kaip Piskuviene pasitikėjau,sakiau va tai nušvito "laimė" Širvintams,----savo laiku (apie 1989 m.) ir Lananzbergiu smarkiai pasitikėjau,didžiavaus,gerbiau prie seimo pečius surėmę ašarodamas "Lietuva Tėvynė mūsų" traukėm,buvau 9-tame Danguje iš laimės,o pasirodo su Velniu obuoliavau.____Kxe kxe kxe kirmėlynas,šunauja.Ui.
kačiukai,ką tenai matom tą "didžiulę sumą" tai aisbergo viršūnė,jie rodo tik tiek kiek skaito Šunauja nuo tos "kruopelytės" nekauks,o juos rimatai papurčiusss........
Nelikviduota gauja su gypsy terorizuoja likusi seimos nari daug metu. Apie tokius turtus zmogus net nesapnuoja. Gauja turi technologijas, viska stebi, girdi, gali zaloti per atstuma. Ir tai dar neviskas... Gypsy!
>>>suprantu,kad reik atidaryti koncervinę bankę kol visai neprasmirdo Šunaujos pinigiukai,aūūūūūūūūūūūūūūū,o kaip norėčiau tiek pinigų,dėja jau pas "protiguosius -sąžininguosius" užkoncervuoti,kad nepasmirstų.____Durniai,tarpusavyje ješkokit durnių,----nes Šunauja jau viską suprato.____Jau tie "grynuoliai" skaičiuose pasimetė,skaičiuja tik svoriu ir "čąmadąnais",kaip ir "ABONENTAS" kuris varė į Lenkiją apsaugoti savo "uždirbtą" procę.
kuo kaltina ? Gal pas šitą , rašeivą , atsiprašant ,,IDIOTĄ",reikia atsiklausti kur ir kaip žmogus turi laikyti pinigus ? ,,kešas" deklaruotas , kokios problemos.....
Politika Lietuvoje daroma labai paprastai. Dabar pas Pinskų ateis kas nors durnas su dideliu peiliu ir bus daug užuojautų. O su Budriu yra dar paprasčiau. Jis iš visų jėgų skandinti Lietuvos ekonomiką, kad būtų daugiau skandalų, kad, vis dar balsuojančios, pensininkės atkreiptų dėmesį į Budrio šukuoseną ir balsuotų už Budrį Prezidento rinkimuose. (Blogger)
Vargšas pinskus kruvinu prakaitu uždirbtus pinigus su peiliais iškrapstys, kol Budrys kacapus tvatina, nėra dievo, be pinskaus grynų Lietuvos ekonomikai šakės!
prieš keliolika metų pirmasis asmuo užsiprašė iš statybos firmos už visokius suderinimus ir leidimus dovanos -buto. Negavo, tai nepaderino. Namą pastatė kita firma, o pirmasis asmuo ir šiandien mero kėdėj sėdi.Neimančių nėra, yra neduodančių, bet tie, kurie ima, ne visada ima grynais.
Vagių šalyje visi vagia visi grandine vagių surišta ,todėl nieko neteisia ir niekas nesėdi ,taip kuriama vagių gerovės valstybė ,rotacija būtina ir personalinė atsakomybė ,kai užsisėdi daug metų valdančiojoje kėdėje žmogus supūva ir ima vokti ,kadencijų ir metų skaičių būtina riboti .
Kadencijų ir metų skaičių būtina riboti - kad kiekvienas lietuvis suspėtų pabūti valdžioje ir prisivogti. Nes nesąžininga, kai vieni vagia metų metus iš visų sunešto valstybės biudžeto, ES duodamų paramos Lietuvai pinigų, o kiti negali prisivogti. Tik durniai sako, kad rinkėjai neturi rinkti tokių vagių į valdžią. Priešingai, rinkime visus, trumpam laikui, vokime visi. O jei kas nenori vogti - priverskime, nėra čia ko išsišokti iš daugumos Lietuvos žmonių.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)