Berlyno derbis baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale

Vokietijos „Bundesliga“ 27-asis turas penktadienį prasidėjo Berlyno derbiu Olimpiniame stadione. Namuose rungtyniavusi „Hertha“ nesunkiai 4:0 pranoko „Union“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje nė viena komanda pasižymėti nesugebėjo, o štai po pertraukos šeimininkai per vos kelių minučių atkarpą įmušė du įvarčius.

Iš pradžių 51-ąją minutę Vedadas Ibiševičius smūgiu galva uždarė puikų Marvino Plattenhardto perdavimą, o svečiams nespėjus atsipeikėti Dodi Lukebakio pabėgo vienas prieš „Union“ vartininką ir persvarą padvigubino.

61-ąją minutę Martheusas Cunha pažeme trečią kartą pasiuntė kamuolį į svečių vartus ir įtvirtino pergalę, o tašką 77-ąją minutę padėjo Dedryckas Boyata.

Antrą sykį iš eilės su naujuoju treneriu Bruno Labbadia laimėjusi „Hertha“ pakilo į dešimtą poziciją.