Vakar Vilniuje užpulti du „Snoro" kioskai Pereiti į pagrindinį turinį

Vakar Vilniuje užpulti du „Snoro" kioskai

2008-12-07 15:26
Vakar Vilniuje užpulti du „Snoro" kioskai
Vakar Vilniuje užpulti du „Snoro" kioskai / Diena Media nuotr.

Apie 19 val. vakaro Vilniuje, Baltupiuose į banko „Snoras" kioską užėjo ginkluotas vyras, jis pareikalavo pinigų ir šovė į kasininkę, pranešė LNK „Žinios".

Moteris užsirakino, pasislėpė ir paspaudė pavojaus mygtuką. Nieko nepešęs plėšikas paspruko. Kasininkė spėjo įsidėmėti, kad užpuolikas buvo su balta kepure.

Tuo pat metu Baltupiuose vyko kita policijos operacija. Pareigūnai vijosi automobilių vagis. Operacijoje dalyvavo gausios policijos pajėgos. Per gaudynes sudaužytos kelios mašinos, tapr jų ir policijos automobilis. Sulaikytas vienas įtariamasis.

Tik vėliau paaiškėjo, kad šios gaudynės nesusijusios su banko užpuolimu. Per tą laiką užpultas antras banko kioskas. Šįsyk užpuolikas su raudona kepure šaudė Fabijoniškėse. Tačiau ir ten kasininkė sugebėjo apsiginti. Įtariama, kad abu banko filialus užpuolė tas pats nusikaltėlis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų