Iki rinkimų parlamentarai Seime ketina dirbti dvi dienas per savaitę

Iki rinkimų parlamentarai Seime ketina dirbti dvi dienas per savaitę - antradieniais ir trečiadieniais. Dėl to trečiadienį sutarė parlamento frakcijų ir komitetų, valdybos nariai, pranešė Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

„Daugumos frakcijų vadovų, komitetų pirmininkų siūlymu dirbsime pilną dieną, tai yra rytinis ir vakarinis posėdžiai antradienį, nežiūrint, kiek jie užtruks. Trečiadienį iš ryto bus komitetų posėdžiai ir nuo 14 valandos - vėl plenarinis posėdis. Iš esmės mes prarandame tik pusę plenarinių posėdžių dienų“, - teigė ji.Iki šiol plenariniai Seimo posėdžiai vykdavo antradieniais ir ketvirtadieniais, o trečiadieniais ir penktadieniais posėdžiaudavo komitetai bei komisijos.

I.Degutienė taip pat pranešė į rudens sesijos darbų programą neketinanti įtraukti nė vieno Seimo nario ar parlamento komiteto naujai užregistruoto projekto.

„Kadangi pagal Seimo statutą Seimo pirmininkė teikia Seimo nutarimą dėl rudens sesijos darbų programos, aš dar kartą pasakiau, kad reikia būti objektyviems, skaičiuoti, ir tokį kiekį, kokį per savo entuziazmą kai kurie Seimo nariai yra įregistravę, nė vieno aš į darbų programą neįtrauksiu. Todėl kad tai yra neįmanoma, turint pusantro mėnesio“, - tvirtino Seimo vadovė.

Anot jos, prioritetas teikiamas Vyriausybės, prezidentės teikiamiems projektams, vadinamiesiems eurointegraciniams projektams, tarptautinių dokumentų ratifikavimui.„Aišku, Seimo narys turi teises ir po programos pateikimo jis gali siūlyti įtraukti į programą vieną ar kitą projektą savo nuožiūra, bet tada jau turės visas Seimas balsuoti“, - priminė I.Degutienė.

Tarp svarbiausių sesijos projektų ji paminėjo su pensijų ir žemės reformomis susijusius projektus, Žvalgybos ir Kriminalinės žvalgybos, Seimo narių veiklos garantijų įstatymų projektus, Civilinio kodekso, Baudžiamojo kodekso ir Baudžiamojo proceso kodekso pataisas.Seimo rudens sesija prasidės rugsėjo 10 dieną. Spalio 14 dieną vyks parlamento rinkimai.


Šiame straipsnyje: seimo rudens sesijaSeimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Rudenį, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių