Minskas pasmerkė Ukrainos solidarumą su ES sankcijomis

Ukrainos sprendimas prisidėti prie Europos Sąjungos sankcijų Baltarusijai yra nesavarankiškas žingsnis, ketvirtadienį pareiškė Baltarusijos užsienio reikalų ministras Vladzimiras Makejus.

„Ukrainos prisijungimas prie sankcijų Baltarusijai – tai eilinis nesavarankiškas Ukrainos sprendimas, demonstruojantis mūsų pietų kaimynės politikos nenuoseklumą. Kalbant atvirai, mes tai vertiname kone kaip pasityčiojimą iš sveiko proto“, – sakė ministras žurnalistams.

Pasak V. Makejaus, Minskas negali įvardinti tokių veiksmų kitaip nei „absoliučiai nedraugiškas žingsnis ir kišimasis į Baltarusijos vidaus reikalus“.

Jis pabrėžė, jog „Ukraina bando save vaizduoti kaip kažkokį idealą žmogaus teisių laikymosi kontekste“.

„Ukraina mums nėra etalonas žmogaus teisių srityje, ir mes manome, kad šioje situacijoje ji negali elgtis kaip mentorė arba mokytoja Baltarusijos atžvilgiu“, – pareiškė Baltarusijos diplomatijos vadovas.

„Jau parengėme adekvačių priemonių ir jų imsimės. Pradiniame etape taip pat parengėme atitinkamą sankcijų sąrašą, į kurį bus įtraukti daugelis Ukrainos pareigūnų. Toliau stebėsime, kaip klostosi įvykiai“, – pabrėžė V. Makejus.

Ministras pažadėjo „nepalikti be atsako jokių Ukrainos veiksmų, nukreiptų prieš Baltarusijos valstybę“.

Baltarusiją jau ketvirtą mėnesį krečia masiniai protestai dėl rugpjūčio 9-osios prezidento rinkimų, kurių laimėtoju buvo paskelbtas Aliaksandras Lukašenka, vadovaujantis šaliai nuo 1994 metų. Opozicija ir Vakarų demokratijos šiuos rinkimus laiko suklastotais.

ES dėl rinkimų klastojimo ir smurto prieš protestuotojus taiko sankcijas daugiau kaip pusšimčiui Minsko režimo pareigūnų, tarp jų A. Lukašenkai.NAUJAUSI KOMENTARAI

parsidave

parsidave portretas
ukraina uz kelis sidabrinius cia tik pasitvirtino choholo mentalitetas apgauti isduoti ir jokios morales cia dar is sov armijoje kas tarnavo zino kai baltarusiai nepripazino krymo okupacijos ir palaike ju konflikte su rusais tai geri buvo o dabar tik vakarams uzgiedojus kita giesme iskart parsidave

Rusu reiche salin rankas nuo Baltarusijos

Rusu reiche salin rankas nuo Baltarusijos portretas
Malaciai ukrainieciai. Zyvie Belarus. Nepasiduokite pries kremlines rusisko reicho ismatas valdzioje! Ne kaip kad rusai, jus esate europiecuai, ne mongolai!

parsidave xoxolu kekses..

parsidave xoxolu kekses.. portretas
ko dar is prostituciu galima tiketis... nepasiduokit Baltarusiai ...
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių