„Pirmą kartą istorijoje Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas aplenkė Hitrou ir tapo didžiausiu Europos oro uostu. Po jų seka Amsterdamo Schipolio ir Frankfurto oro uostai“, – pranešime teigė Hitrou oro uosto atstovai.
„Visi trys oponentai žemyninėje dalyje įgyvendino koronaviruso testavimo programas. Jungtinės Karalystės (JK) vyriausybė paskelbė ketinanti iki gruodžio 1 d. pradėti tikrinti keleivius dėl koronaviruso iš didelės rizikos šalių, kad padėtų atstatyti JK ekonomiką“, – nuosmukio į antrąją vietą priežastis aiškina Hitrous oro uostas.
Hitrou taip pat sumažino paklausos prognozės dėl atsinaujinusio COVID-19 protrūkio ir karantino apribojimų.
Oro uostas prognozuoja, kad šiemet keleivių skaičius sudarys iš viso 22,6 mln., o kitąmet – 37,1 mln. Anksčiau prognozuota atitinkamai 29,2 ir 62,8 mln. keleivių.
„Prognozuojamas keleivių skaičius sumažintas dėl antrosios COVID-19 bangos lėtų JK vyriausybės sprendimų dėl testavimo oro uoste“, – pridūrė oro uostą valdanti bendrovė.
Hitrou valdo konsorciumas, kurį sudaro Ispanijos statybų milžinė „Ferrovial“ ir nepriklausomi turto fondai iš Kinijos, Singapūro ir Kataro.
Naujausi komentarai