G. Landsbergis apie protestuotojų sulaikymą Rusijoje: kontrolė slysta, pone Putinai

jooo

jooo portretas
tas ,,nukentejusysis,, nuotraukoje isaiskintas, ir kai policija nuejo pas ji i namus rado ji sveikut sveikuteli pasislepusi uz mamytes sijono...stai tokia ir lietuvisku valdziazmogiu propoganda,kad spausdina nuotraukas neisitikine ar tai yra tiesa...svarbu,kad ,,rusai puola,,...

nedrįstu vadinti šio konservatorų TIPO ministru,

nedrįstu vadinti šio konservatorų TIPO ministru, portretas
kuris, lyg ŽVAIRIAAKIS OŽYS kuris mato tik vieną r u o ž ą, o ---privalėtų matyti d a u g e l įvykių, kurie tuo metu vyksta PASAULYJE, --- jo laikysena v i s i š k a i tapati , kaip KOMJAUNUOLIO,-- net ne viską g e b a pakartoti tai , ką sako KITI, ir Lietuvos gyventojams yra v i s i š k a i nesvarbu- jie yra n e s a v y s t o v ū s ir BESTUBURIAI--formuojant užsienio politiką

Anonimui

Anonimui portretas
Lietuva visų gimtinė, ne politinės grupės įkaitė. Kas vyksta paskutiniais metais, neramina. Vietoj to kad laikytųsi neutralumo, kurstoma priešprieša. Karinio konflikto atveju būsim sumalti į miltus. Kas masto, jau išvažiavo arba kraunasi lagaminus.

Anonimas

Anonimas portretas
Visi kam nepatinka Landsbergis ir Lietuva susirinkit savo smirdancius skudurus ir - lauk is cia!

Anonimas

Anonimas portretas
Baikit vapeti apie Landsbergiu "turtus" ir tautos skurda. Kas skurdino Lietuva 50 metu jau neprisimenate - tai isijunkite atminti - jei dar ja turite.Neprisimenate? Ar nenorite prisiminti???? Turite lietuviskus pasus ? Nepatinka? Pakeiskit i rusiskus - ir pirmyn i ta "roju". Lietuva tik apsidziaugs atsikraciusi visokiu ja dergianciu.

Anonimas

Anonimas portretas
Vožk tu jam į snukį gerbiamas Putinai... atsikvošės.

Dainius

Dainius portretas
Man keista,kad Lietuvos pilietybę turintis žmogus eina prieš Lietuvą,pasityčiojamus Lukašenka su Putinu daro iš žmonių kurie kažkada juos išrinko,pasitikėjo,tau tai priimtina,su tavo motina ar vaikais taip elgtūsi kaip šiandien amonas Maskvoj aš pasižiūrėčiau ką tu šnekėtum Lietuvi!

Eh

Eh portretas
Tikiuosi kad ir pas jūs kada nors išslys,ir eisit sedėti vagys

uz ka mums

uz ka mums portretas
tokia bausme?

klausimas

klausimas portretas
Tas nedabranda ka nors nusimano apie uzsienio politika?

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
O KUR ANUKAS BUVO 2009M KAI JO DEDE KUBILIUS )))) VAISINO SAVUS KULKOM PRIE SEIMO O KODEL TADA NESIKREIPE ES PEDIKU PAGALBOS?:)))

Aha

Aha portretas
reikia kaip Lietuvoj - tyliai ramiai užtampyti kiekvieną protestuotoją po teismus ir palikti su šimtatūkstantinėmis baudomis stovintį pliką-basą:D).Ko apie mūsų protestuotojų prie seimo likimą nerašot? Na tų kur Kubilas guminėm kulkom šaudė

Na ir politika

Na ir politika portretas
Kodėl tik Rusija ir kažkoks Navalnas?Tai kodėl jūs "patriotai"nekalbate,apie Ameriką?Ten maištininkai net Kapitolijų užėmė,tai daug baisiau už Rusijos protestus.Ten daugybei maištininkų bylas kelia,jie areštuojami,bet ,apie tai nė žodžio,mat Amerika.Kokia neteisybė ir Kiek daug Lietuvoje avinų.Apie valdžią jau ir nekalbu,ten visi avinai.

KO GABRIUKAS TAIP RŪPINASI?

KO GABRIUKAS TAIP RŪPINASI? portretas
Gal tas Nasralnas iš Vilniaus centro lauko tualetų išlindo? Kažkokį nesveiką potraukį turi Gabriukas. Tai jam kažkokia namų šeimininkė parūpo, tai dabar tas iš lauko tualeto... "Rimtais" darbais apsikrovė, gali kokį trūkį gauti...

Ziurovas

Ziurovas portretas
vakar mateme suzverejusi Kašciuna kaip išpleše iš ranku veliava ar tai zmogiška koncervatoriui

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Tik dėka tarybinio profesoriaus draugo vyckos mes nugalėjo liaudi

PIEMENĖLI,

PIEMENĖLI, portretas
Papasakok apie "demokratinius" įvykius Amerikoje. Apie rinkimų "skaidrumą". Apie tai, kaip "laimėtoją" rinkimus saugoja 25 tūkstančiai iki dantų ginkluotų karių, apie tai, kaip šluojami nuo žemės paviršiaus kapitolijaus šturmuotojai ir tie, kurie balsavo už Trumpą...Tiek įdomios medžiagos, o tu apie kažkokį VIENĄ Rusijos išdaviką Nasralną...

?

? portretas
Ponia Agota kodel lietuviai skurdziai gyvena o landsbergai turtingai?

LietuvosBalsas

LietuvosBalsas portretas
O tau didžiulis džiaugsmas, ane? Turbūt trokšti, kad ateitų Žirinovskis ir numestų atominę bombą? Manai jis išsigastų?

to Vatnikams pld0raškoms

to Vatnikams pld0raškoms portretas
Juodski eik miegot

Vatnikams pld0raškoms

Vatnikams pld0raškoms portretas
Atejo laikas rusu imigrantu vatnikams atimineti lietuviskus pasus. Is karto nusiramintu zinodami, kad reikes grizti atgal i tevu zeme sibire.

Bronius

Bronius portretas
Ale gryn senis, kad kalbėtų... genai... nu kaip man nuo jų bloga abiejų.

TU PETUHAS

TU PETUHAS portretas
NEGAZDINK SIBIRU .FAFLEPUTINISTAS..JOBBAAANNASSSS.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Sibire atsiras pakankamai vietos visiems feisbukiniams piemenims, Navalno šalininkams. O reikalui esant ras narvelį ir broileriui.

Gėda JAV pakalikams

Gėda JAV pakalikams portretas
Lietuvos valdžia kursto tautinę nesantaiką, priešina žmones, kišasi į kaimyninių valstybių vidaus reikalus, finansuoja maištininkus ir teroristus. Juk tokios veikos kelia pavojų Lietuvos saugumui ir ateičiai. Tokios veikos gali liūdnai baigtis Lietuvai. "Sibiras" visus priims, jei elgsitės neatsakingai ir kvailai.

Ne tokiu

Ne tokiu portretas
lietuviškų žemų pybuku vagiu reikalas kur ir kas slysta pas rusus. Pirma rodyk pavyzdį savo šalies geru valdymu ir rūpesčiu dėl žmonių o tik paskui kišk komentuot savo nušepusį snukį.Gerai slysta dabartinė valdžia per savo gaujų gerovės kūrimo perspektyvas.Tas tai tikrai gerai aniem gaunasi:D)

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
nu matom,kokie navalno aferisto palaikymo komandoje.Gavę dolerių kelia riaušes,nors motinos pienas nuo lūpų nenudžiūvęs.Ir iš kur sugebėjo tą filmą sukūrti,kada ten tokia apsąuga.Propagandai galima ir muziejus pafilmuoti.Juk kas ten žino,juk masės niekada to nematys.Na lietuvoje matom kiek tokių palaikytoju.O kasčiūnas,tai jau lietuviškos demokratijos viršūnė.Žmogus turintis kitą nuomonę buvo užpultas demokrato kasčiūno,atimta vėliava,o taikus protestuotojas suimtas ir ikištas į belangę.

Jo

Jo portretas
Gandrai išskrido,gandragalviai liko

Lansbergis delnais ploja,kad rusijoje sukilimas

Lansbergis delnais ploja,kad rusijoje sukilimas portretas
Dalinsis Baltarusijos pinigus,kaip Lukosenka kitas pakeis.O rusijoje,kazkoks nesubrendelis uzdarytas,kuris apie politika bum bum.

Romas

Romas portretas
Ką anūkas blūdija,nesąmones šneka,tegul pasako kada bus paleistas mūsų politinis kalinys Peleckiukas,ar ir mums reikės eiti į gatves ,kad jį paleistu.

Anonimas

Anonimas portretas
Ten pilietinio karo reikia,jokie taikūs mitingai nepadės.Pamenu,kaip pučistai drebejo,kada tankai šaudė i rusyno ''baltuosius rūmus'' ir įsiutusi mine traukė is šarvuočiu bolševikus palaikančius kariškius,molotovo kokt.ir t.t. To reikia rusynui,o ne patrypčiojimo gatvėse.

agota

agota portretas
Kiek galima kartoti prasimanymus apie Landsbergius???? Jie neturi jokiu "sebru" - kas per zodis??? Jie nieko neisvoge. Ir ne ju kalte, kad Lietuva nera turtinga. Ijunkite savo atminti ir nekartokite prasimanymus tu, kurie dega neapykanta garbingiems zmonems, mylintiems Lietuva.

tautos poezija broilerio chuntai

tautos poezija broilerio chuntai portretas
telegra.ph/konserv%C5%B3-garbei-01-23

idomu

idomu portretas
Kokią žolę jis rūko? Rimtai vaikis skraido. Tiesa, kaip politinio kalinio Paaleckio sveikata, juk be teismo kalinamas ir kankinamas jau TRYS metai?

Jo

Jo portretas
Ponia Agota kalejime turi sedeti vagys isvoge lietuva ne maziau uz Putina.Gerai gyvena landsbergai ir ju sebrai tauta skursta kaip ir rusijoj Yra lietuvos caras ir caraitis gaves dobanu partija nepotizmas klesti.

Geda

Geda portretas
Ponas Kasciunai vaizduoti demokratija kai pats ne demokratiskai elgiesi o kaip smulkus gatves chuliganas.Kas ne pagal amerikona ir landsbergus ta galima naikinti geda jokios demokratojos nera.Nekalbekit apie demokratija kurios nera.GEDA !!!!!!!!

agota

agota portretas
Vaje vaje, kiek Lietuvoje Putino ir Rusijos "gerbeju" . tiksliau sakant - svieto perejunu, uzsibuvusiu Lietuvoje. Ar ne laikas i "issvajota roju" su 10000 rubliu??? Ir ten amsekit kiek norit - tiksliau sakant kol atsidursit kaliuzeje. Ir baikit dergti MANO TEVYNE ir MANO vyriausybe..

?

? portretas
Demokratija isplese veliava kasciunas viskas galima?Ka dabar pamatysi konservatoriu su veliava konservatoriu gali atimti ir ismesti?Kokia demokratija demonstruoja ponekas kasciunas ????Kad pul atimk o jei zmogus butu priesinesis butu muses? gal uzmuses?

Gėda JAV pakalikams

Gėda JAV pakalikams portretas
Lietuvoje esantis JAV pakalikai šaukiasi nelaimę ant žmonių galvų. Toks lojimas kada nors gali nelaimingai baigtis. Istorija kartojasi.

manau , Gabriuk kad tavo LGBTliberastine

manau , Gabriuk kad tavo LGBTliberastine portretas
politic, slysta tau is ranku lietuvoje , su didesniu pagreiciu ,nei kad Putinuj Maskvoje .... po pirmo suvio kur nors pasienyje , manau tau pirmam tautieciai skura nuners...

tu ,...juokingas Lansbergi....

tu ,...juokingas Lansbergi.... portretas
panasus y trecia broly jona ,kuri rades gelezele nudziugo ir tare bus geras iesmas briedziuj kept.... ziurek ,kad taves neistiktu Navalno likimas .....

Čiubaka

Čiubaka portretas
man šitas snarglius (-ielius) primena šakalą iš multiko mauglis. Lystų atgal į budą

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
30 metų nepriklausomybė po landzbegio dinastija:

Faktas

Faktas portretas
Kad palaikymas bosui Putinui bei jo fašistinei klikai silpnėja ir arkliui aišku. Kol palaikė visi Putinas buvogalingas, kai dalis palaikyti atsisakė tapo silpnesnis. Kai liks palaikančiųjų mažiau nei pusė, Putinas iš vadovo taps uzurpatoriumi, besilaikančiu valdžioje nuo galvos iki kojų šarvotos ir gerai atšertos asmeninės rossgvardijos durtuvų pagalba. Tas laikas sparčiai artėja.

Pld0raškoms

Pld0raškoms portretas
Pld0rašku slovinamas Putinas pasake, kad 17000 rubliu (185eur) per menesi gaunantys rusai yra vidutine klase :)))))))))) pazanga. Neuzilgo 10000 rubliu per menesi gaunantys pensininkai taps vidutone klase. Rusojos gycenimas tikrai gereja.

putka - ne amžinas

putka - ne amžinas portretas
Kada nors vistiek padvės, kaip beje ir pats Broileris, nors abu spardysis ir kenks aplinkiniams kiek tik išgalėdami.

Anonimas

Anonimas portretas
Pld0rašku slovinamas Pugabich Putin pranese, kad 17000 rubliu per menesi gaunantys rusai yra vidutine klase :))))))))))))))

Anonimas

Anonimas portretas
Nenumaldomai arteja laikas kai li.b.e.r.a.s.t - p.i.d.e.r.l.a.n.d.z.b.e.r.g.i.n.i.s m.e.s.l.a.s bus ismestas is lietuvos. Rezimas tai jaucia ir labai bijo.

Anonimas

Anonimas portretas
KIEK DAR DAUG NEDAPISTU KOMENTARU SUNAUJOS

Tai

Tai portretas
Pas mus irgi valdzia slysta,Paleckio nepaleidziat,bijot,o dar kur rusu artistai,kuriuos bijot isileisti.

Vladimir

Vladimir portretas
broileriuk nusiramink...

Anonimas

Anonimas portretas
KASCEJUS Nemirtingas

Anonimas

Anonimas portretas
Nususi burzuju valdzia lietuvoje BIJO net ARTISTU kad nenuverstu ju supuvusio rezimo.

Jo

Jo portretas
Šunys loja-karavanas eina...

Ku ku

Ku ku portretas
Kaip sujudo vatnikai su ssvo gandragalviškais idiotais iš naisių durnyno...

Cha

Cha portretas
Anukeli bek pas seneli Kirkorovas atvaziuos padainuos ir siugrius lietuvos valdzia .Sventoji seima bijo Kirkorovo.

gabry lįsk į būdą nekiršinęs tautų

gabry lįsk į būdą nekiršinęs tautų portretas
Dzin tie visi nasralnai,žiūrekim ką Lietuvoje turime,o čia padetis tragiška,esam ketvirti Europoje ir dešimti pasaulyje pagal mirtingumą 100000 gyventojų.Čia tie visi išsišokimai pideralliberąstų vyriausybės su gabriuku ir kasčiejum tik dėl to,kad nukreipti vyriausybes neveiksnumą........

Neslysta

Neslysta portretas
Broileri ,Putinas vadovavo ir vadovaus ,o ne pridurkas navalnas

Anukams

Anukams portretas
Vat kaip tu gali viešai meluoti. Gal jau laikas užaugti ministre:)

Poneke Gabrieliau

Poneke Gabrieliau portretas
Ziurek kad Putino valdzia i lietuva neateitu.Nes bijai tos Putino propagandos net bulgaro ir zydo dainininko is rusijos isileisti issigandai.Matyt kad trapi ta lietuvos valdzia jei daininikas valdzia nuvers.

Gal šituos valdininkus

Gal šituos valdininkus portretas
Surinkt visus į viena vietą,susodint į vagoną,ir į Rusiją tegul ten rūpinasi jos gerove.O mes pabandysim išsirinkt tuos, kam Lietuvos žmonės rūpi

KADA IR KAS PRADĖS RŪPINTIS SAVO VALSTYBE?

KADA IR KAS PRADĖS RŪPINTIS SAVO VALSTYBE? portretas
Kokiais reikia būti niekšais, kai Lietuvoje kritinė padėtis dėl koronaviruso, apgailėtinės ekonomikos...O tie Lietuvos išdavikai jau 30 metų dirba Amerikai ir rūpinasi Ukraina, Baltarusija, Gruzija, Moldova...tik - ne savo piliečiais. Šiandien tas piemenėlis jau Rusija susirūpino. Geriau pasidairytų ir pasidomėtų - kas darosi toje "demokratinėje" Amerikoje. Rusija susitvarkys be tavo snargliuotų patarimų.

prognoze

prognoze portretas
šitas oziukas taip prisisokines, kad Klaipėdoje iš laivų liks tik vienas Meridianas.

Jo

Jo portretas
Pasakė nukvakęs gandragalvis iš durnyno..Kolxoznikai laiką skaičiuoja bulvėmis

Šita valdžiukė

Šita valdžiukė portretas
Iki pirmų pavasario bulvių.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių