A. Lukašenka lietuviams: neduok Dieve, jeigu sukelsite karą

Grįžti į straipsnį

Justina Ukmergė

Justina Ukmergė portretas
Tai ukraienietes merkšes pasimkite iš Lietuvos karasv vyksta su ukarina meile be sienų kalytes pasimkite atgalios sušaudyti pirmose eilėse

Molis

Molis portretas
Jis ta savo pirsta, kuriuo megsta grumoti, geriau susikistu sau i uzpakali. Plugo gabalas.

Suknistas tarakonas,

Suknistas tarakonas, portretas
moralizuoja,prašikęs valstybę kremliaus tūzikui.Greitai bus nereikalingas skeltnagiams,gaus novičoko ir bus "garbingai" pakastas ,kur nors, prie šviesoforo,sankryžoje.

y

y portretas
Jei prasidetu neduok Dieve karas tuos kurstytojus ir amerikonu padlaizunus jokiu budu neisleisti is salies ir nesiklausyti jokiu nesamoniu neva mes t.y. vyriausybe , seimunai vadovausim , atstovausim is uzsienio . Tegul buna tikrais Lietuvos patriotais ir jei reikes pades galvas kartu su visais.

Mantas Onutei

Mantas Onutei portretas
Kas tas ozys? Tu apie mano ppimmpala cia kalbi?

onute to Mantas

onute to Mantas portretas
Žiurėk Mantai kad tavo ožys nenudvėstu

Kujis

Kujis portretas
Dieva parazitas prisimine, jaucia gala...

klausimėlis

klausimėlis portretas
Iš kur Lukošenka sužinojo, kad Lietuva puls Baltarusiją, juk laikėme paslaptyje.

Mantas

Mantas portretas
Kartofelfiureris: Visvien tu greit nudvesi, tavo dieneles suskaiciuotos.

pensininkė

pensininkė portretas
jei įvyks karas bus kaltas anūkas nes jis šaukė per visą Europą apie sankcijas Rusijai ir Baltarusijai ką jie mums padarė , savo šalyje tegul tvarkosi kaip nori ne mūsų reikalas kištis esanti tik taškelis pasaulio žemėlapyje, o mūsų valdžia ar kitaip elgiasi prieš protestuotojus kurie nori tik išsakyti savo nuomonę o ne paklusti neteisėtiems valdžios nutarimams, ir nenori klausytis jų sapalionių švilpė ir švilps toliau kol nepasitrauks iš valdžios nemokšos ir karo kurstytojai

black

black portretas
Lukošenka šalia Putino, kaip Musolinis šalia Hitlerio. Lukošinis ir Putleris. Jei jie neprades karo, tai kol kas jo niekas nepradės. Tik Putleris drebina Europą, o Lukošinis kaip šunelis antrina.

to na

to na portretas
neknisk tu mums proto, nei tu stovėjai prie bokšto, nei ką. O jei ir stovėjai, tai tu jedinstvininku su grandinėm pusėje. Tokius kaip tu pseudo patriotus visi kaip nuluptus pažysta. Tik lisk sobaka į savo budą ir tunok ten...

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Trupai parašysiu čia komentara parašiau apie valdančiuosius.

Tai kad

Tai kad portretas
Kas puls ta baltarusija?europos uzkampis ir ubagynas visiskas.kam idomu sukelt kara o paskui krasta paverst visiska siknaskyle?tik rusams

F

F portretas
Tas Jonas Lietuvis kažkoks neaiškus tipas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek daug karingų pasisakymu, žmones ar jus nors biški įsivaizduojat kas yra karas,su išvirtusiais.. viduriais,nutrauktomis galūnėmis.1979 m armijoje gavau dvi kulkas į krutine, žinote jausmas nekoks.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Lukašenka labai geras priminimas komunizmo laikų , kai TSRS AT ir CK sukretnėję kretinai gasdino pasaulinio kapitalizmo pavojumi iš tribūnų svažiavimuose , o kretinėjantys kretinai nustatę rimtas medines morzas klausėsi . Po to tie grįždavo į savo būstines , mirtinai nusigerdavo, o po to dar labiau sumedėjusiais ir sudebilėjusiais snukiais perduodavo girdėtas žinias pamaldose prie komunizmo kūrėjų stabų vietinei kretinų rinktinei, ir t.t.

na

na portretas
pradžia nuo Tichanovskos iš Baltarusijos..šmeižė savo gimtinę...atvažiavo vargšelė susivėlus vedžiojo po restoranus, apkirpo šušukavo..pagyveno pusmetį papilstė žibalą ..Kur ji dabar? Tyla..Lansbergis susipyko ne tik su Baltarusija..su Kinija...niekas jam neįtinka su visais tuoj susipyks...toks būdas. Senelis darė tą patį...gal pasakysit, kad nežemina mūsų stovejusių ir gynusiu prieš 30 m. Seimą. Bet dabar stovim, kaip avinai isižioja aptverti garduose ir turim tylėti..jei tik pašūkaujam dėl tokios valdžios - tai senasis Lansbergis tuoj duoda atsakymus šūnauja, runkeliai, fašistai. Ko norėt iš Batkos jei savi savus taip vadina. Tuo viskas ir pasakyta...lai pykstasi...gal pamokys už liežuvį.

21

21 portretas
Nepainiokit lietuviu nuo uab lt administratoriu. Čiuplį - vafli, kas leido meluot?!

paprastas palyginimas

paprastas palyginimas portretas
Lukašenka yra aiškiai pasakęs savo valdžios atstovams:jei bus kokia nors prievarta dėl kompotavimo,vertimas žmones tai daryti-kalėjimas iškart tokiems“medikams” ir valdininkams.

Matosi

Matosi portretas
Jaučia tas nabašnykas kad jam vamzdiec

>a.k.

>a.k. portretas
Tai negi neaisku, kad "kremliaus fasistui ir jo panaudotam prezervatyvui" yra stogai pavaziave. Ju snekos neturi buti toleruojamos. Rusai ir baltarusiai turi kazka galvoti, nes tai prie gero neprives.

Politinio lavono

Politinio lavono portretas
gulbės giesmė. Jaučia mirties kvapą, išgama…

Arvys

Arvys portretas
Ko gero tave pamates nususes trolį irgi į kelnes pridaryčiau :) Tu juk irgi gresmingas idiotas, ane?

a.k

a.k portretas
Šitam pusdurniui liga jau visai progresuoja... Kaip šitas nesveikas žmogus įsivaizduoja mūsų 3 milijonų šalį užpuolant 9 milojonų šalį už kurios realiai stovi ruskiai???Ir koks galėtu būtį mūsų tikslas iš to? Na čia visiški kliedesiai, bet iš jų niekas daugiau ir negali laukti. Tai yra desperacija to idioto...

Arbys- gaidys

Arbys- gaidys portretas
Kai tu susireiksmines pingvinas)))!!! MES teisingai su juo elgemes)))) Batka pamates i kelnes privarytum, laido riteri, eik miegot geriau, blaivykis ryt paxmelka))

to senis

to senis portretas
Tai, gal tu dedulia pizdin. k š tą savo rusyną, na o mes lietuviai čia jau kaip nors be ruskiu apsiesim.

arvys

arvys portretas
Tai, kad jam pačiam visą baltarusių tauta niekada neatleis už jo nusikaltimus savo žmonėm. Tikiu, kad vieną dieną tikrai jis kabės žemyn galva kaip koks musolinis... Tos jo šizofreniškos šnekos tik dar kartą parodo, kad mes elgiamės teisingai su tuo tarakonu.

Ale

Ale portretas
Tu matai, šitam kolhozo ubagui putkinas maloningas ,duoda ptrizniuoti,ugningas kalbas tarnam pasakyti.

Ruciu

Ruciu portretas
Moka baksais uztai ir daro viska kaip Marina

Tas Ručys

Tas Ručys portretas
Yra visiškas Gaidys

RUČIUI

 RUČIUI portretas
Kiekviename straipsnyje visi tavo komentarai kelią tik juoką. Matyt tave pasamdė CCN. Labai gerai moki laižyti žiniasklaidai užpakalį. Sėkmės toliau rašant tokias nesąmones.

Zilviui ruckinskij

Zilviui ruckinskij portretas
Kodel dar nenuzude nei Batkos nei Vovos? Gerbia juos visi tik cia tokie atsilikeliai kaip tu kasdien delfi girdi propoganda ir triedzia)))

neaukštas, bet irgi gražus

neaukštas, bet irgi gražus portretas
iš mūsų protuolių, kaip Gabrieliukas, Anušauskas , ar Juknevičienė visko galima laukti. Turi ir puolamuosius ginklus-haubicas

Senis

Senis portretas
O kai bus karas mes kaip visada liekam paprasti zmones kurie nenori karo o kas sudo pridaro bega i amerika i kitas valstybes tai va tegul ateina rusas ir padaro pertvsrka nes per 30 metu netikriems lietuviams uzaugo sparnai jie parsidaviliai ten amerikinai o lietuviai kurie tikri lietuviai jau su rusu susitars ir gyvensim taikiai

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
tegu papasakoja kiek ten tų karių eitu į karą , dabar ne 1917 metai , žmonės kitaip masto . Beje lukašenką nužudytu patys baltarusiai , o putiną rusai .

Kodėl

Kodėl portretas
Kodėl spausdinate šio marazmatiko kliedesius?

Ir čia prakalbo belarusfašistas lukašenka

Ir čia prakalbo belarusfašistas lukašenka portretas
Jauseniai pardavęs savo šalies Baltarusijos valstybingumą rusofašistinio putino režimo valdomai Rusijai.....

Valio!

Valio! portretas
Pirmyn Batka! Batka rekonstruos baltarusiska LDK nuo Palangos iki Krimo

Cha cha cha tam Cha cha cha

Cha cha cha tam Cha cha cha portretas
Labai tupai parašei.Nesuprast gali taves stribkoncerviai+koncerjedinstvos

Gal baikite patyčias?..

Gal baikite patyčias?.. portretas
O dieve, iki kokio žemo lygio, mes lietuviai, nusiritome, nebesugebame korektiško komentaro parašyti. Ką jūs komentatoriai darote, užbaikite tas patyčias. Geriau patylėkite, kai smegeninė nebedirba. O gal kreipkitės į psichologus pagalbos, nes tikrai SERGATE.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Velniop tą baltarusišką tarakoną. Putinas mums organizuoja kur kas įdomesnį renginį - regioninį karą (mušis rusai su ukrainiečiais). Renginio ašis - didelis snukiadaužis. Slavai vieni kitiems be gailesčio talžys snukius. Ištroškusių kraujo žiūrovų laukia puikus reginys. Bus patenkinti visi bet kokio skonio ir plauko aštrių pojūčių mėgėjai. ...................Šlovė renginio moderatoriui Putinui ir jo komandai!

ddd

ddd portretas
Geruok duok baltarusiškų mergų, bulvegalvi...

skubus pranesimas

skubus pranesimas portretas
Tapinas ir jakilaitis organizuoja akcija APKASAI .Apsikasim nuo batkos teroristu,kastuvus tureti savo.

ne lietuviams

ne lietuviams portretas
o lannsbergeriui, neriekia sio veikejo tapatinti su lietuviais

Draugai

Draugai portretas
Pamate Lukašenkos nuotaruka stribkoncerviai pradeda i pampersus graut iš baimes .

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir plepys! Na ir plepys! Išplepėjo paskutinę Putino paslaptį, kurią visa Europa , štai jau ketvirtis amžiaus, kaip žino.

Jolita

Jolita portretas
Teisingai Lukašenka pasakė, lansberginiai pridirbo tiek, kad lietuvele sunkiai išsikapstys, artėja badas, daugelis liks be būsto, mokesčiai paprastam žmogui nepakeliamo!

Popiežius

Popiežius portretas
Užkūriau uodegas invaziniams vabalams padiskutuot . Super . Puikiai matyt kam tėvynė svarbi , o kas čia atvežtas stalino , kad nutautint ir kenkt mums visokeriopai . Laimė jau ne ka jie gali įkast . Mačiau diskusijoj ir egzemplioriu kuris saugumui klientu galėtu buti . Tai štai , jus lokit raudonieji , o mes toliau važiuosim demokratijos ir gerovės link . Ir ant jusu lojimo BBD .

>>>Ateis galas ir....\\\\\.../////

>>>Ateis galas ir....\\\\\...///// portretas
Koncervuotas "ptrijote",o kieno glėby Lietuva randasi? Nedašutėlis.

Ateis galas ir jam.

Ateis galas ir jam. portretas
Anonime ,Lukošenkos pakalike. Lukošenkos tik vardas belikęs. Jis pardavė Baltarusiją Putinui. Tam carui kur pilis visose šalyse,o savi žmonės badauja. Ir dar jam mažai .Mano viska nusineš į kapus kartu su savimi. Taip nebūna.

Aiiiiii

Aiiiiii portretas
Kuo daugiau leidžiame liberastams, imigrabtams ir vakarietiškų „vertybių“ š-dams reikštis tuo blogiau normaliems lietuviams.

Anonimas

Anonimas portretas
Gabrys, Adomėnas, Kasčiūnas tikrai gali prišaukti Lietuvai nelaimių. Mažiau reikštusi. Visokių buvo, bet tokios šutves Lietuva dar neturėjo

Tiesa

Tiesa portretas
Mes neturime nei valstybingumo, nei elementrios savigarbos. Nepuoselėjame Lietuvos. Egzistuojame tik kurti darbuotojus užsienio korporacijoms ir atidavinėti savo puikią genetiką ateiviams, net pačios valstybės visą turtą ir ekonomiką atidavėme kitiems. Šiaip ar taip esame ir liksime užkampis, nepriklausomai nuo tavęs, išsigimėli.

Zemaitis

Zemaitis portretas
Nuo kada gudai grasina Lietuviams? Cha cha cha...

Protingo \\\\\.../////

Protingo \\\\\...///// portretas
Žmogaus patarimas avigalviams.___Įsiklausykit,ožiniai karo kurstytojai.

Kaunasss

Kaunasss portretas
Žmonės! Padėkite ANDRIUI! Jis neturi nei valstybingumo, nei net elementarios savigarbos. Jis nepuoselėja Lietuvos. Jis egzistuoja tik kurti darbuotojus užsienio korporacijoms ir atidavinėti savo puikią genetiką ateiviams, net pačios valstybės visą turtą ir ekonomiką atidavė kitiems....

Anonimas

Anonimas portretas
TARAKONE KA TU GASDINI JUK TAVE KAI SUDA SUTRINS

Andrius

Andrius portretas
Mes neturime nei valstybingumo, nei net elementrios savigarbos. Nepuoselėjame Lietuvos. Egzistuojame tik kurti darbuotojus užsienio korporacijoms ir atidavinėti savo puikią genetiką ateiviams, net pačios valstybės visą turtą ir ekonomiką atidavėme kitiems. Šiaip ar taip esame ir liksime užkampis, nepriklausomai nuo tavęs, išsigimėli.

Dabar abiem vatnyku lyderiams

Dabar abiem vatnyku lyderiams portretas
kaip fasistui hitleriui reikia prieteksto kad uzpultum kitas salis.

draugai

draugai portretas
AČIŪ partyjai TS-LDK ir LANZBERGIUI

gaila

gaila portretas
, kad blogiausias scenarijus teisngai supranta tik mano kad žiūri ne pro tą langą, bet "tai reiškia Baltarusijos valstybingumo ir vystymosi galą“

Tovarišč lokošenka

Tovarišč lokošenka portretas
senatvinė PARANOJA prasidejo.Isivaizduoju jei tavo planas pavyktu ka tu su kitom tautom darytum kai sava tauta ŽUDEI.

Dainius

Dainius portretas
Panašiai kalbėjo fiurerius 1938 m., prieš okupuodamas Čekoslovakiją, 1939 m., prieš okupuodamas Lenkiją. Ir Stalinas, prieš užpuldamas Suomiją 1939. Tipo, mes čia ginamės. Marazmas įgauna istorinius mastus. Tik pasekmės, kaip visada, bus milijonai aukų.

VILNIETIS

VILNIETIS portretas
SIAP TAI KALBA TUREJO RESTI SVETKA TIHANOSKSJA KO JI TYLI PO ANUKO OPAMPERSAIS VSEDI UZ 40.000 ISLAIKITINE IS LIETUVOS PINIGUS?:))

Buldozeris

Buldozeris portretas
Kada ta nukvakusi seni uzdarys i psichiatrine? Ei, vova, ziurek savo suneli!

bulvių maišui,

bulvių maišui, portretas
o tu, besbožnike, dar nepradėjai karo?

Pradinukams žinoma istorija

Pradinukams žinoma istorija portretas
Paprasta tiesa,perlenkta lazda su savo kišimusi į svetimas valstybes,Baltarusija Rusijos įtakos zonoje buvo visada,tik visiškai politiškai aklas to galėjo nematyti o dabar ten ir Rusijos karinė mašina,taip kad ministras Anušauskas teisus,Lietuvos siena su Rusija pailgėjo 700 km.Kur tie demokratiniai laimėjimai,gal kad Cichanouskaja kol kas Vilniuje?

pilietis

pilietis portretas
Tik nereikia mūsų gąsdinti, mes jau pripratinti prie tokių šunsnukių kaiminystės ir okupacijos padarinių. Gal, kaip eilinį kartą,pasitaikus progai imsitės naikinti lietuvius,bet visų tikrai neišnaikinsit ir šis kartas jums tikrai gerokai labiau atsirūgs,kaip pats psichopatas sako "maža nepasirodys"

Iza

Iza portretas
O kur ' prezidentė' svetočka. Krūmuose tupi' o gal jauAmerikėj tupi.

Flurona

Flurona portretas
Ūsuotas pyd****

Tigras

Tigras portretas
Tik nereikia mūsų gąsdinti, rusų š*knoj sėdintis tėtuši. Savo įrančiu tvartu pasirūpink. Gyvuliai prieš žmones dar niekad nelaimėjo.

Teisutis

Teisutis portretas
Baik rūkyti!!!

Mes nenorim

Mes nenorim portretas
Karo. Tegul pasikviečia gabriuką su jo šutve ir kariauja tarpusavyje.

cirkas

cirkas portretas
Juokingi tautiečiai! Jiems taip rūpi Baltarusija, kad pamiršo Lietuvą...Ar žinote, "patriotai", kad Lietuva VIENINTELĖ PASAULYJE, 75 m. įslaptinusi neegzistuojančios valstybės neegzistuojančios organizacijos agentus? Ką tai reiškia? Kad Lietuvoje yra pakankamai jėgų, kurios kritiniu metu pradės veikti prieš Lietuvą. "Užminuoti" pastatai, sukeltomis avarijomis nepralaidūs keliai, geležinkelio trasos, elektros "gedimai" ir t.t. Pakanka išjungti elektrą - ir VISKAS.

Neziniukas

Neziniukas portretas
Kas cia per baidykle?

SEKMES

SEKMES portretas
Tetuk pirma pasikeisk pampersus nes pradejo smirdeti O po to gasdink

LDK

LDK portretas
Ar cia tas kolukio pirmininkas NATO grumoja? Pasikeisk pampersa, kaime. :)

Lukashenko

Lukashenko portretas
Kartoffel Führer

Anonimas

Anonimas portretas
Teorijoje Rusijos ir NATO potencialas daug kartų skiriasi NATO šalių atžvilgiu,bet neduok dieve tai pabandyti praktikoje.Lietuva yra ribinėje teritorijoje ir kas iš jos liks nesunku atspėti.Kuo tuoliau nuo paskutinio karo kuris praėjo per Lietuvos teritoriją tuo daugiau karingu dunduku kurie nesupranta kad karas filme ar kompo žaidime nuo realybės net per daug skiriasi.Dundukai norite kad Lietuva taptu panaši į dikyne kaip Sirija tai dar karingiau rėkite.

sTALINUS

sTALINUS portretas
batiushka bulbaprezident aaa ne poyti li vam na............i

Tai

Tai portretas
Pasižiūrėkite youtube naują prieš dvi dienas ruso vlogerio Dudj filmą apie Batarusiją, per 2 d dienas 4,4 mln. Peržiūrų. Turime naują š. Korėją pašonėj.

Anonimas

Anonimas portretas
Putino retkarčiais šeriamas apgraužtais kaulais šunėkas

ironiška

ironiška portretas
Užstaugė ką tik net nominalią nepriklausomybę praradusioje Baltarusijoje valdžią uzurpavęs mozaikinis psichopatas. Lenkijai uždarius sieną ir jo niokojama teritorija lieka tik Maskolijos Šiaurės vakarų kraštu. Kam kalbėti, o kam patylėti!

>laikas

>laikas portretas
Topinis komentas

Anonimas

Anonimas portretas
Jei kas karą ir sukels tai tik pederalnacių rėžimas o ne lietuviai.... Tai juos amžinai rusai puola...

"Popiežiui"

"Popiežiui" portretas
Manau, kad visų pirma konserviniai turėtų čiuožti į Briuselį.

cia Lukasenka pasake visiska teisybe

cia Lukasenka pasake visiska teisybe portretas
beje tai supranta visa lietuviu tauta ---isskyrus kelis tukst jankiu bybciulpiu is konservatlibersosines LGBTistu zemakelniu lansbirkines huntos

Hitlerius

Hitlerius portretas
Tai pradėkit, jūs tą karą vieną kartą - ar iš vienos, ar iš kitos pusės. Kiek galima laukti ? O tai tik šūdą tarp dantų mokate malti. Bailiai esate ir vienoje, ir kitoje pusėjo. Kalbate į mikrofonus, visokias sušyktas spaudos konferencijas rengiate, žmones bandote prigąsdinti. O mes visai nebijome to karo. O jūs bijote. Esate grybai ir bailiai. Paskutinį kartą klausiu - kada pradėsit ? Tarakonas, ko tyli ? Lietuvos ožiai, ko tylit ? Ko neskelbiat karo ?

Neautoritarinis pilietis

Neautoritarinis pilietis portretas
Kaip autoriai supranta "autoritarinis prezidentas"? Mano supratimu tai reiškia autoritetą turintis žmogus. Ar klystu?

Ugnė

Ugnė portretas
Pamišusios Lietuvos valdžios bei neįgalaus Seimo ir Prezidento politika privedė prie to, kad Baltarusija jau okupuota rusų, o Lietuvoje gyvenimas vis blogėja ir Lukašenkos žodžiai gali išsipildyti. Nejaugi nėra jėgos, kuri tai sustabdytų ? ?

>>>Klausimas \\\\\.../////

>>>Klausimas \\\\\...///// portretas
>Pirma gabriuką.

Popiežius

Popiežius portretas
Tai ka veikiat lietuvoj , vatnykai ? Čiuožkit pas putkina , ten geriau !!! Bet iš jusu dvasios ubagu nei vieno su kalašu ten neišvarysi . Lauk šunys raudoni .

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Rusai nelaimėjo nei vieno karo konflikto, Abchazija, Donbasas, Krymas tai tik maži regionai, su buka visuomene. Apie kokią Ukrainos okupaciją jie kalba?. Ukrainiečių dabartiniai ginklai yra aukščiausio lygio. Lukašenkai iš viso slėptis nes jo šalie

Klausimas

Klausimas portretas
O, kam tas karas, p.Lukašenka? Tave baltarusiai ir be karo pakars.

laikas

laikas portretas
šį putino prezervatyvą utilizuoti

nubet

nubet portretas
lenzbergui turbut apsauginis nespeja pampersu keisti,,miega ant cemodanu su privogtais pinigais

MALACIUS LUKOSENKA.

MALACIUS LUKOSENKA. portretas
TAS NATO IR AMERIKA BAILIAI. O, JEI BUTU KARAS NEI VIENAS NELAIMETU. BUTU KATASTROFA. VISI LABAI LENGVAI KOMENTUOJA, O IS TIKRO BAISU. LIETUVIAI PAMILE ZODI KARAS. GALES DZIAUGTIS, KAI BOMBOS VIRS GALVOS LAKSTYS

Galvos Smegenu Berete

Galvos Smegenu Berete portretas
Maži pikti pabaltijo ̶n̶y̶k̶š̶t̶u̶k̶a̶i tigrai-Su mumis visas pasaulys ir tarpaltantine galia:) Amerika nam pomožet:)

Jo

Jo portretas
Pučiasi kaip varlė priėš jautį... Nato ginklai ir jo surūdiję tankai ir kariai be motyvacijos.

nuomonė

nuomonė portretas
Nelabai suprantame kodėl yra stebimasi rusų veksmais. Juk bet kuriai valstybei nepatiks jei prie jos sienų bus telkiama kariuomenė. Juk dabar aplink Rusiją sutelkta kariuomenės, tai rusai tą patį daro, jie taip pat sutelkė kariuomenės. Kas čia neaiškaus? Be to Rusija ypatingai stipri kariniu atžvilgiu, tai gal geriau su ja nekonfliktuoti. Dėl Hitlerio kvailysčių kentėjo neikuo dėti ir kariauti nenorintys žmonės. Blogai jei dėl keleto kvailių kentės visi Lietuvos ar kitų šalių žmonės.

Matosi jam

Matosi jam portretas
Artėja šakės... grasina durnelis

VILNIETIS

VILNIETIS portretas
IDOMU KA APIE TAI MASTO PATI ISRINKA SVIETA TIHANOVOSKAJA KURI MUS PER METUS KAINUOJA 40.OOOEURU IR SVARBBIAUSIA NER UZ KA:))

Popiežiui ir kitiems debilams.

 Popiežiui ir kitiems debilams. portretas
Galit rašyti ką norit , o kai atslinks bėda, pirmi apsisiksite. Tai kad pirmyn į demokratija. O ant NATO ir jaukių putlius skersa deda, kaip ant jūsų visų.

kauniečiai

kauniečiai portretas
Dėl kvailos valdžios visi Lietuvos žmonės turi kentėti.

Vėl

Vėl portretas
Jie dabar kartu su ruseliais visus gasdina, tai vieniems ultimatumus kelia, tai kitiems, psichologiniai žaidimai.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
p.Lukašenka, o kam lietuviams tą karą kelti? Tau jau dabar isterija – lakstai su iš baimės prikrautom kelnėm.

>>>ALGIS \\\\\.../////

>>>ALGIS \\\\\...///// portretas
>O kas uždraus tą patį daryti Putkai? Lazda turi 2 galus.

ALGIS

ALGIS portretas
O tu kuilį , jau dabar esi užkampis .

Popiežius

Popiežius portretas
Apie kara šitie raudoni ubagai ir pagalvot bijo , nes visas pasaulis susivienijo prieš . Išskyrus tokius pat parazitus siauraakius . Kuriu patys rusai nekenčia . Šito viso grasinimo ukrainos pašonėj jiems reikėjo tik dėl vienos priežasties , pasaulis apdėliojo vatnykus sancijom iš visu pusiu , irgyvena sau toliau kaip gyvenę O vatnykam subinė jau senokai , ir ju kaip nebutu Viskas dėl to , kad ju niekas senai nieks nebijo , ir rimtai i juos nežiuri . O kaimiečio batios likimas aiškus , ji sava liaudis nulinčiuos kaip kadafį . Laukiu to vaizdo kuo greičiau .

ALGIS

ALGIS portretas
Rusija aiškina , telkdama100 tūktantinę armiją pasienyje su Uktaina , kad tai jos teritorija o NATO irg gali ką nori daryti savo teritorijoje , nes Pabaltijys yra NATO teritorija , TAD pUTINĖLI APŠIK KULĘ BUS BEZMĖNS .

>>>Batia \\\\\.../////

>>>Batia \\\\\...///// portretas
>Atsiprašau, 15 buvusių respublikų.

Batia, \\\\\.../////

Batia,  \\\\\...///// portretas
100 proc.teisus,bet daunams neišaiškinsi.___Vienintelis iš 16 buvusių TSRS respublikų nesugriovė savo valstybės.Gal ir buvo pasimojuota kardu,bet be to neapseisi prieš prihvatizatorius bonzas.___Lietuvai tokio Prezidento,bent jau 1 kadencijai,pasivytume Suomiją ir ožiui kuprą išlygintume.

tomas

tomas portretas
Ne lietuviai telkia tankus ir patrankas prie Baltarusios sienų, o atvirkščiai. Lietuviai, net ir norėdami, karo nesukels. O savo griekus permesti ant kitų nugarų yra sena komunistų praktika.

Anonimas

Anonimas portretas
Ponas Lukasenka, trenk i kruvina Lietuvos muziko snuki jeigu sitos Amerikos uteles isprovokuos karini konflikta. Tiktai, meldziam Dievo, NESIGAILEK nes jie jusu TIKRAI NEGAILES ir zudys simtais tukstanciu. Prisiminkit kaip labusas Impuliavicius su Adamkeviciumi zude baltarusius per II pasaulini kara.

VILNIETIS

VILNIETIS portretas
O TAI KUR TIHANOSKAJA SVETA SEDI PO ANUKO PAMPERSAIS? JA JUK LIETUVA ISLAIKO PER METUS NET SUSELPIA 40.000EURU:)

užuojauta baltarusiams

užuojauta baltarusiams portretas
juos valdo Putino beprotis.

Šitas razmatikas

Šitas razmatikas portretas
Tegu savo valstybingumą žiūri.. pats senai sėdi Putino kišenėje.

Taigi

Taigi portretas
Taigi, taigi. Nekonkretizuosiu, bet pasakysiu, kad kai kas ir be karo prarado valstybingumą. Praradusios valstybingumą šalies žmonės niekada neatleis žodžių nevaldančiam diktatoriui, kuriam mirus šoks ir dainuos, o kapas pasidengs dilgėlėm ir kitom piktžolėm. Nenorės liesti net šiuo metu gerai aprūpinti jo vaikai. Iš gėdos, kad turėjo tokį tėvą, dėl kurio buvo prarastas šalies valstybingumas.

Gali nesistengti

Gali nesistengti portretas
Valstybingumo seniai nėra.Viskas praskolinta,prichvatizuota.

Anonimas

Anonimas portretas
Nekarksekit, o tai ir prisikarksėt galima. Tokie dalykai sunkiai prognozuojami. Geriau grikiais ir kruopom apsirūpinkit. Nes antra diena prasidejus karui saldytuvai istustės ir badas prasidės. Kazachai tai jau pajuto pas save.

Jonis

Jonis portretas
Blogiau,kaip dabar ir būti jau negali. Kai savas engia ir tyčiojasi.

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
Kas tas Lukašenka?Ir kas ta Belorusija?Tokios valstybės aplamai iki 1918 metų nebuvo...

AŠ portretas
Lukošenka esi tik Putino vergas,o šalis jau praradusi valstibingumą. Gyveni Putino kišenėje, o žmones žudai ir kankini. Už viską reikės atsakyti. Je ne žemėje tai pragare;. Taip jau yra.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Tai kad Kremliaus fiureris dar neturi su kuo sudaryti slaptą susitarimą pasidalinant Europą. Lukašenka nors ir vaidina didelį, yra tik mėšlo krūva. Su vokiečiais tartis, turbūt, jau nesiryš, o ir vokiečiai dar neatsiaugino apkarpytų sparnų. Rimčiausi partneriai būtų Kinija, bet yra rizika, kad Rusijoje kirilicą pakeis ieroglifai, o to neleistų rusų tauta. Taigi rimtų batalijų artimiausiu laiku nenusimato, o Krymo afera gali pasikartoti Donbase.

Ramass

Ramass portretas
Tarakonas nesupranta , kad senai yra tik mongoloido marionetė, o jo šalis senai praradusi valstybingumą .

O Baltarusija jau užkampis

O Baltarusija jau užkampis portretas
Ir tamsus ir praradęs valstybingumą
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių