Živilės ir Jono Pinskų namuose – didžiulė suma grynųjų | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Živilės ir Jono Pinskų namuose – didžiulė suma grynųjų

147 2026-06-04 09:15 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
naujo

tai nieko juk visi kas tik gali tas suka makles ir pinigu turi kai sieno
1
0
O \\\.///

kaip Piskuviene pasitikėjau,sakiau va tai nušvito "laimė" Širvintams,----savo laiku (apie 1989 m.) ir Lananzbergiu smarkiai pasitikėjau,didžiavaus,gerbiau prie seimo pečius surėmę ašarodamas "Lietuva Tėvynė mūsų" traukėm,buvau 9-tame Danguje iš laimės,o pasirodo su Velniu obuoliavau.____Kxe kxe kxe kirmėlynas,šunauja.Ui.
0
0
Akli \\.//

kačiukai,ką tenai matom tą "didžiulę sumą" tai aisbergo viršūnė,jie rodo tik tiek kiek skaito Šunauja nuo tos "kruopelytės" nekauks,o juos rimatai papurčiusss........
0
0
Panašu

Kad Delfio savamoksliai tyrėjai vykdo vagių užsakymą ir praneša kur ieškoti "grynųjų"....
4
0
Vaje

Dėve kas darosi, vagis apvaginėja!
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

tam Vaje

Tai tave, vagie, apvogė? Kokia nelaimė tau. Užjaučiu tave, vagie.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Fizikas ginek

Tuo tarpu delpys rašo pas močiutes šaltib 6.50€ tai va kodel, susisiekiantys indai kišiniovo
1
0
Qwer

Krabą paspaustų tai milijonai grynų pabyrėtų .
4
-5
Širvys

Dar prielipus paspauskit . Oj ten bus ką veikt.... ( STT )
1
-1
Neitema

Nelikviduota gauja su gypsy terorizuoja likusi seimos nari daug metu. Apie tokius turtus zmogus net nesapnuoja. Gauja turi technologijas, viska stebi, girdi, gali zaloti per atstuma. Ir tai dar neviskas... Gypsy!
1
0
Taigi

Teisingai žmonės daro - pasiruošė karui.
8
-1
Cha

Živka pulemiočica ir pinskus čiupajevas
2
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Ir kur

Cia skandalas nesupratau ....
9
-1
Regimantas

Tepkit slides kol nevėlu...
6
0
Nu

Plėvelė su oslikovu lauke minske
2
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Neaišku

Gaila, jeigu merė bus kalta. Tai viena iš tų merų, apie kuriuos žmonės gerai atsiliepia.
3
-8
komentuoja

nu galėtų ir pasidalinti per "atiduotuves".....
8
-2
Cha cha

Vagys valdžioje toliau sėkmingai darbuojasi
8
-3
Edvardas

Kiek nori, tiek ir laiko namuose. Pinskuviene super.
10
-10
ir aš n..\\.//

>>>kokia dar čia sena,jo tėčiui tai buvo jauna.
4
0
Virga

Keisk į USA dolerius. Maža ką... žiū ir rusai ateis. Keitimas į rublius bus nostuolingas....
4
-2
Vanda

Atkatai ten.... kiek dar durinsit laiudį ?
7
-5
Tipas

Man čia aišku kad pinigėliai ne iš aglyginimo.Ne p i **kit proto Liaudis ne durna.
6
-5
ir aš noriu

Noriu žinoti kur galima pasiskaityti kiek turi Šimonytė, Tapinas, Grybauskaitė, snargliukas Gabriukas ir jo sena žmona?
11
-3
Sukčių \\.//

Rojus,dar "gražuolės" šypsena,"oboldiet".
7
-3
?

o tai tokie dalykai nesusiję su duomenų atskleidimu?
7
-1
>nesuprantu \./

>>>suprantu,kad reik atidaryti koncervinę bankę kol visai neprasmirdo Šunaujos pinigiukai,aūūūūūūūūūūūūūūū,o kaip norėčiau tiek pinigų,dėja jau pas "protiguosius -sąžininguosius" užkoncervuoti,kad nepasmirstų.____Durniai,tarpusavyje ješkokit durnių,----nes Šunauja jau viską suprato.____Jau tie "grynuoliai" skaičiuose pasimetė,skaičiuja tik svoriu ir "čąmadąnais",kaip ir "ABONENTAS" kuris varė į Lenkiją apsaugoti savo "uždirbtą" procę.
6
0
Cha

Šunauja tai tu šarikovai, tik tavo "bankėj"pastipsios blusos 🤣
1
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

nesuprantu

kuo kaltina ? Gal pas šitą , rašeivą , atsiprašant ,,IDIOTĄ",reikia atsiklausti kur ir kaip žmogus turi laikyti pinigus ? ,,kešas" deklaruotas , kokios problemos.....
10
-5
ona

kokia teise turi skebti siuos ziniasklaidos juos reik paduoti i teisma uz zmogaus teisiu pazeidima
12
-6
Kęstas

Politika Lietuvoje daroma labai paprastai. Dabar pas Pinskų ateis kas nors durnas su dideliu peiliu ir bus daug užuojautų. O su Budriu yra dar paprasčiau. Jis iš visų jėgų skandinti Lietuvos ekonomiką, kad būtų daugiau skandalų, kad, vis dar balsuojančios, pensininkės atkreiptų dėmesį į Budrio šukuoseną ir balsuotų už Budrį Prezidento rinkimuose. (Blogger)
13
-5
kęstui

Saugok savo kgbistinius rublius,kol nesuskaičiavo!
3
-7

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Pzd

Vargšas pinskus kruvinu prakaitu uždirbtus pinigus su peiliais iškrapstys, kol Budrys kacapus tvatina, nėra dievo, be pinskaus grynų Lietuvos ekonomikai šakės!
6
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Pzd

Aš irgi atsidedu po 1000€ į mėnesį,nu tai per 33 metus sutaupysiu tiek kiek Živilė grynais laiko 🤣
10
0
man

visokios olia-lia-putytės,net ir buvusios, toli nuo Kauno gyvenančios, visai neįdomios, verčiau paskaičiuokit, kiek pinigo pasidarė Kauno meras?
5
-4
Žilvinas Ručys

Kur dingo nerašo matyt bylom teismais užsiėmes.
2
0
Kęstutis

Arba, duos dievas, gal jau ir sėdi
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

tvarumas

konnservatniku buhaltere skaiciuoja! :))))
7
-1
Taip!

Živka auka!
1
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

iš mažo kurorto

prieš keliolika metų pirmasis asmuo užsiprašė iš statybos firmos už visokius suderinimus ir leidimus dovanos -buto. Negavo, tai nepaderino. Namą pastatė kita firma, o pirmasis asmuo ir šiandien mero kėdėj sėdi.Neimančių nėra, yra neduodančių, bet tie, kurie ima, ne visada ima grynais.
3
0
0

Verkiu, meldžiuosi, Živile,atims iš tavęs kruvinu prakaitu uždirbtą turtą 😪
5
-1
alio

Čia nuoroda vagims? Žiurknalistos, gal procentus gaunat iš vagių?
12
-2
Paniatkinis

Vagys iš vagių nevagia!
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

bankai puola?

Nesupratau, o tai būtinai turėjo į banką pinigus padėti, kad bankai biznį galėtų sukti su svetimais pinigais, ar čia kaip suprast?
12
-1
Egis

Vagių šalyje visi vagia visi grandine vagių surišta ,todėl nieko neteisia ir niekas nesėdi ,taip kuriama vagių gerovės valstybė ,rotacija būtina ir personalinė atsakomybė ,kai užsisėdi daug metų valdančiojoje kėdėje žmogus supūva ir ima vokti ,kadencijų ir metų skaičių būtina riboti .
8
-1
Pritariu

Kadencijų ir metų skaičių būtina riboti - kad kiekvienas lietuvis suspėtų pabūti valdžioje ir prisivogti. Nes nesąžininga, kai vieni vagia metų metus iš visų sunešto valstybės biudžeto, ES duodamų paramos Lietuvai pinigų, o kiti negali prisivogti. Tik durniai sako, kad rinkėjai neturi rinkti tokių vagių į valdžią. Priešingai, rinkime visus, trumpam laikui, vokime visi. O jei kas nenori vogti - priverskime, nėra čia ko išsišokti iš daugumos Lietuvos žmonių.
6
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Cha

O jei dar butų Palangoje paduos, reikia jamt kokius keturis iškart,nu tai grynų gerajam pardavėjui 🤣🤣🤣
4
0
Sodinti abu

Be jokių kalbų.
4
-4
sitie abudu

SAZININGIAUSI LIETUVOS VALSTYBES ZMOGA.
5
-4
A jo, teip

Galės sėdėti tame pačiame kalėjime, kaip visi paluckiukai ir kiti liaudies tarnai
2
-2

In reply to by Svečias (nepatvirtina)