Už buvimą valdančiojoje koalicijoje balsavo 72 tarybos nariai, vienas susilaikė.
Iš 73 balsavusių tarybos narių 69 buvo už pasitikėjimą Vyriausybės vadovu, trys – prieš, vienas biuletenis rastas sugadintas, žurnalistus informavo „valstiečių“ vicepirmininkas ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.
Slaptas balsavimas vyko paties S. Skvernelio iniciatyva.
Klausimą dėl pasitikėjimo partijos lyderiu Ramūnu Karbauskiu partijos taryba penktadienį nusprendė nukelti kitam posėdžiui.
Džiaugiasi, bet savo ateities nekomentuoja
S. Skvernelis penktadienį svarbiu moraliniu vertinimu pavadino „valstiečių“ tarybos išreikštą pasitikėjimą, bet atsisakė komentuoti, ar mato galimybių likti premjeru prisiekus naujajam prezidentui.
„Tai yra moralinis labai svarbus vertinimas ir aš jį priimu kaip moralinį vertinimą“, – žurnalistams Kauno rajone po Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos tarybos posėdžio sakė S. Skvernelis.
Kelis kartus paklaustas, ar liks premjero poste po prezidento rinkimų, S. Skvernelis atsakė, kad „viską jau pakomentavo“ ir daugiau komentarų neteiks.
„Kai bus kitos žinios, informuosiu jus“, – teigė jis.
S. Skvernelis rinkimų išvakarėse ir rinkimų dieną pareiškė, kad atsistatydins iš pareigų, jei nepateks į antrąjį prezidento rinkimų turą. „Valstiečiai“ taip pat tikino, kad nesėkmingų prezidento ir Europos Parlamento rinkimų atveju trauksis iš valdžios.
Pasibaigus prezidento rinkimams, „valstiečiai“ poziciją pakeitė ir pasisakė už likimą valdžioje, o S. Skvernelis ėmė kalbėti, kad įmanomi įvairūs scenarijai.
Žurnalistų paklaustas, ar nuomonių kaitaliojimas yra priimtinas reiškinys, S. Skvernelis atsakė: „Visko būna, bet reikia, kad to nebūtų“.
„Valstiečiai“ turi didžiausią frakciją Seime. Iš viso partijai atstovauja 51 parlamentaras.
Naujausi komentarai