 57 minutę – Luiso Suarezo iš aštraus kampo smūgiuotą kamuolį į savus vartus nukreipė Peteris Olajinka.

Kitose grupės rungtynėse Milano „Inter“ namie 2:0 įveikė Dortmundo „Borusssia“. Įvarčiais pasižymėjo Lautaro Martinezas (22 min.) ir Antonio Candreva (89).