Šokiruoti tėvai užkirto kelią iškrypimams: teatras vaikus kvietė užsiimti seksualiniais malonumais

Grįžti į straipsnį

Ai

Ai portretas
Turbūt nebeilgam visas tas beprotynas... "Civilizuotame" pasaulyje viskas vyksta maždaug taip, kaip Romos imperijoje prieš pat jos žlugimą. Mūsų aiškiai tas pat laukia. Tik už koius griekus ir doriems žmonėms (gal net pirmiausiai jiems) tas pasaulio galas?

tai

tai portretas
visas sis setonstanistynis sexmarazmas ir atslinko is vakaru kur laisva neatsakomybe pries savo morale ir poelgius kurie skatina agresija ir sadizma======

esmė ta

esmė ta portretas
ir tuo pačiu siaubą keliantis dalykas, kad tokie teatrai atsiranda, kad jie toleruojami, kad tokio pobūdžio užsiėmimai traktuojami kaip ugdymas ...Baisu iki ko nusirito pasaulis. Vaikų tvirkinimas darosi norma? Tai įspėjimas mums visiems. Liberalai nesustos kol jų nesustabdysim mes, kol jie nebus nušluoti nuo valdžios ilgam.

> Skaitau ir stebiuosi

> Skaitau ir stebiuosi portretas
Jei tau smagu vaikus įtraukinėti į sekso žaidimus, tai veikiausiai esi pedo sado mazo filas. Pasitikrink pas psichiatrus,

Skaitau ir stebiuosi!

Skaitau ir stebiuosi! portretas
Kas per zmoniu noras sunaikinti viska,kas jam nepatinka!?? Kaip mes,atseit "laisves istroskusieji",nusiritome zemiau Stalino ir naciu draudimu,ribojimu,bausmiu ir baudu!? Nepatinka - neikite i ta rengini! Ir niekas jusu prievarta ten nenuves,negaudys ir netemps ten jusu vaiku! O stai tokios represijos ir draudimai - tik skatina ju smalsuma! "Oi,o ka gi ten nuo musu slepia!?" Prisiminkite,kai patys vaikais buvote,kaip veike slepimai ir draudimai? Ogi - priesingai!

samas

samas portretas
Na, ir kas sakė, kad pasaulinio karo nereikia? Nuo gero gyvenimo išėjo iš krašto.

na

na portretas
pasaulis nuprotėjo, matyt prieš pabaigą. Ypač Vakarai nusirito tais klausimais

atsakymas

atsakymas portretas
kodėl tėvai leidžia vaikus į mortos mokyklas? leidžia tie ,kurie gyvena kitus apvogdami ir tikisi ,kad jų atžalos bus aršesni grobuonis ,nei gimdytojai ir bus ,tokie ,kaip anūkas

Anonimas

Anonimas portretas
Tai čia jau meno ir kultūros darbas,kur visas centras subinėje o iki galvos niekaip nejudama,Tai mūsų ,menininkai,kurių daug viešoje erdvėje irgi su Raskevičiumi,Armonaite,Dabravolska,Juškaite ir kitais juda ta pačia kryptimi,Jei kas prieš klykia apie teises ,laisves ,kurios pagal juos priklauso tik jiems,nes žmogaus gyvenime svarbiausia fiziologiniai poreikiai ,kaip pas gyvūnus miške.

kauniete

kauniete portretas
Kas darosi pasaulyje kalti patys žmonės Nesuprantu kaip tėvai gali leisti savo vaikus auklėti lansbergienei Kas tie tėvai koks ju protas intelektas Iš vaiku atimta vaikystė ko jie mokomi kaip naudoti prezervatyva seksas ananizmas lyties keitimas pagrindinės iškrypimo vertybės Ka tėvai nemato nesuprantaAr dėl tu 100euru kad valdžia damoka ir nesupranta kodėl damoka O todėl kad skleisti iškrypima nuo vaikystės

tai ir yra

tai ir yra portretas
lleftistų arba vadinamų liberalų svajonė - formuoti vaiko sąmonę, platinti homoseksualumo idėjas. Džiugu kad tėvai yra budrūs ir laiku užkirto kelią. Mūsų valdžiukė gali pasikviesti tokį "teatrą", kuris tvirkina vaikus. Būkime budrūs.

na

na portretas
Paskaitykite "homoseksualizacijos schema", ir bus viskas aišku

onute

onute portretas
Iškripimas ne tik šiknos bet ir proto

stalas

stalas portretas
tuoj pas mus gastrolių atvyks, pamatysit

123

123 portretas
Vakar poliklinikoj mačiau gražią šeimą. Berniukui kokia 15 metų, o mergaitė smulkutė, kaip mano 9 metų anūkė, kokių 30 kg.. Jau turi vaikiuką......vaikai vaikus daro....

Dainus

Dainus portretas
Raskelė juos tuoj į Lietuvą vojažui pakvies, o visa seimo šušara jiems plos.

Povilas

Povilas portretas
VISKAM SAVAS LAIKAS TURI BŪTI .

kaunietis

kaunietis portretas
Štai LGBT vertybės

Jo

Jo portretas
Pizpimpiai siautėja

Tikras Faktas

Tikras Faktas portretas
Čia tikriausiai iškrypėlių profesionalių gėjų ir visos LGBT šutvės Europinių vertybių veikla.

Stebiu ir baisiuosi

Stebiu ir baisiuosi portretas
kaip manipuliuojama mažamečiais,kad išugdyti juose išgamišką, supratimą.Reikia radikaliai gydyti tokius ligonius,kad jie nekenktų sveikiems žmonėms.Anksčiau tokie ligoniai buvo dispaserizuojami ir stebimi,jie visi žinojo apie savo įgimtą ligą,vedė normalų gyvenimą,nesiafišavo,tai normalūs žmonės tik jautė,kad ji ar jis keistoki,bet išsišokėliai buvo gydomi psichiatrų,o dabar atvirkščiai ,jie ima viršų,net vadovauja sveikiems,paradoksas.

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo gimimo gal tampykite berniukam pimpilus o mergaitem pirštųu bandykite.Isivaizduokite kiek yra ir kiek dar bus tokiu iskrypeliu kurie nieko kito gyvenime nematys ir nesupras o tiktai šiknu čiupinejimasi.Dabar Kauno Laisves alejoje buvo parodytas save melžejas,kaip driočino miža.O kuek tokiu yra kurie dar slapstosi kaip turedami subinių niežus.Ne juokas jau cia,cia jau ejimas paskutiniu keliu iki išdvesimo.

Laisvės partija

Laisvės partija portretas
Irgi to siekia

o ir dar

o ir dar portretas
Kokios dar žinutės plinta youtube apie "galimai" azovnacių nusikaltimus: youtube John Mark Dougan - Political observer from the United States about what he saw in the Donbass, JAV politikos apžvalgininkas visą šį laiką buvo Ukrainoje, stebėjo įvykius, kalbino vietinius gyventojus.

še tau, boba,

še tau, boba, portretas
vakarietiškos vertybės.

armonko

armonko portretas
Va, naujoji pasaulio tvarka prasideda.

Flurona

Flurona portretas
Leftistų mokykla

H

H portretas
Tokie neverti žmogaus vardo . Net bezdžionės nuo to saugo savo vaikus

Anonimas

Anonimas portretas
Dieve, kad greiciau ateitu karas ir i lietuva. Su malonumu iszudysim pi.d.era.sus ir pasvinkusius liberastus. IZSIGIME pasaulis kad toliau TAIP NEGALI BUTI.

Anonimas

Anonimas portretas
Ir vel mums kisa tuos iskrypelius.Jau rasyti tokias nieksybes jiems malonumas.Tame pasaulyje tikrai isisuko velnias ir pasaulis issigims neliks nieko doro vien slukstynes.

turbut

turbut portretas
tikrai reikia karo, kad zmones pajustu del ko gyvena, ar vien tik del seksualiniu malonumu su visisku proto bukumu

ale

ale portretas
Tai Anglijoje, o mūsų sostinės kaimo žiūrovai iš nuolankaus atsidavimo "mianui"patys salėje nusirengtų ir vaikams natūroje parodytų, kuo juos padarė

J

J portretas
Nu jo va iki kur nusirito pasaulis manau nčatrinks blogieciu auksciausias istvirkelius naikint tai jau tegul kuo greiciau sunaikina visa zmonija nes jau visai nusivaziavo ir sūs iskrypimas zygiuoja per visa planeta

eurozopos iskrypeliai susirinko y teatra

eurozopos iskrypeliai susirinko y teatra portretas
vaikus tvirkint --manau pasikviete ir lietuvos konservatliberastu vyriausybe su seimu...

Juozas

Juozas portretas
Teatras kaip teatras- susirinko iškrypėlių grupė, ir jau teatras. Kai nėra talento, tai imasi bet ko, kad pragyventi. Bet Anglijos meno taryba- kas ten per "menininkai" susirinko? Išvaikyti juos reikia už tokius sprendimus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių