Išpuolis „Crocus City Hall“: paaiškėjo, kaip Rusijos pareigūnai mirtinai nukankino sulaikytą čečėną

Grįžti į straipsnį

to putinas

to putinas portretas
kodėl tu durno bidono durnas pudelis? jau spjovė tas tavo bidonas ir į ukrus, ir į eurosojūzą, visai kaip į Afganistaną prieš du metus, pažaidė - nepavyko, sako eikt n...

putinas yra pedofilas

putinas yra pedofilas portretas
išgama ir žmogžudys. Lokite nacistinės Rusijos kalės

kacapų kekšei „????“

kacapų kekšei „????“ portretas
Kodėl tu dar ne nacistinės Rusijos fronte, prostitute rusijos?

kremliuje

kremliuje portretas
įsikurs laisva amerikonų karinė bazė.

????

???? portretas
Kodėl mūsų viską žinantys žurnalistai nepastebėjo, kad ukrai jau be prezidento, mat zelionkės įgaliojimai jau baigėsi, o naujus rinkimus jis pamiršo surengti? Gal užšniokštė per daug miltelių?

to čečėnai

to čečėnai portretas
Ir įsikurs laisva amerikonų karinė bazė??? :DD

čečėnai čia ne prie ko

čečėnai čia ne prie ko portretas
O Š.Kaukazas bus laisvas.

Vėl \\\\\.../////

Vėl \\\\\...///// portretas
užuomazga su čečėnais,geruoju nesibaigs tas jų su Kadirovu flirtas,tai akių dūmimas buvo.___Jie su kinžalu gimsta.

FSB operacija

FSB operacija portretas
nuo pradžios - iki galo.

Cha

Cha portretas
Herai ,kad žurmalistai srobejo ir laikė žvakę prie kankinimų ir paskui mums parašė kaio ir kas buvo.seniai kažkodel nerašote ką Putinas sapnuoja ir kada Lietuvą puls

Dar

Dar portretas
Išaiškėjo, kad užsienio šalys buvo pranešę Rusijai net ir tai, kad šaudymas įvyks šitoje koncertų salėje

žvengiu negaliu sustoti

žvengiu  negaliu sustoti portretas
:DDD oho kaip mūsų žiurknalistai greitai "nustatė" kas ir kaip, bet va mūsų LT jankių pastatyto kankinimo kalėjimo galų dar lyg šiol "neranda", nei kas buvo tie kurie leido, nei kas milijonus už tą kaliūzę pasidalino

visiems aišku

visiems aišku portretas
kad kremliniai putinistai sušaudė savo žmones. Neaišku tik tokiem patiem išgamoms putinistam. O putinas berniukams pilvukus bučiuoja....:))))))

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Prisiminkim , o ką darė amerikonai po dviejų dangoraižių sugriovimo , LIETUVA DAR DABAR YRA BAUDŽIAMA UŽ BENDRADARBIAVIMĄ SU AMERIKA , kokias sumas turi susimokėti už kankinimus LIETUVOJE .

Jei jų caras putinas žudikas

Jei jų caras putinas žudikas portretas
Tai ką norėt iš pareigūnų ir gali but čečėnas mandravojo tai ir gavo į sprandą

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
O ir taip aišku , kad suėmė ne tuos ... miniai reikia kraujo ir kaltųjų... ,,pabėgo po teroro akto BALTU (!) citrusu... na , taip ... planuoji žudynes ir paskui pabėgi aiškiai matomu auto tarp masės pilkų ir juodų ...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šitie komentatoriai, kurie liaupsina putino fašizmą, kandidatai į fsb tardytojus, patiriančius lytinį sadizmą kankindami žmones. Iškrypėliai.

cia tau ne lidl

cia tau ne lidl portretas
cia jum ne norvegija, kalejime dzekai kurie gave iki gyvos galvos pavydi mirusiem, sake ta kremliaus "zurnaliste" simonijan. visu galu meistre tiesiog, ir prokurore ir teiseja ir zmogaus teisiu zinove ir zurnaliste. tokie visu galu meistrai, dazniausiai ne vieno darbo iki galo nesugeba gerai padaryt. ka ten isvis apie juos kalbet, dziaugiuosi kad musu ankstesni politikai lietuva i es ir nato atvede, kuo toliau nuo tu barbaru

tam tam anam F.U.

tam tam anam F.U. portretas
tokie pareigunai niekuo nesiskiria nuo tu teroristu. o pastarieji, tai irgi pasiklyde gyvenime, jeigu jau tokie alacho kariai, tai geriau susprogdintu tu korumpuotu sadistu musaru musarnia vietoj to kad civiulius zudytu

Patarimas

Patarimas portretas
> škia skant ............................Kam tau skaityti? Tu, prisiklausęs Putino paistalų, ir taip jau pakankamai durnas.

To to volgodonskas

To to volgodonskas portretas
Dauiuk norėčiau tave sutikti, nes tik YouTube ir kitus š gali žiūrėti, kur kiekvienas gali reikštis, dar LRT. Televizijos nežiūriu pora metų, pom ant ryskių ir kitų fašistų, nacikų, gyvenu su gerais žmonėmis, nesvarbu tautybė ir rasė. O pas nacikus ir karštakošius visada karas ateina, kaip jugai, gruzai, ukrai ir kt.

škia skant

škia skant portretas
Tingiu skaityti, ar čia škia skant apie tą pas mus jankių pastatytą kankinimo kalėjimą kgb dėdulės ir šlepetinio dėka? Nieko keisto, juk jankiai tokius kalėjimus steigia tik trečiose šalyse, anot jų - visokiose bananų respublikose.

Patarimas

Patarimas portretas
Tikriausiai reikejo duoti teroristui saldainiukų ir sakyti niu niu niu, kaip amerikonai Gvantaname sako jau 23 metus.

>Lt klumpės2024 m. balandžio 2 d. 22:11:05

>Lt klumpės2024 m. balandžio 2 d. 22:11:05 portretas
Apie Ukraina irgi ta pati sake,bet jau virs 2 metu nelabai kas iseina.

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Nors ir čečėvas, vis tiek žmogus buvo. To apie rašistinius Putino beždžionžmogius - nepasakysi.

Lt klumpės

Lt klumpės portretas
Expertai nustatę kad kare su rf visa pribaltika galėtų kariauti apie 3 val. Taip kad drožiam klumpes, ir pinam šiaudines skrybeles.

>To volgodonskas

>To volgodonskas portretas
Gyveni mėnulyje ir nežiūri you tube, i-neto, neskaitai laikraščių, neseki TV laidų? Ką tu veiki, kvaily nelaimingas? Meldiesi putinui ir jo fašistams?

To volgodonskas

To volgodonskas portretas
Durniuk jau seniai įrodyta kas buvo teroristai, o tau vis sapnuojasi, kad suplanavo ruskiai. Kiek durnavotų ant svieto. Bet Amerikos bokštus pagal tave ir gal jie suplanavo ar teroristai muslimai?

Volgodonskas

Volgodonskas portretas
Gyvenamųjų namų sprogdinimai 1999 metais Rusijoje, Nord Ost, Beslanas, Crocus ir t.t. yra kremlaius teroristų spec. tarnybų darbas. o wagnerovcų kuvalda, atviri žmonių kankinimai yra normali rusų degeneratų sadistinė praktika.

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Rusijos laukia nacistinės Vokietijos ir militaristinės Japonijos likimas, nes Lenkija irgi buvo pasiutusi, kai atėmė Vilnių, bet gavo pagal nuopelnus ir nusiramino tam kartui.

Ogi

Ogi portretas
Kiek debilų verkia čiurnabano teroristo ir pamiršta, kad taip pat kankina ir kitoje pusėje upelio, tiek elektra, tiek skandinimu ir t.t. Po to kompensacijas reik mokėti išlikusiems gyviems.

Mordoras

Mordoras portretas
Statom 5 m. betonine siena ir užmirštam , kad egzistuoja tokia puslaukiniu deržava

Perlo terminalas

Perlo terminalas portretas
O ko cia taip pergyventi? Neatsimenate ka sitie parazitai Bucoje (Ukrainoje) isdarinejo? Dziaugtis reikia kad karui prasidejus Lietuvoje reikes maziau kulku sitiems atmarozams naikinti. Ar siti visi straipsniai skirti tam kad nukreipti demesi nuo tu 40 milijonu kuriuos Stepukonis pavoge su Koncervatoriu pagalba?

>hm

>hm portretas
tau, asile, gyvam nupiautų ausis ir tu pripažintum, kad tu pagimdei motiną,o ne motina tave...Ruzzkių KBG metodai...

Vidas

Vidas portretas
Opiumas liaudžiai ?

hmm

hmm portretas
ruZkiai, tuo viskas pasakyta. Pasaulio šiukšlės.

cha

cha portretas
Viešos egzekucijos labai suvienija visuomenę, parodo jų aukštą moralę ir amžinąsias vertybes.

tfu

tfu portretas
tokia valstybė, greit duos putlerjungendui kokį nusikaltėlį pakankint, odą nulupt arba taukuose gyvą iškept. mėgsta kacapai pakankint.

>juokiasi puodas

>juokiasi puodas portretas
bet pro ašaras. Mano giminaitis,per Velykų kitą dieną,atidarant sezoną,su šeima ir draugais sode kepė šašlyką ir užspringo...kvietėm greitają,greit atvyko, bet pagelbos neprireikė...Vietinis kolega kumsščiu į kuprą viską pastatė į vietą...O tas ruZZo fašistu,scenarijus aiškus 100% ...Jeigu tau gyvam pjaustys ausis, tai prisipažinsi, kad tu motiną pagimdei,o ne motina tave....

Yra

Yra portretas
Lietuvoje žmonės miršta negaudami med paslaugų, bet kam čia rūpi rusai puola padainuokim...

lukka

lukka portretas
kai pagalvoji kad jau trečiam mokėsim kompensaciją už kankinimus slaptame cčv kalėjime , tai tylėt po lapais dėl teroristo rusjoje nužudymo.

ZZ

ZZ portretas
Kremliaus fašistai iššaudė žmones ir sudegino pastatą. "Riazanės cukrus 2". Žiūrėti Osečkin youtube. Gero žiūrėjimo rusofašiai.......:))))))))

tam >Labai

tam >Labai portretas
O tau broilerio-lotynų mafiozo žygimantėlio asile - čemodan, vokzalir tiesiai į banditėlio zeliono apkasus gauti galą už jankių vertybes, arba į durnyną

patriotas

patriotas portretas
cia smulkmena,,,lietuvos mentai sergancias moteris saudo,,,o cia terorista nukankino,,,panasiai kaip adamkaus kaleijime...

RUSIJOS

 RUSIJOS portretas
pareigūnai savo darbą padarė teisingai

Tam " > labai gerai "

Tam  " > labai gerai " portretas
Klausyk tu vatingalvi buožgalvi neišnešiotas savo motinos aborto liekana pampersus pasikeisk nes matosi kad myžalai visai smegenis užspaudė todėl ir rašliavoji visokius nesamoningus žodžiu kratinius

>Labai gerai

>Labai gerai portretas
čemodan, vokzal, rozzija.

juokiasi puodas, kad katilas juodas

juokiasi puodas, kad katilas juodas portretas
O Lietuvoje tuo tarpu......2024 m. sausio 08 d. Delfi: Policijos automobilyje vyrui pasidarė bloga, o medikų mašinoje jis mirė -- Kauno diena 2024-03-15 : Policijos automobilyje Vilniuje mirė vyras -- 2022-11-17 08:08 / tv3 Policijos mašinoje mirė į nakvynės namus vežtas vyras -- Lrytas 2024-03-02 Policijos komisariate mirė sulaikytas vyras: praėjus 15 minučių nuo atvykimo į komisariatą vyras sulaikymo patalpoje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti..... Ar dar tęsti????? O juk skirtumas didelis - ten mirė sulaikytas teroristas, o Lietuvoje mirė sulaikyti eiliniai piliečiai.

geras tikėjimas

geras tikėjimas portretas
nusižudyti neleidžia, bet grobti žmones, kankinti, reikalauti išpirkos, žudyti - leidžia. Ypač už pranašo karikatūrą galima nušauti dešimtis žmonių. Tas tikėjimas gal nieko, bet čečėnus naikinti verta ir teisinga. Kaip batka padarė, tapęs prezidentu. Čečėnai tarp kitų nusikaltimų , Baltarusijoje grobė prabangius auto. Vairuotojus nužudydavo. batkos nurodymu tokių auto gale pradėjo važinėti omon. įsakymas buvo čečėnus suimt, bet tik mirusius. Staigiai bezpredelčikai pajuto iš kur vėjas pučia. Dingo iš Baltarusijos.

Labai gerai

Labai gerai portretas
RUSIJOS pareigūnai padarė, o ką daryti su tais čiurkom teroristais ,šaunuoliai !!!!!

Klausimas

Klausimas portretas
> Anonimas Durnas ir nesigydai? Ar Putinas draudžia savo idiotams gydytis?

putinas

putinas portretas
patenkino savo fantazijas šlapias.

Cianidas

Cianidas portretas
O tai prezidentas su anūku užuojautos žmogžudžio šeimai nenusiuntė?

Anonimas

Anonimas portretas
Gali ten jie nors ir visi vieni kitus isnaikinti.Dar geriau. Lengviau bus Lietuvai kariauti karas prasides. Lietuvos spauda galetu daugiau rasyti apie Lietuvos problemas.Tokias kaip Koncervatoriu pedofilijos ar korupcijos skandalai. Kai vietoje to,kad pirkti ginkluote Lietuvai. Stepukonis su Koncervatoriu pagalba pavoge 45 milijonus euru is Lietuvos biudzeto.

Galerijos

Daugiau straipsnių