D. Peskovas: Kremlius džiaugtųsi A. Navalno sugrįžimu į Rusiją

Rusijos prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas, antradienį komentuodamas pranešimus, kad Vokietijoje dėl apnuodijimo gydomas rusų opozicionierius Aleksejus Navalnas planuoja sugrįžti į Rusiją, pareiškė, kad visi džiaugtųsi, jei šio politiko sveikatos būklė pagerėtų.

„Bet kuris Rusijos Federacijos pilietis gali laisvai išvykti iš Rusijos ir sugrįžti į Rusiją. Jei Rusijos Federacijos piliečio sveikatos būklė pagerės, žinoma, visi bus laimingi“, – žurnalistams sakė D. Peskovas.

Pasak jo, šiuo atveju kalbama apie žmogaus gyvybę, „kurią išgelbėjo Omsko gydytojai“.

„Jei kažkokios neigiamos pasekmės sveikatos būklei bus pašalintos ar jau yra pašalintos Berlyno gydytojų, visi tik džiaugsis“, – kalbėjo D. Peskovas.

Paklaustas, ar Kremlius domisi A. Navalno sveikatos būkle, jis atsakė: „Ne, deja, neturime galimybių stebėti Navalno būklės pokyčių. Neturime tokios galimybės“, – sakė prezidento Vladimiro Putino atstovas.

Anksčiau antradienį laikraštis „The New York Times“, remdamasis neįvardytu Vokietijos saugumo tarnybų aukšto rango atstovu, pranešė, kad A. Navalnas planuoja pagerėjus savijautai sugrįžti į tėvynę.

„Jis neplanuoja emigruoti į Vokietiją. Jis nori grįžti namo, į Rusiją, ir tęsti savo misiją“, – sakė šaltinis.

A. Navalnas praėjusį mėnesį pasijuto blogai lėktuve, skridusiame iš Sibiro, kur buvo nuvykęs tirti korupcijos ir propaguoti savo „išmaniojo balsavimo“ kampanijos prieš regionų rinkimus.

Lėktuvui skubiai nutūpus 44 metų politikas buvo nugabentas į Omsko miesto ligoninę, o po kelių dienų pervežtas į Berlyno kliniką, kur gydytojai nustatė, kad jis buvo apnuodytas Sovietų Sąjungoje sukurta kovine medžiaga iš „Novičioko“ grupės. Tos pačios grupės medžiaga, kaip teigia Londonas, 2018 metais Anglijos Solsberio mieste buvo apnuodyti buvęs Rusijos šnipas Sergejus Skripalis ir jo duktė.

A. Navalno kolegos mano, jog jis buvo apnuodytas Tomske ir jog šio uždrausto cheminio ginklo panaudojimas rodo, kad už apnuodijimą gali būti atsakinga tik Rusijos valstybė.NAUJAUSI KOMENTARAI

natalija

natalija portretas
TOKIE RĖKSNIAI IR SUKELE KARUS NAVALNAS DAUG METU NEDYRBA JIS PINIGU GAUNA IŠ TOKIU KURIEM REIKALINGI TOKIE RĖKSNEI O KAD NAVALNO IR CICINAKOS RYŠIAI IR VIRŠININKAI UŽSIENYJE TAI IR DURNAM AIŠKU TAI JEIGU TAI TAVO KOVA DEL BALTARUSIJOS TAI SĖDĖK BALTARUSIJOJE IR KOVOK BURK BENDRAMINČIUS BET TIE SAMDYTI NEPAGALVOJA KAD DABAR PRIEŠ RINKIMUS JA NAUDOJASI DAR GAL PORA SAVAIČIU JA ŠNEKINAS VISI PO VIENA KARTA PASKUI BUS VISKAS VISI UŽSIIMS SAVO REIKALAIS NES NIEKAS NEGALI ATEITI IR NUVERSTI KITOS ŠALIES PREZIDENTA GAL JIN GALVOJA KAD DĖL JOS KILS KARAS TARP VOKIETIJOS PRANCUZIJOS BALTARUSIJOS NE MOTERIE MANAU KAD JAU DABAR IR MAKRONAS IR MERKEL GAILISI NE TEN KIŠE SAVO LIEŽUVIUS ŠOU SPEKTAKLIS GREIT BAIGSIS BUSI NIEKAM NEIDOMI IR KUR EISI

Išvada

Išvada portretas
Nemoka anglai novičioko gamint, kažkoks tai silpnas gaunasi...

klp

klp portretas
Dar liko kremliuj arbatėlės...
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių