M. Navickienė prašo padidinti viceministrų skaičių SADM

Grįžti į straipsnį

Su sąlyga, jog

Su sąlyga, jog portretas
tik laikinai, tik pavojų, karantinų, ekstremalių sąlygų laikotarpiais. Be to, reiktų pasinaudoti savanorių talkininkų pajėgomis, jų nuotolinio darbo galimybėmis.

Anonimas

Anonimas portretas
Vyti lauk toke ministre is vis reike mazinti tu vagiu uztve

Piktas ant visų konservų

Piktas ant visų konservų portretas
Ko smulkintis-10 viceministrų.O pati galės išvertusi.... ilsėtis.

Jau geriau Monikutė

Jau geriau Monikutė portretas
nei KU-kūraitis...sėdėjo ministro poste tik todėl, kad savo vaikams turėtų alimentus iš ko mokėt. ..

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kad ji nieko nenuveikė,ar laukia,kada dar vienas viceministras bus įdarbintas?Ar nuo to jos pačios darbo našumas padidės?Nemanau.O gal ir jai reikia tartis su expertais iš prezidentūros?

Jurui

Jurui portretas
Taigi " valstiečiai " pildė savo pažadą ir siūlė mažinti seimo narių skaičių iki 121 . Mažinti galima tik referendumo keliu . Referendumą " valstiečiai " organizavo , sprendimą turėjome priimti mes - rinkėjai . Pamiršote kokias pastangas dėjo to meto seimo opoziciniai , tie kurie dabar didinasi ir viceministrų skaičių , kad tik nesumažinti iki 121 ? Visokias formules ir išvedžiojimus ? Viešus !!! Dabar jie valdžioje : konservatoriai , liberalai ir t.t. Galvokime per rinkimus .

Juras

Juras portretas
Dargi pačių ministerijų Lietuvoje yra per daug.Devynios ministerijos ir tai būtų daugokai.Estai panaikino visas ministerijas ir tvarkosi kur kas geriau,nei Lietuva.Seimas turėtų būti sumažintas pradžiai iki 111na- rių..Antai Kazachstanas turintis apie 19-ka mil. gyventojų,o jų įstatymų leidėjų vos 97.Taigi peršasi išva- da,kad Lietuvoje biurokratinis aparatas bent pusiau turėtų būti mažinamas,o likusių dar ir atlyginimas pa mažintas, kad į valdžią daugiau pasuktų patriotai,o ne nuotykių ieškotojai.

taip.

taip. portretas
Pirma padidino algas vice.m.,o dabar galima susikviesti saviskius,ir kuo daugiau.

Uzimtumo tarnyba

Uzimtumo tarnyba portretas
Siulau 6 viceministrus, bet tokia ministre i darbo birza.

kauniete

kauniete portretas
pritariu komentatoriams ,pastebejusiems kaip pleciamas biurokratinis ratas ...tai gal padaugėjo lietuvių ,ar atsirado kokia brolienė bedarbė?

Absurdas

Absurdas portretas
Reikia viceministro šeimų teroristams, vaikų grobstytojams ir prekiautojams. Nevyriausybininkai, labai nori kontroliuoti vyriausybę! Absurdas

?

? portretas
Ir Aplinkos ministeriui padidino Šimonytė " aptarnaujančio " personalo skaičių ? Koks konservatoriškas dosnumas :))) Pensininkams jokios papildomos pensijos , būsimiems studentams mokslas brangesnis , bet "saviems " ... ir papildomi etatai ir algos padėjėjams didesnės ? Oi kokią " gerą " valdžią išrinkote :)) Stambūs verslai lobsta , seimo ir vyriausybės "aptarnavimo maišas" didėja ? :)))

žaliavalgė

žaliavalgė portretas
patys ministrai ir seimūnai nieko neišmano ir nesugeba tai reikia armijos viceministrų ir patarėjų

:)))))

:))))) portretas
Nu tu tik pagalvok :))) Visi ministrai sugebėjo dirbti su 3 viceministras, o konservatorės pageidavimu reikia 4 ? Jooooo...kada pats esi " niekas " tik siųstas partijos , tada reikia daug aptarnaujančio personalo :))) Ir matai kokia " rūpestinga " ministrė , šiais metais neprašys pinigų iš biudžeto , o paskui mokėkite ? :) Konservatoriai labai "taupūs" , nes pinigų maišas " saviems " visada pilnas? Ar čia taip valdininkų skaičių mažiname ? :))))

kada savu smegenu turis zirnio dydzio

kada savu smegenu turis zirnio dydzio portretas
nepades nei 10 vice ministru su tokiu paciu smegeneliu turiu ... manau geriau butu visus siuos ministrus ir viceministrus vyt nax...j y darbo birza , gatviu slavejais -- o y SADM ir kitas ministerijas pasodint ministra su smegenim -pries tai patikrinus durnyne ar jis juos turi.. tuo bus sutaupyta simtamilijonines ju islaikymo sumos kuria galima bus nukreipt --tikrajam SADM darbuj... o ne reklamai...

Izolda

Izolda portretas
Daugiau pati dirbk. Apsistato viceministrais, patarėjais , o patys varnas šaudo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių