Žodžių našta – slegianti

Noriu pakalbėti šių dienų tema. Nesuprantu, ko nori vadinamieji antivakseriai ir ką jie nori sukurti savo kalbomis apie visuomenės susiskaldymą?

Valgydama pusryčius klausausi radijo, ką kalba mokslininkai, stebiu ir kokius vaizdus parodo iš reanimacijos palatų per televiziją.

Ar dar niekas nemirė nuo COVID-19 iš tavo artimųjų ar pažįstamų?

Aš esu pasiskiepijusi ir dėl to rami. Esu visiškai įsitikinusi, kad ir susirgus nuo viruso nemirsiu, o jeigu skirta – tai tik nuo kitų susirgimų.

Jau kelerius metus gyvename tokioje neramioje situacijoje. Bet aš nejaučiu ir nematau jokio susiskaldymo. Tokios kalbos yra skleidžiamos specialiai, kurie klausosi radijo ar televizijos iš Rytų.

Žinoma, gaila, kad laikraštis nespausdina to, kiek praėjusią parą susirgo, paguldė į ligoninę ar mirė. Vadinasi, Klaipėdoje šia liga niekas lyg ir neserga. Tai kam tas galimybių pasas? Kam mums kaukės?

Jei būtų pakankamai informacijos, žmonės gal suprastų, kad tik skiepai mus gali išgelbėti nuo mirtinų kančių, karantinų ir visokių kitokių suvaržymų.

Kartais važiuoju autobusu. Matau, kad kaukės kabo panosėje, o kai kurios atrodo ištrauktos iš kišenės ir naudotos jau ilgiau negu mėnesį.

Tie patys tautos skaldytojai, kai apsikrečia ir suserga, privalo gultis į ligoninę. Personalas iš jų akių mato klausimą: "Ar aš pasveiksiu?"

Taip, tokiam sunku, bet turbūt jis net nepagalvojo, kad užėmė vietą žmogaus, pasiskiepijusio ir sergančio kita liga, kuriam ligoninė yra būtina.

Nepasiskiepijusiems, bet susirgusiems ir patekusiems į ligoninę siūlyčiau už parą susimokėti bent po 20 eurų, o tuos pinigus ligoninė galėtų panaudoti apsauginei nuo viruso aprangai.

Aš manau, kad tu, antivakseri, matei, kokia yra ta apranga. Tai ne chalatas.

Tu taip pat nepagalvojai, kad galėtum ateiti, padėti pakelti ligonį, ligoninėje atlikti kitus darbus.

Žmonės, kurie kalba apie kažkokį susiskaldymą, nemanau, kad nežino apie skiepų naudą. Bet jie vis tiek nesiskiepija ir virusą parneša savo seniems tėvams arba neleidžia ir jiems pasiskiepyti.

Tartum leidžia srauniai upei tekėti į nebūtį. Ji nutekės, o kas vėliau liks tavo širdyje ir prote iki tavo gyvenimo pabaigos?

Negalvok, kad vieną kartą per metus uždegęs žvakutę tu nusimesi nuo savo pečių tą sunkią ištartų žodžių "nesiskiepyk, mama", "nesiskiepyk, tėti" naštą.

Kokią tu beturėsi gyvenimo prasmę? Galbūt jie būtų sulaukę šimto metų, bet tu nenorėjai ir nenori tikėti mokslu.

Kaip susitaikysi su savimi? Iš tavo galvos niekur nedings ištartas žodis "nesiskiepyk". O pandemija tęsis ir toliau.

Kažkoks "galvotojas" su pasiskolintu galimybių pasu įeina į parduotuvę ir kaukę nusismaukia panosėje. Kartą tokiam pasakiau pastabą, o jis mane pasiuntė į visas keturias puses.

Jeigu bus paskelbtas karantinas, jis tikrai turės būti vadinamas "nepasiskiepijusiųjų karantinu".NAUJAUSI KOMENTARAI

dėdė Ignas + Teodora...

dėdė Ignas + Teodora... portretas
Apkvailinti tautiečiai, man jūsų gaila. Juk vistik tautiečiai. Nors ir apkvailinti....

V

V portretas
Gaila, Teodora, kad Jūs klausotės ir žiūrite tik vieną, "teisingą ir neklystančią" propagandinę žiniasklaidą, kuri neperduoda kitos informacijos ir kuri yra specialiai nutylima

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Labai AČIŪ gerb. Teodorai. Švelnūs, nuoširdūs žodžiai tikrai neturėtų praeiti pro šalį. Tikiu, kad dauguma skiepų ,,priešininkų" paklus gerb. Teodoros raginimams.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Nustokite pagaliau provokuoti karą!
  Nustokite pagaliau provokuoti karą!

  Kai prasidėjo karas Ukrainoje, visa Lietuva pajuto didelį nerimą. Kai pasišneki su pažįstamais, draugais, kaimynais, visi, lyg susitarę, kartoja tą patį: "nemiegame naktimis", "išgyvename stresą", "jaučiame neri...

 • Išjungtas šviesoforas verčia suglumti
  Išjungtas šviesoforas verčia suglumti

  Kai atidžiau pažiūri, tai pamatai, kad mieste įsivyravo chaosas dėl kelių tvarkymo. Nebaigia vieno ruožo, pradeda kitą. Vien Minijos gatvėje kas vyksta – baisu. Neveikia šviesoforas Minijos ir Dubysos gatvių sankryžoje. ...

  1
 • Vietoj sutemų romantikos – bausmė
  Vietoj sutemų romantikos – bausmė

  Į Lietuvos neįgaliuosius Klaipėdoje šį pavasarį sodriai atsikrenkštus spjauta: atimta teisė automobiliu atvykti prie jūros į jiems numatytą paplūdimį ilsėtis ir mankštintis, grožėtis žvaigždėmis, ošiant bangoms, sut...

  1
 • Klastotės ne puošia, o juokina
  Klastotės ne puošia, o juokina

  Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie mados namų "Michael Kors" rankinės, įvertintos 950 eurų, vagystę iš restorano, ne vienas asmuo, mėgstantis vardinius ženklus, susirūpino savo daiktų saugumu. ...

 • Iki Vakarų dar toli toli
  Iki Vakarų dar toli toli

  Parašyti paskatino birželio 7 d. matytas vaizdelis. Prie vieno renovuojamo daugiabučio vyrai pjaustė betono trinkeles ir bortelius. Per cemento dulkes beveik nieko nebuvo matyti, garsas – nežmoniškas. Kaip visada, dirbant tokius darbus....

  2
 • Kas po pietų būna kvailas?
  Kas po pietų būna kvailas?

  Neseniai "Klaipėdos" laikraščio nuomonių skiltyje buvo išspausdintas S.Pociaus straipsnelis, kuriame jis kritiškai atsiliepė apie kai kuriuos žiniasklaidos momentus, ypač apie tai, kad pateikiamos pagražintos žinios i&sca...

 • Nelemti stiklainiai neduoda ramybės
  Nelemti stiklainiai neduoda ramybės

  Dar gegužės 31 dieną "Klaipėdos" dienraštyje perskaičiau straipsnį "Atliekų kultūros egzaminas niekada nesibaigia". ...

  1
 • Policininkas pasielgė netinkamai?
  Policininkas pasielgė netinkamai?

  Pritariu Vytautui, kuris pareiškė nuomonę apie dainininko E.Dragūno sulaikymą ("Bausmė – visiems vienoda", "Karštas telefonas", "Klaipėda", 2022 05 26). Tai sukrėtė ne vieną Lietuvoje. ...

  9
 • Suniokotą techniką – į Lietuvą
  Suniokotą techniką – į Lietuvą

  Karo veiksmai Ukrainoje tęsiami toliau. Baigėsi trečias mėnuo, toliau žūsta žmonės, griaunami miestai, naikinamos materialinės ir kultūrinės vertybės, daromi milžiniški nuostoliai. ...

 • Prie tvenkinio – gausybė problemų
  Prie tvenkinio – gausybė problemų

  Noriu ir aš pasidalinti savo mintimis apie Žardininkų tvenkinį. ...

Daugiau straipsnių