Ką apie Lukašenkos kerštą mano ekspertai? | KaunoDiena.lt

Ką apie Lukašenkos kerštą mano ekspertai?

9 2025-11-07 10:40 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Nuomonė

Gerai sugalvojo Lukašenka. Kaip šūdinu skuduru mūsų durniams per snukį, laižykitės sau. Gaila tik niekuo dėtų vairuotojų. Dabar dar galėtų fūras su kroviniais konfiskuoti, ir vairuotojus tiesiog paleisti per sieną pėsčiomis . O įmones tegul reikalauja iš savo kvailos vyriausybės atlyginti nuostolius. .
2
0
Nusišneki,

o Bulbašenkos nurodymas reiškia tiktai toki kaprizinga 'jei uzsidarot siena, tai cia ir nebevazinesite'. Kas atrodo geroka nesamone. Tegul susitvarko savo puseje, tada gal ir galesime kalbetis.
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Bulbašenka

kinai rurys, bus grazu ziureti.
1
0
na

terorizmą remiančioje šalyje varkių sukti niekas nevertė, krovinius vežioti galima ir į portugaliją
2
-3
Išvada

Ten yra kam vežioti krovinius ir be mūsiškių. Teks musų ir lenkų pervežejams uzsidaryti . Per daug jų priviso.
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

>valis \\.//

>Teisngai,bet kenčia ne valdžiagyviai,o vairuotojai kaip šunys gyvenantys būdose ir verslas.___Kada tie nenormalybės atsakys už savo idijotiškus,nusikalstamus veiksmus?
2
0
O \\\\.////

kas tą košę užvirė,ne mūsų dipukai,prie ko čia Batė,jis gi ne prezidentas,gabriukas gi paskyrė kotletų kepėją ci'Xūjauskę "prezidente".
2
-1
valis

teisingai daro baltarusija.valio lukosenkai ir toliau taip darys,kad lietuvos susyktai valdziai maza nepasrodys.
4
-2
.

Ką sako Lietuvos valdžia?Pasielgė blogai.Lukošenka atsakė į klausimą, nedurniuokit.Patys užsidarėt kelius.Bendradarbiaukit su gerb. Prezidentu Lukošenka.
4
-1