Po pandemijos – žymiai pabrangusios grožio paslaugos: lietuviai verčiau apsikerpa patys

Grįžti į straipsnį

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
Savo diedą kerpu plikai. Mane apkerpa kaimynė , aš ją . Eidami pro kirpyklą-----rodome špygas ( kišenėje ).

to kirpėjos negirdi

to kirpėjos negirdi portretas
ne kiekviena kirpėja moka nukirpti bet kurią galvą. Eilę metų keičiau kirpyklas. Radau tikrai gerą kirpėją. Bet ji išėjo ilgų atostogų ir rekomendavo draugę. Pirma. Kirpdavo dieviškai. Antra. Tik žirklėmis ir beveik valandą. Trečia. Jei ji žinotų koks malonus galvos masažas - imtų dvigubai. Ir nebūtų gaila. Čia Kaune.

Sigis

Sigis portretas
NEVALOS, negu nusikarpyt nemoka

Klpd.

Klpd. portretas
Kaip ir kituose sektoriuose, taip ir čia veikia lietuviški rinkos dėsniai - vietoje to kad didinti apyvartą ir kokybę, branginamos prekės ir paslaugos. Na pasižiūrėkim: viskas vyksta stabiliai, vartotojas ateina nuolat ir atneša savo tam tikrą tavo nustatytą užmokestį.; viskas keičiasi kai vartotojas (dėl krizių šalyje ar panašiai )pradeda ateiti rečiau ir tokių pajamų kaip vakar negauni. Kas daroma: iš to vartotojo kuris dar ateina pradedama lupti didesnę kainą kad atsatyt buvusį pelną...O vartotojas negali (ar nenori:D) mokėt daugiau ir suranda išeitį - lankosi vis rečiau, suranda kitą, pigesnę išeitį ir, svarbiausia., praranda senąjį įprotį lankytis ten kur visą laiką lankėsi :D) Kas lieka prekių ar paslaugų tiekėjui? Ogi špyga ir verslo žlugimas

LY

LY portretas
"Po pandemijos..." Gal PSO atšaukė pandemiją? Ar čia Lietuvos politikai nusprendė, kad pasaulyje jau nebėra pandemijos :) ? Žurnalistams: Pandemija, tai epidemija, kuri apima ištisus žemynus, pasaulį. P.S. Turiu jau 20 metų Philips Shave. Jokių problemų :)

ai

ai portretas
30 metu kerpuosi pats

senis

senis portretas
brangu nes nėra jokios konkurencijos ,o vyrą apkirpt ir jei dar plikai turėtu kainuot centus.

O KAUNE VISKAS NORMALU

O KAUNE VISKAS NORMALU portretas
ŠIEK TIEK PABRANGO,PASITIKIU SAVO MEISTRĖMIS-KIRPĖJA IR MANIKIURISTE,GERIAU SUVALGYSIU MAŽIAU,BET NUEISIU Į KIRPYKLĄ.

Kirpėjos "negirdi" ko prašai , o kerpa taip kaip moka

Kirpėjos "negirdi" ko prašai , o kerpa taip kaip moka portretas
O moka jos maźai. Todėl nusipirkau žirkles ir jau 20 metų kerpuosi pati ir taip , kaip noriu. Jei kartais ir nepavyksta - negi pyksi ant savęs , nes kirpėjom nuolat nepavykdavo.

123

123 portretas
Nusipirkau mašinėlę ir apsikerpu pats. Kad aš toms varnoms dar pinigus mokėčiau ? Užsi.....kit......

Kuo cia deta

Kuo cia deta portretas
ta pindemija? Kad zmogai ispindejo ir tasko babkes uz nieka!? Kirpykloje buvau pries vestuves,1989 vasari. Apkerpame viens kita namuose.

Vis dar išduoda vizas rusijos piliečiams

Vis dar išduoda vizas rusijos piliečiams portretas
Kodėl tai vis vyksta. Turi siųsti visus namo, rusofašistu ir taip čia per daug

pensininkas

pensininkas portretas
Tarybinėje armijoje kirpėjų nebuvo. Ar Lietuvos kariuomenėje yra? Mus apkirpdavo, mes kitus apkirpdavom. Šiandien sesuo mane apkerpa, aš seserį. Jau 10 metų.

Pandemija

Pandemija portretas
Parodė, jog kiekvienas gali tapti ir kepėjų, ir kirpėju...ir policininku, ir teisininku...kuo tik nori...

labai prašau

labai prašau portretas
kelkit kainas

pastebejimas

pastebejimas portretas
lai brangina kiek tik joms patinka,atbaidys visus klijentus,tikrai nebeisiu kirptis pas ta kirpeja,visai geda pamete nieko geriau nenukerpa,tik pinigus plesia,kad galetu ir is kisenes istrauktu!

Nika

Nika portretas
Svarbiausia,kad dažnai kirpimo paslauga net neatitinka kainos. Ateini, tau sako, kirpimas nuo 20 iki 40 eurų. Bet niekada nebus taip,kad sumokėsi mažesnę kainą. O dar gerai,jeigu po apsilankymo pas kirpėją matysis ,kad kirpo. Labai reta meistrė gali vadintis tikra meistre. Dabar baigia kelių mėnesių kursus ir vadina save kirpėja - stilistė. Juokas ima

Anonimas

Anonimas portretas
Tai Klaipėdoje pabrango visų 150 proc. lyginant su praėjusiais metais. Tiesiog nesuprantu kirpėjos, kuri prašo 30 EUR už tai, kad pakirpti ilgų plaukų galiukus ir tai truktų apie 15 minučių. Sąnaudos: daugkartinio naudojimo žirklės, atskiestas vandens purškalas. Išsilavinimui išleista - keli mėnesiai profesinio apmokymo. Palyginkite sąnaudas, kurios išleidžiamos paruosti: mokytojo, gydytojo, gido, dėstytojo, kelionių agento, ekonomisto, gero vadybininko, kiek metu mokosi ir koks valandinis atlyginimas. Tiesa, dar kirpėja sumoka verslo mokesčius, bet kiti taip pat moka .

manau

manau portretas
yra kirpeju suprantanciu,kad pabranginimas,tai klijentu atbaidymas ,kuris niekam nenaudingas

To Zita

 To Zita portretas
Dujos kosminem kainom buvo jau pries kara, infliacija irgi. Ne prie ko cia atsisaktmas rusu duju

Anonimas

Anonimas portretas
Puikiai apsikerpu ir pats. Nematau reikalo vaikščiot pas tas fyfas kirpejas , užsirasinėt į kazkokias eiles ir moket joms pinigus. Eina jos na....ui..

Lietuviai

Lietuviai portretas
tai taip,bet stai lietuves - tempia pinigelius nelegalioms "kirpejoms" is Ukrainos...

Zita

Zita portretas
Dabar pestec kaip viskas pabrango, achiu shudinai europai is deb ilu politikai nepirkt ish Rusijos duju. Greit visi chiulpsime anukelio bi bonca!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių