Lietuvoje įvestas karantinas: svarbiausi nurodymai ir rekomendacijos

budintis

budintis portretas
Vakar 12:30 LRT Plius pamatėme tuščius Dievo namus- Vilniaus Arkikatedra Bazilika. Mišios prie pridėtinio demono stalo. Be kryžiaus ant demono stalo, vandens, vyskupo Trijonio nugara Centriniam altoriui. Baisaus modernistinio viruso iš Vatikano II Susirinkimo pasekmė. Sielų žūtis tokių mišių ir kunigų laiminimai. Italijos ženklai pasauliui. Dievo Bažnyčia dabar tapo kiekvieno mūsų namai. Ten dar gyvi žmonės, nepaliesti modernistinės virusinės dvasios. Artėja 12 valanda. Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies Rožančius, 2010 04 27 Jėzaus Apreikštas. Dvasinė Išpažintis, Dvasinė Komunija ir geri darbai- nepriimti modernistinių kunigų palaiminimų, aplenkti juos per kelis kilometrus. Per juos- sielų žūtis. Skaitykime Naujausias dieviškąsias Apraiškas- ten Gyvybės Šaltinis sieloms Padėkime broliui ir sesei Dieve.

****

**** portretas
o masinu ploviklos, laaaabal reikalingos karantino mietu? kodel jos dirba?

APGAILETINA BET ŽMONES NESAMONINGI

APGAILETINA BET ŽMONES NESAMONINGI portretas
NESUVOKIA GRESMES,PARDUOTUVESE NEDEZINFEKUOJA RANKU,NEDEVI PIRSTINIU,NESILAIKO ATSTUMO,KOSTI NEPRISIDENGIA ALKUNE BURNOS. >>>>SVARBU ASMENINE HIGIENA >> LAIPTINIU DURU RANKENU, >LAIPTINES KODU LENTELES>TUREKLU, LIFTO MYGTUKU,LIFTO DEZINFEKAVIMAS.!!! NAMUOSE DURU RANKENU DEZINFEKAVIMAS> TELEFONU,>PINIGINIU>IR VISU LIECIAMU PAMIRSIU DEZINFEKCIJA.!!!! >DEZINFEKUODAMI DEVEKITE VIENKARTINES PIRSTINES.!!! DAZNAI PLAUKITES RANKAS !! KAS TURITE DEVEKITE RASPIRATORIU>>>>FF3 .VISIEMS SVEIKATOS BUKIME SAMONINGI SAUGOKIME VIENI KITUS,SVEIKATA BRANGIAUSIAS TURTAS!!!! TEPADEDA MUMS DIEVAS,DANGAUS IR ZEMES KUREJAS.!

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Dabar dar reikia sugrieztinti visu tu kurie vezioja prekes kontrole, visi furistai privalo buti su kostiumais kaukemis, nuolat tikrinami po desimt kartu

Vika

Vika portretas
Nuo vasario pradžios buvo paleisti nuodai Kinijoje,kodėl anksčiau nebuvo pranešta pasauliui. Dabar jau per vėlai.Kodėl nereikalaujama kad nešiotų ant burnos kaukės,mažiau įkvėptų kietųjų dalelių ir oras truputi filtruotusi per medžiagas.Tokias kaukes galima patiem pasisiūti,ne vienkartinės o plaunamas,su užtrauktuku o viduje vatos intarpas,tada butu labai aišku ,kokiu orų kvėpuoja žmonės.Vatoje matytusi teršalai.Pakeitei ,išplovei ir vel ji tinkama.

To Anonimas

To Anonimas portretas
sakai paskelbti.?? Tai būs kaip prie stribų ar fašistų - tuos žmonės, atsiras gyvulių, kurie išstums iš visuomenės o galimi ir susidorojimo ketinimai ar net atvejai.

DEMESIO

DEMESIO portretas
YRA NEKALBAMA APIE PARDUOTUVIU DARBUOTOJUS Medikams yra suteikiamos visokios "privilegijos" ... Parduotuviu darbuotojai patenka i dar didesne uzsikretimo pavojaus zona. Jie turi tiesiogini kontakta su VISAIS asmenimis uzejusiems i parduotuve ( uzsienieciais, asocialiais, karantino nesilaikantiems asmenimis) Taip pat ir karantino laikantiems asmenims nera organizuotas maisto pristatymas i karantinavimo vieta. ...nemirs gi badu... Parduotuviu darbuotojai , taip pat , privalo buti papildomai apdrausti ir suteiktos kitos soc. garantijos ...

Anonimas

Anonimas portretas
Siulau .kad tie kurie KORONE parveze , butu patraukti baudziamojon atsakomyben ir isreikalauti padengti nuostolius ekonomikai ir visiems . kurie nekaltai nuo virusininku kencia . Paskelbti ju pavardes . kur dirba . Padarius nusikaltima reikia atsakyti . Kodel jie dar turi teise dar reikalauti .kad butu paslaptis kas jie tokie .?Nusikalteliai

as

as portretas
rusu patarle gera- liubis katatsca liubi i sanacki vazit, stai taip mielieji

Liberalu sajudis

Liberalu sajudis portretas
Patarti ir drausti mokate kodel nera veido burnos masskiu prekyboje

Bravo-debilui

Bravo-debilui portretas
Ar yra skirtumas debilui ?. Debilas tautybės neturi,jis vis vien debilas. Jeigu domiesi savo debilizmo išvaizda tai nueik į zoologijos soda ir ten atvaizdų daug susirasi pagal savo pageidavimą .Pasižiūrėk į asilo aptvara, į beždžionių ir į veidrodį namuose . Tuomet turėsi palyginimą ,galimai tuo liksi patenkintas.

Bravo

Bravo portretas
Kokį kraštą atstovaujate? Norge, londe, ar kokį kitą?

Bravo -debilui

Bravo -debilui portretas
Iš kur toks ,,protingas'' atsiradai

VValio

VValio portretas
Sveikinu vadą, žemiau prisistačiusį. Kur taip užtrukai, svarbu prisistatei.

Bravo

Bravo portretas
Rekomendacijos_letuva_DEBILU_krastas???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių